reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

kasia- Wigilia dla całej rodziny to nie lada wyzwanie, a więc powodzenia. Szepnij Arusiowi niech pomoże mamusi pierogi lepić

justynaj- witaj na nowo!

blanka - biedny Filipasek - 6 ząbków! obawaim się, że u nas będzie podobnie bo wszystkie je widac! A co do pani w przedszkolu o skandal! przed ciążą 3 lata pracowałam w przedszkolu i nie wyobrażam sobie poszarpać jakiegoś dziecka. Idz i koniecznie o tym porozmawiaj.

akuku- gratulacje dla takiego zdolnego nurka!

Co do moich aniołków to kilka dni temu zawiozłam je mamie, żeby pokazać. Wlaśnie dzwoniła: dorabiaj! Wszystkie sprzedane! Mama je po 5 zł za sztukę koleżankom sprzedała. ponoć się zachwycały, ze śliczne. Pokaże więc te które udało mi się juz dziś zrobić:
MOJE ANIOŁKI DSC07079.jpgDSC07080.jpg
te czekają na pomalowanie DSC07086.jpg
i mój mały pająkożerca DSC07070.jpg
 

Załączniki

  • DSC07079.jpg
    DSC07079.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC07080.jpg
    DSC07080.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC07086.jpg
    DSC07086.jpg
    40,8 KB · Wyświetleń: 50
  • DSC07070.jpg
    DSC07070.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Elama sliczne te aniołki, i Twoj mały pajakozerca tez sliczna :-)

Yoanna no wiesz moj jeeszcze nei chodzi,(mialam wlasnie dylemat czy 2 czesciowy czy jednoczesciowy) ale tak czy siak juz nic nie zrobie bo zapodzialam paragon , zostawiam ta 80 , pozniej sie bede martwic jakby nie wystarczyl do konca zimy :-)

Elama to ma apetyt panieneczka, moj tak samo wcina wszystko, a mleka 2 butle po 200 wypija i akszke rano ze 150. Pozniej zupka, gotuje juz normalnie zupe taka jak dla wszystkich odlewam dla niego mniej przyprawiona no i bez zadnego zabielania, pozniej drugie danie zawsze miesko lub rybe ziemniaki i warzywka (szpinak, marchewka, groszek, fasolka szpar, buraczki, brokul, )wszystko zjada. W zlobku sa czesto kasze lub ryz tez lubi. owoce, kanapeczki, ma swietny apetyt, za to ze starszakiem przechodze katorgi,zeby cokolwiek wcisnac.

Siva fajnieze masz dziadkow, ja mam wlasnie problem bo przy chorobach nie mam kompletnie z kim ich zostawic, a tak bym chciala. Chociaz moi rodzice pracujacy ale dobrze byloby chociaz na weekend podeslac wnuki.

Justynaj witaj :-) Mlauchy chowaja sie dobrze, teraz troche sezon chorobowy, mamy juz kilkoro chodzacych, no i tak zblizaja sie wspomnienia zeszlego roku. Ja dokladnie rok temu trafiłam na patologie ciazy i tak do 28.12 z ta nieszczesna cholestaza wegetowalam, mały rosł od 03.12 z waga 2300 do 28.12 przybrał do 3.060 a urodzil sie w 36 tc. Takie mam wspomnienia z grudniem ub.roku.
A jak Twoje malenstwo :-)???

Milusia zabierz mnie ze soba na zakupy bo nie mam nic dla meza.., myslalam zeby dzis skoczyc wieczorem, jak mi sie bedzie chcialo.

Akuku wspaniale ze uczysz młodego pływania, ja z Dawidem chodzilam na basen a zWikuniem jeszcze ani raz.

Blanka napisz co powiedziala pani w sprawie tego szarpania?? Ciekawa jestem. MOze wyładowuje swoje nerwy w ten sposob..dobrze ze zareagowałas.
 
Sylka ja zr statszakami nie chodzilam na zajecia tylko tak od czasu do czasu... teraz chodza sie uczyc plywac w soboty. A emil byl zachwycony wiec to mnie utwierdzilo by chodzic :)

Elema sloczne aniolki !!!

Czekajcie obudze sie to doczytam.
 
Elama śliczne aniołki! Czym ty robisz w tej masie solnej że takie równiutkie ci wychodzą? I super że da się sprzedać - kasa na święta jak znalazł. A i przerażające z tym pająkiem, dobrze że małej nic nie jest :)

Kasia wigilia dla całej rodziny z małym dzieckiem samemu zrobić to duże wyzwanie - ja chyba bym się nie podjęła żeby wszystko sama zrobić.

Blanka 6 ząbków współczuje! A co my dajesz do gryzienia? Mój Wojtek już dziury w drewnianym łóżeczku ząbkami robi, daje gryzak ale nie interesuje go za bardzo.

Justyna fajnie że jesteś!

Akuku ja planowałam chodzić z małym na basen na zajęcia dla maluchów, ale na razie się wstrzymałam
bo wiadomo mokry zawieje go i będzie, ale może jak będzie ciepło.

Sylka jak Ty masz super że mały ci tak wszystko je :)
mój wojtek dziś dostał ryż z malinkami i nie chciał za bardzo bo ryżu nie da się zblendować tak dobrze jak ziemniaków.
 
Ostatnia edycja:
dziekuje dziewczynki za te ochy i achy, strasznie mi miło. A aniołki robie wyłącznie swoimi palcami i wykałaczką. Za pomocą wykałaczki powstają te zdobienia na sukienkach i skrzydłach. Strasznie lubie takie prace wykonywać :-)
 
Elama zmotywowałaś mnie i też dzisiaj ze starszakami masę solną robiliśmy. Napisz jaką proporcję robisz,dajesz mąkę zwykłą czy ziemniaczaną ( czytałam że do małych lepiej) no i jakie grube robisz żeby się nie rozpadły a i szybko wyschły?
W niedzielę dla odmiany będę pierniki poekła i malować wieczorem.
U nas sporo się dzieje, średniak 17 do szpitala idzie, teraz robimy jeszcze dodatkowe badania, biegamy po lekarzach żeby wszystko było i się mega stresujemy....
Musimy też wszystko na święta do 17 zorganizować bo idzie na tydzień i m z nim będzie więc choinka prezenty zakupy wczśniej muszę zrobić...
 
hej kochane!:-)

u nas Arek pajakow nie je, ale w malpke sie zmienia!:tak: wspina mi sie po kanapach jak szalony;-)

10846623_923250017698686_103887933_n.jpg

a co do wigilii to wiem,ze to duzo pracy, ale chce zeby ta pierwsza Arka byla w jego domu, na spokojnie, bez pospiechu rozpakowywane prezenty, jak bedzie zmeczony to poloze go spac w jego pokoju, a nie gdzies na kanapie u dziadkow..
 

Załączniki

  • 10846623_923250017698686_103887933_n.jpg
    10846623_923250017698686_103887933_n.jpg
    15 KB · Wyświetleń: 56
Ostatnia edycja:
Starszy ma zapalenie jamy ustnej. Póki zorientowałam się to miał prawie całą w tych aftach. Dostał lęk robiony nystatyna z czymś. Już dziś lepiej.
Laura dalej mega marudna, płaciła. Nic tylko chodzi i ciaga mnie za nogawki, płacze i chce cyca. Wybredna się zrobiła a ją nie mam pomysłow i czasu żeby jej coś robić. Dziś wsunęła jajecznice
DONA SIVA Gratki z powodu zabkow. Kombinezon już mam czwarty. Tym razem na 80 ale w nim się topi. A mam na 74 to z kolei za małe
VINGA myślałam że fenoterol to steryd. To samo zawiera Rihnocort do nosa i laryngolog mówił, że to steryd. Nie znam się ;) Ale szybko pomaga i dzięki lekom które ma Alan sporadycznie mamy antybiotyki
CLEO ją to wszystko kupowalam co lekarze przepisywali. Bywało, że każdy lekarz co innego i co 2 dni leki zmieniali. Pół apteki mam w domu. Nikt od razu tego nie wie, bo przecież lekarzami nie jesteśmy. Jednak ja mam już mocno ograniczone zaufanie do lekarzy i tego co przypisują
VINGA prawie każdy lek ktory miała Laura, w tym 3 antybiotyki, były podawane niepotrzebnie. Jedyny trafiony to Bioprazol. Aż żal d**e ściska
MILUSIA zdrowka. Będziecie w DSK? Ją tak żałuję że jak Laura miała te 3, 5 msc położyłam się u nas w Bielsku a nie pojechałam do Białego :( No ale mąż akurat wyjechał i nawet nikt by mi nic nie dowiozl. Dużo zdrowka dla Zosi i oby postAwili dobra diagnozę
SYLKA a jaka spacerowke kupilas? Na zimę lepszy ciężki wózek. Ją to trzymam w bagażniku swój wózek
KASIA moja Laure szprycowali Debridatem. On ma ten zolcien. Jeszcze mi wmawiali, że przeze mnie zachorowała bo odstawilam. Nie dość że i tak nie spala to jeszcze dowalili ten Debridat. Ostatnio przeczytałam ulotkę taka dla lekarzy to się przerazilam. A przewidywany jest na wszystko!!!
Przykro z powodu kolegi. Dlaczego zmarł?
 
reklama
YOANNA Pyrosal to na pewno ;)
MILUSIA doczytalam, oj to szkoda że nie przyjęli. Czyli lekarz popiera BLW ;)
My lezelismy u nas w Bielsku w powiatowym. Istna porażka 23 dni na zastrzykach. Później dwóch gastrologów powiedziało mi że ona zapalenia płuc nie miała :( Ręce opadają. Ona przyjęła 46 zastrzyków w pupe. Widzę, że Debridat. U Laury to też była porażka. Pogarszal sprawę. A jeszcze ma masę skutków ubocznych. Polepszyć się jak odstawilam i zaczęłam podawać Bioprazol. A to zlecił gastrolog u którego byłam prywatnie w Białym. FIFKA też u niego była z Adim
Może faktycznie problem leży w mleku skoro po kartkach mlecznych ją wysypalo
 
Do góry