reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dziekuje dziewczgny mam nadzieje ze sie wszystko uda... hoc szczerze powiem daleko w lesie jestem... kolezanka miala mi pomoc i sciagnac muzyke i zrobic dyplomy ale jeszcze nie ma ich gotowych eiec musze zrobic to sama ;) zycie...
 
reklama
hej
u nas dzis jakas dziwna pogoda, raz slonce mocne raz chmury a ja w ogrodzie powiesilam posciel wyprana a na balkonie kołdry mi sie wietrza, musze pilnowac zeby nie miec zmoczonych:)

co do rozszerzania diety to moj zaraz po Fifkowym Adrianku a je na razie jabłuszko i gruszkę i smakuje mu ale po gruszce troszkę ulewał. u mnie owoce były wymuszone brakiem kupki i nadal widze ze jak nie zje owoca to z kupka jest problem. u mojej cory ciag dalszy wysypki chyba slonecznej, kąpiele w krochmalu troszke ja łagodzą ale doszedł kaszel i katar i juz nie wiem czy to moze tez jakas alergia na coś, chyba sie przejde z nia do lekarza. moze sa jakie preparaty w aptece robione na taka wysypke zeby ochronic skore przed słońcem. ja ja smaruję Ziajką 50, dziisaj dałam 30 i zobacze, moze ona źle toleruje tę Ziajkę, spotkałyście się z czymś takim

Fifka jak maly chce jesc to tez bym dawala, a co do ulewania to tez jestem ciekawa co powie pediatra. kurcze ciekawe czy ten debridat pomoze bo u nas sie nie sprawdzil na problemy brzuszkowe. dobrze ze ze zdrowkiem nie tak źle. no i wszystkiego naj dla Adrianka, jak to zlecialo

właśnie przeczytałam wpis Sivej o ortodoncie i donosze ze cora ma w zabki lekka próchnicę (wczoraj bylismy u dentysty - buzie po namowach otworzyla) ale lekarka nie borowala bo powiedzilaa ze narazie dokladnie szorowac tego zabka i dostalam w plynie fluor do smarowania raz w tygodniu przez 5 tygodni alby go jeszcze bardziej zabezpeiczyc. ogolnie powiedziala ze zabki ma bardzo ładne.

Siva musisz sie liczyc z ttym ze wlasnie mala bedzie chorowala, ale tak jak mowisz odchoruje swoje a pozniej bedzei juz lepiej

Milusia to super ze malemu juz udalo sie opanowac podgryzanie paluszków. moj dwa dni temu tez łapną nóżki i pociagnał paluszka do buzi, nawet nie wiesz jak sie cieszylam. to sa wszystkie ruchy zwiazane z siła mieśni wiec kaza taka umiejetnosc bardzo mnie cieszy i pozwala optymistyczniej patrzec na przyszlosc

Cleo to supre ze z maly juz ok. a wy ćwiczycie w domu? jakie cwiczenia?

Nisao moze to uczulenie na slonce. pislam ze moja starsz jest cala obsypana i gdyby nie to ze ja to nie swedzi to myslalabym ze to rozyczka.
 
Adrianku, Wiktorku wszystkiego najnajnaj :-*:-*

Akuku menu godne Buddyego Valastro czy jak mu tam :-) trzymam kciuki &&&&&

Nisiao milo czytac ze mala sie poprawila z jedzonkiem :-) ja dzis moja oszukalam troche i dalam jej jak jeszcze spala :-D

Kurde wiecej grzechow nie pamietam, pisze z tel bo jeden laptop chyba juz umarl smiercia naturalna po 7 latach pracy a drugi podlaczony pod tv.
Wczoraj byly u mnie kumpele, porobily nam fajne zdjecia oo tu namiastka, a reszte puszcze kiedys w galerii :-)
_BGG7597.jpg
 

Załączniki

  • _BGG7597.jpg
    _BGG7597.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 37
Ostatnia edycja:
Dona gdyby Kinge to swedzialk to tez by sie jakos drapała czy coś,ale dziś widzę poprawę tzn a na szyi z tyłu,ale na buźce zeszło,to musiało coś być pewnie podrażniającego...


Fakt u nas tez dziwna pogoda,bo nie wiadomo czy wyjśc czy nie -na spacer,ale ja w sumie wczoraj też tak czekalam a tu przyszedł deszcz i po spacerku,to dziś sie wybiore teraz hmm choć ;epiej tak wczesniej by było

też zastanawiałam sie nad kupnem kremu ziajka na buźkę a jakie jeszcze stosujecie dla dzieciaczków na sloneczko??
 
Ostatnia edycja:
Udało się kompa zreanimować, ciekawe na jak długo hihii :-D
U nas wczoraj była piękna pogoda, dziś jak na razie też, zobaczymy potem jak będzie :-)

Strasznie lubię, jak dzieci swoje nóżki do dziubka pchają, moja jeszcze nie umie, na razie to nogi w górze i za kolanka i łydki się trzyma, albo tak kręci stópką i się jej przygląda :-D ale taka cwaniara, przekręca się już z plecków na brzuszek, a wczoraj to takiego babola odwinęła, że piałam ze śmiechu. Leżała na macie, przekręciła się na boczek, złapała za wiszącą zabawkę, podciągnęła się za nią i bach na brzuszek :-D tak to śmiesznie wyglądało :-D
 
Duuuuuuuzo zdrowka dla solenizantow !!!!! :)

Aniia - jak słodko :)

Ja wlasnie odgruzowuje sZafe zameldowalam sie na ebaya i bede pchała ciuchy tak to jest jak cos jest cool kupisz i nagle czar prysł :) zakochalam sie w sukience ale kosztuje bagatela 199€ !!!! M kazał mi sie napatrzec bo raczej nigdy jej nie bede miała ha!


Dziewczyny głupie pytanie ale nie wiem świece i biała szatę kupują chrzestni ??????? Mama mi mowi ze tak zawsze jest chrzestna szatę a chrzestny świece ...
 
tak Pustiszi - mama ma racje:)

nie mam jak pisac, ale czytam Was

może nie po tych baletach jednak złamanie...nie wiem już. Może po porodzie Kajtka??? kiedy to gin w momencie ostatecznym walnął się mi całą siłą na górę mą, coby Kajtka wypchnąć???? a wtedy i tak bym nie czuła, bo wszystko bolało...
 
reklama
Ja na chwilę melduje się.
Dziś zebranie w szkole a pogoda barowa :/
Fifka wszystkiego co najcudniejsze dla Adrianka!
Inomama, Ty taka chudzina że o złamanie nie trudno. Musisz uważać na siebie.
Pustiszi, fakt - szatke powinna matka chrzestna. A ja to na chrzestna Lenki to jestem zła brrrr. Ale to siostra A więc nie mogłam się stawiać, że nie chcę gówniary na chrzestna :( zostaje mi wściekłość
Po wizycie u ortodonty mamy zlecony aparat dla Julki - może będzie we wrześniu przy kontroli.
Nisiao ja dla Lenki mam Bioderme na słońce, ale to ze względu na wrażliwą skórę. U Julki stosowałam Ziajke.
Ania, fotka śliczna :)
Dobra zmykam na razie.
 
Do góry