reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dziekujemy cioteczki za zyczonka no tak mam juz roczniaczka w domu :-) Dalej nie chodzacego :-)
W styczniu posypia sie kolejne roczki:-)
A dzisiaj urodzinki starszaka 6 lat konczy powazny wiek :-)

Akuku dopiero zobaczylam serdeczne gratulacje kochana, na pewno mała corunia w brzuszku mieszka :-) Na kiedy masz termin? Spokojnych 9 miesiecy Ci zycze :-)

Miłość, pokój i szczęście niech towarzyszą Wam i Waszym Najbliższym przez cały Nowy Rok 2015!!!!

Dziewczyny my dzisiaj idziemy na bal sylwestrowy, z kolezankami z pracy i ich mezami, bardzo blisko mamy 5 min samochodem, a dzieciaki zawoze tez blisko nas ,do kolzeanki , ktora nie idzie. MAm nadzieje ze Wiktorek bedzie tam grzecznie spal, aby mamusia w spokoju mogla sie bawic.:-)

Monia menu super, ja tez lubie gotowac piec, u nas juz roczek byl, jeszcze tylko w styczniu organizujemy w jakiejs sali zabaw urodziny starszakowi i jego kolegom z zerowki.

Siva te sukienki przeswietne sa, zrobcie focie :-)

Kochane miłego Sylwestra i buziaaaaakiii dla wszytkich naszych maluchow i rodzenstwa!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
reklama
Sylka, wszystkiego najlepszego dla starszaka i spóźnione dla Wiktorka ;-)
Siva, świetne kreacje :-) Wrzucisz namiar na ten album?
Udanej zabawy tym, którzy się bawią :-) My w domku kameralnie, ale nie mamy z kim Szymonka zostawić, zresztą przy moim karmieniu i tak by się nie dało na dłużej niż 3h rozstać ;-) Tylko brat z żoną przyjechali do nas i w takim gronie "poimprezujemy" ;-)
 
A ja sylwestra spędzę w łóżku, ale bez miłosnych uniesień :baffled: dopadła mnie jakaś grypa żołądkowa. od 3 w nocy wymiotowałam i do teraz strasznie boli mnie brzuch, głowa, mam dreszcze.... mąż w pracy do 18. chyba zdechne...

Wszystkim Wam życzę zdrówka i szampańskiej zabawy oraz cudownego 2015 roku!
 
reklama
Do góry