reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

ANISEN ja z pazdziernikowek 2012 ale tez po cc. Blizne smarowalam contractubexem zaraz po zdjeciu szwow czyli 8 dni po cc.
 
reklama
Kaczuszka a u was też wysypka jest? znasz przyczynę?
u nas jest to taka kaszka, nie jest tak strasznie czerwona jak u malutkiej Nisiao. szczerze to nie wiem czy to alergia...
 
vinga u nas to trądzik niemowlęcy. takie znikające kiedy jest chłodniej drobne krosteczki z białym cypelkiem, ale nie takie zaognione jak u nisiao.
czy waszym maluszkom zdarza się tak jakby odkaszlnąć. u nas takich kaszlnięć jest kilka dziennie ok 5... i już się stresuję czy to przeziębienie....
 
właśnie czytam na temat tej naszej kaszki i wychodzi na to, że jest to właśnie trądzik niemowlęcy. czas pojawienia jak w mordeczkę strzelił bo ok 5-6tyg życia i opis też całkowicie się zgadza.
 
Kaczuszka moej zdarza sie odkaszlnac i mam tez wizje przeziebienia

Vinga ​macie ja tylko na buzi? jesli tak to na 100 tradzik
 
Cześć !

Wysypka malutkiej Nisiao na trądzik niemowlęcy nie wygląda raczej.
Nisia mówiła pediatra od czego ta wysypka
 
Kasieńka hmmm mówisz, że jak trądzik to tylko na buzi? no nie... mamy jeszcze trochę wysoko na pleckach i na piersiach... czyli jednak nie trądzik?

Nisiao mój Nataniel miał łojotokowe zapalenie skóry, podobnie to wyglądało do tych waszych krostek... smarujesz ją czymś tłustym? np. oliwką?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jeszcze odnośnie tego jak powinno się układać maluszka - bo oczywiście układam małą tak że raz ma główkę na prawo, raz na lewo ale zastanawiam się czy powinna też miec tak by buźka była skierowana do góry? Nie robiłam tak by jej się nic nie stało gdyby ulała. Główkę ma proporcjonalną, ale tak jakby wydłużoną - ciężko to jakoś precyzyjnie określić ale kształt jest po prostu inny niż u dorosłej osoby;-) Nie wydaje mi się by było w tym coś złego bo położna już ją 4 razy oglądała ale zaczęło mnie to zastanawiać;-)
 
U mojej małej też jakby początki trądziku. Póki co tylko kilka pojedynczych krostek na skroniach. Ale starsza miała więc pewnie i Lenki to nie ominie. Choć w sumie nie ma się co przejmować. Sam zniknie.

Wymęczyła mnie ta moja panna dzisiaj zanim zasnęła. Nic jej nie pasowało. Jak już podjadła to zaczęła się denerwować przy cycu bo jej za dużo leci a Ona chce tylko ciumkać żeby zasnąć. A ja jakoś wyjątkowo dużo dzisiaj mleka miałam. Ale skubana ciumkać potrafi i dwie godziny zanim zaśnie! Więc myślę dam smoczka. A tu jeszcze większy krzyk bo ja jej cieplutkiego cycusia zabieram i gumę zamiast daje. W końcu poddałam się wygrała dziewczyna:) ale od jutra robię akcje oduczam moja pannę zasypiania przy cycu.
Kurcze dzisiaj zdałam sobie sprawę że popełniam te same błędy co i przy starszej córci...

Magsus cieszę się że u Was lepiej i że nowe mleko służy Oliwce. Fajnie że rozmowa z mężem pomogła:)
 
reklama
Ahoj! :)

U nas wszystko dobrze! Kajetan to anioł. Towarzyski jest, wesoły, kochany, przecudny. Póki co wszystko dobrze. Jutro idziemy a szczepienie z rana :)

Tak poza tym, to byliśmy już z Kajetanem na ściance wspinaczkowej :) Tak sobie założyliśmy, że będziemy go traktować też po trosze jak partnera - żeby uczestniczył w tym naszym aktywnym, sportowym życiu. Wiemy, że jak tylko poczujemy, że możemy młodego dać pod opiekę babci którejś, to będziemy to wykorzystywać i się przyzwyczaimy, a tak...Kajetan jest bardzo towarzyski, grzeczny, kochany, więc możemy sobie pozwolić na takie "zagrania". Na ścianie w piątek spał w wózeczku praktycznie cały czas jak my się wspinaiśmy :)

Tak poza tym to firma się kręci coraz bardziej. Jedynym problemem z jakim się borykamy jest fakt, że czasami nie wyrabiamy czasowo i mamy małe obsuwy czasowe z realizacją zamówień.

Nic to, idę porobić ćwiczenia wieczorne, wykąpać się i spać :)

Dobrej nocki!
 
Do góry