reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kaczuszka czytałam o tym:

GIF wstrzymuje w obrocie popularną szczepionkę skojarzoną (5 w 1). Którą? :: Medexpress.pl



Ja powiem wam ze im bardziej zagłębiam się w temat szczepień tym bardziej szczepić nie chce.... :-( Mam ostatnio straszny mętlik w głowie....muszę pogadać z pediatrą chociaż nie słyszałam jeszcze o takiej która sama zachęca do nieszczepienia... mam coraz większe podejrzenia ze te cofnięcie się mowy u Konrada jest wynikiem NOPu po szczepieniu MMR no ale tego się już nigdy nie dowiem...


Akuku oczywiście że częściej przystawiaj, Adrian jest ugodowym dzieckiem jeśli chodzi o mleko bo choć ostatnio się nie najadał to dałam radę uspokoić go smoczkiem (zamoczonym w glukozie) po godzinie karmiłam znowu i tak terazje znowu co 3 godziny i się najada.


Inomama to zależy gdzie i na jak długo :-) Planowaliśmy wyjazd na weekend w lipcu ale jak coś to i koniec sierpnia nam pasuję (mąż wypoczynkowy wykorzystał w styczniu) z tym że to zależy ile to wyniesie nas pieniążków,,,, ale wstępnie chętni jesteśmy!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka dlatego ja nie zamierzam już Nataniela szczepić. on tak pięknie mówi, co dzień nowe słowo :) boję się że po szczepionce cofnąłby się w rozwoju :(

Inomama jestem ZA zjazdem czarownic :) tylko gdzie? ja pewnie bym sama z dzieciarnią przyjechała, bo mężasty za granicą będzie :(
 
ja wiem, ze termin i miejsce to zawsze jest problemowa sprawa:)
dlatego proponuje sierpień i okolice bydgoszcza/torunia - bo tak:) mozecie probowac to zmienic, wskazane podarki jako forma przekupstwa
 
Ja oczywiście jestem za wyjazdem - na sabat zabiorę całą familie czyli będzie nas czworo. Szukamy z Inomama fajnego miejsca tylko trzeba nam wiedzieć ile przestrzeni dla nas potrzeba ;-)
 
Osz kurcze...a tak bym chetnie dołączyła. Baaardzo bym chciala sie z wami spotkac. Ale bede w polsce tylko do 9tego sierpnia :( a drugi raz juz nie dam rady przyleciec (finansowo by mnie dobilo :() Jaaaka szkoda ;-(

Vinga a gdzie sie twoj wybiera????
 
bylam z Laura. Akurat miala ta brzydka chrypke i kaszlala to lekarka zobaczyla. Osluchowo czysto. Dostala plyn do inhalacji, leki na refluks. A ja na 2 tyg mam diete scisla bez nabialu i bez tego plynu do plukania. Plecy ma czyste to nie wiadomo jaka to alergia. Mowila z chrypka poki deszcze sa to nie wychodzic.

Poratujcie przepisami na swieta co bym mogla jesc

INOMAMA wstepnie i ja sie pisze
FIFKA VINGA ja bym tego nie zwalala na efekt poszczepienny. Moj syn to byl gadula niesamowita. Potrafil tym zameczyc. Widzialam dzieci, ktore od 18 msca nawijaly pelnymi zdaniami. Syn siostry najpierw gadal, pozniej dluzszy czas nie nastepnie znow zaczal. Po prostu tak jest. Kazde dziecko w swoim tempie. Znam tez chlopca co do 3,5 lat mowio tylko AUTO.
Tez nie podobaja mi sie szczepienia, dzieci sie mecza w czasie i po nim.
Ale pomyslcie jakie moga byc skutki uboczne po tych przebytych chorobach. Napewno wiecej niz po szczepionkach
 
Dziewczyny a mozna date zmienic ?moje dzieci w polowie sierpnia szkole zaczynaja ...i gdzie to spotkanie mialo by sie odbyc ??? Pozniej doczytam..
My w wakacje jedziemy do pl wiec zrobilabym wszystko by pokeylo sie z terminem spotkania z wami.. ale ale jak mowie musze byc w uk w polowie sierpnia juz... konoec lipca poaczatek sierpni...
 
No bydgoscz pasuje jak najbardziej i wlasnie na ile dni by to bylo... na wewkend ? Kurka ja chce pragne.... no dzieci do szkolu nie posle nooo.. dziewczyny zrobie pysznego torta...w krztalcie jakm chcecie tylkod date zmiencie haha ;); (
 
jak zaplanujecie dokładną datę to postaram sie dostosować-oczywiście z całą rodzinką:-) mąż ma jeszcze tastusiowe zaległe,planujemy wyjazd nad morze to byśmy myjkneli najpierw spotkanko z Wami a póżniej dalej w drogę:-D
 
reklama
Do góry