reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Marika super, że mąż wraca - oby Wam się udało bez problemu dogadać po takiej rozłącr:)


Kurczę a ja dziś miałam pierwszy raz od X czasu wybrać się do kosmetyczki i co? Przypomniało mi się 5 minut przed planowaną wizytą...
 
reklama
Jagus hahahah...sorry ale smkeszne to ;) ale tak to juz z nami jest.. myslimy o wszystkich i wszystkim a o sobiena koncu :/
 
Jagus to super ;)

Dziewczyny dobijcie mnie ;( w nocy wylam z bolu ..zator nie ustepuje..jesy na gorze piersi ..karmilam jiz nawet wiszac nad emilem i nic nie schodzi..chyba jest gorzej...
Lekarz cos pomoze ? I tak pojde bo chyba powinnam do pracy wrocic a moze uda mi sie ma zwolnienie przejsc zeby ominac przyjemnosc informowania o ciazy.. dam zwolnienie (oby) i tyle..
 
Akuku ja na bieżąco jestem z zatorami w piersi. Tydzień temu aż dreszcze miałam i gorączkę 39. Lyknij parę razy paracetamol i rób okłady z kapusty białej rozbitej żeby sok puścił i schłodzonej w lodówce. Po dwóch dniach powinno być lepiej a jak nie to lekarz. Myślę że w ciąży paracetamol można brać. A tak w ogóle to gratulacje :)
 
Akuku mi na taki zator o jakim pisze Aneta, w zestawie z gorączką, dreszczami i utratą przytomności pomógł paracetamol - to można bezpiecznie brać w ciąży:)
 
Hej kochane!

Chciałam bardzo pogratulować Ikasi i Akuku! Oby t były córki :) j tez juz wiem ze jeszcze urodze maluszka ale dopiero za jakieś 3-4 latka :) ah ah... ciąża to magiczny czas mimo ze nie lubię w ciąży chodzić

Dona spóźnione życzenia dla Antka! !!


Ogólnie to u nas choroby. Właśnie jako ostatnia zachorwalam na angine. Dodatkowo mam zapalenie macicy wiec antybiotyk antybiotykiem pogania. Chłopcy juz zdrowi ale tez mieliśmy jazdy pogotowem i szpitalem - Konrad goraczkowal do 41 stopni...

Adrian jeszcze sam nie poszedl... Konrad w jego wieku już biegał a ten jest strasznie ostrożny. Ale neurolog mówi ze juz dawno do chodzenia dojrzał tylko jest bardzo ostrożny i boi się upadku - woli raczkowac :) ale za to gada. I to bardzo duzo. Prosi jeść i pić. Mowi ze ma kupę. Nazywa przedmioty i pyta "co to?" Jak chce żebym coś nazwała.

Ogólnie teraz szalejemy z chustami bo Adrian to straszny lep i ciągle u mnie na plecach siedzi :)

Postaram się częściej zgalać
 
Fifka a jednak ;) dobrze poczekaj az podrosna chlopcy i później fajnie pomagaja :) i znowu parka hehe ;)

U mnie z zatorem lepiej dostalam receptd na antybiotyk w razie w ale cieply prysznic przystawianie emilka i kapusta daja rade u dobrze.

Fifka u mnie moze byc i chlopiec ..wiadomo ze jak mysle ze bylaby dziewczynka to serce mi bije 3 razy szybciej ale nastawiam sie na chlopca ;) tylko dziwnie dziwnie bo o hlopcu mysle a rozowe sukienki widze hahaha ;) co ma byc to bedzie..

A tobie zdrowka. Moj Emil tez nie chodzi..stawia max 4 kroczki ale woli raczkowac.. a Alex i Viki juz dawno chodzili i bievali w jego wieku ;)
Widocznie czekal az mama w ciaze zajdzie by decyzji nie zmienic jak zacznie uciekac szigun maly hahaha
 
Witam :)

Akuku GRATULUJE :))))

Fifka kuruj sie, swieta tuz tuz

Duzo Ci Adrian gada:) Moj po swojemu, ale za to bardzo rozumny cwaniaczek:) A rozpieszczony!!!! Do granic mozliwości...Wiem, moj bląd , mi w sumie kazdy sie dziwi ze drugi bejbiak a taki rozpieszczony.,ja jakiegoś fioła mam na Filipa punkcie:-)

Ostatnio wyrywał Natankowi ksiazke , a ze Natan nie chciał dać Filip złapał nerwa wstał wziąl samochod z lego i rzucił tym samochodem Natanielowi w głowę:( było płaczu no i sliwa została:no:

Ja żyję świetami na maxa, posprzatane juz mam , czesc zakupów zrobiona, prezenty są choinka jest:)))

mam pytanie do mam starszych dzieci , czy ktoraś z was ma dla pociechy Furby boom??? kupiliśmy Natasiowi bo mial życzenie Furby i gre langry birds star wars:) no i ciekawa jestem czy na dłuzsza mete ta zabawka cieszy, czy po kilku dniach pojdzie na półkę gdzies z tyłu...

Inomama taką depreche to chyba kazda z nas juz przechodziła, ja tez jakis czas temu sie żaliłam ...
 
reklama
Blanka, moja starsza ma Furby i bawiła się nią jeszcze długo po Gwiazdce. A teraz walczy o niego z Lenką, która uwielbia rozmawiać z nim po swojemu :)
Ja też już w świątecznym nastroju - dziś w planie ubieranie choinki a wcześniej fryzjer ;) jutro chciałam po południu zapakować prezenty dla Julki I męża, bo reszta już zapakowana. Ale to pod warunkiem, że Julka pojedzie ubierać choinkę do dziadków ;)
Miłego dnia dla Was!
 
Do góry