reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
to sie dołączam do grona. Kto wie co będzie. Plany na kolejne dziecko mieliśmy na wakacje ale w weekend majowy żeśmy poszaleli w czasie owulacji (jak z moich obliczeń wynika). po 17.05 się dowiem :]
Póki co mamy syna Ludwika z sierpnia 2010r. Ja na forum od 2009 buszuję ;) pozdrawiam.
 
Witam wszystkie zaciążone i te testujące :) mam nadzieję, że wszystkie teściki będą pozytywne :tak:
może opowiemy coś pokrótce o sobie?
ja mam 7 miesięcznego synka ale już rozpoczęliśmy staranka o następną pociechę. bardzo chcieliśmy mieć małą różnicę wieku między dziećmi :) o Nata staraliśmy się krótko, bo już w pierwszym cyklu "zaskoczyłam" :-D. teraz też tylko jeden cykl się staramy, więc może historia się powtórzy :-p.
 
U nas pierwsza fasolinka. Nieplanowana, bo ustaliliśmy wstępnie, że zaczniemy się starać może od lipca... RAZ zaszaleliśmy i bęc :-D szczerze mówiąc - podczytując troszkę to forum - nie sądziłam, że można tak łatwo zajść :-) teraz trzymam kciuki za wszystkie testujące - oby było nas jak najwięcej bo ja jestem przerażona i liczę na pomoc doświadczonych mam :-)
 
Malinka, ja też nie myślałam, że tak szybko można zajść w ciążę. Przy synku udało się za pierwszym razem, to było w styczniu 2012, a w maju 2012 miałam własny ślub. Pomyśleliśmy, że ludzie latami starają się o dziecko więc zaczniemy przed ślubem... i w taki sposób szłam do ślubu z 6miesięcznym brzuszkiem :-D ale niczego nie żałuję, bo teraz mam cudownego synka. Kochana, nie ma się czego bać, ciąża jest piękna, a jak poczujesz ruchy dzidziusia to będziesz w siódmym niebie :tak: mi nawet mdłości i bóle miednicy nie przeszkodziły, żeby się cieszyć z dzidzi
 
No to teraz ja! :-D


Mam już synka w wieku 15 miesięcy a starania zaczęliśmy praktycznie zaraz po porodzie :-) Tak jak Vinga chcieliśmy mieć małą różnicę wieku plus to że moje pierwsze starania trwały rok... No i tym razem staraliśmy się jakieś 11 miesięcy (o cykl krócej) no i doczekałam się w końcu! :-D


Na forum jestem do BAAARDZO dawna... :tak:
 
Na ratunek, to powodzenia w starankach, obyś dołączyła do Styczniówek :tak: Zapraszam do staraczek wiosenno/letnich :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Malinka, Fifka, Fiuufiuu witajcie w gronie :)
Na_Ratunek powodzenia !
Vinga dzień dobry :-D

Jeśli chodzi o mnie to w domu mam 20-miesięczną córeczkę. Vinga, Fifka - my tak jak i wy chcieliśmy małą różnicę wieku, ale ze względów "życiowych" zeszło nam aż do tej pory (a i tak jak pisałam jesteśmy zaskoczeni :-p).
Moja aktywność na forum dotychczas była raczej bierna niż czynna bo ja z natury jestem bardziej słuchająca (podczytująca ;-)) niż pisząca. Ale duchowo jestem forum wierna (właśnie sobie uświadomiłam, że poprzednia ciąża w bardzo dużym stopniu kojarzy mi się z forum :-D - pozytywnie ma się rozumieć!)
 
Do góry