reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Tak mnie ruszają sylwestrowe wystrzaly ;)
 

Załączniki

  • 1420068245586.jpg
    1420068245586.jpg
    36,2 KB · Wyświetleń: 52
Cześć dziewczyny! Wszystkiego najlepszego w tym nowym 2015 roku przede wszystkim zdrowia;) na resztę możemy same zapracować, ale szczęścia i spełnienia marzeń również Wam życzę:)

Siva mój Wojtek też tak jak Lenka świętował nowy rok i wstał z samego rana co by mama za długo nie pospała.
Ale w sumie cieszę się że ładnie spał bo martwiłam się czy pośpi przy fajerwerkach, ale na szczęście Wojtuś ok tylko mój spanielek chodził wystraszony, nie zbliżał się do balkonu i wieczorem nie chciał iść na siku, ale przynajmniej nie wyje jak mój poprzedni pies.

Zrobiłam wczoraj sernik na sylwestra nazywa się sernik Rosa tzn. Robi się spód, potem ser piecze 50 minut a później dodaje ubite na twardo białka jajek z cukrem i posypuje delikatnie cukrem który jak się karmelizuje to powstaje rosa. Ta pianka wyszła mi taka ładna że aż się zaczęłam zastanawiać czy na pewno się dopiekły? Ale 15 minut w piekarniku na białka tak jak w przepisie to chyba nie może być za mało?
 
I ja dołączam się do życzeń - wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, mnóstwo szczęścia (chociaż mając takie kochane dzieciaczki i tak nie możemy na nie narzekać), zdrówka zwłaszcza dla dziewczyn które w tym roku kolejny raz zostaną mamami (może nie skończy się na Akuku i Ikasi), no i powodzenia dla wracających do pracy - ja sama się do takich zaliczam i szczerze powiem, że mam stracha, jak to będzie:)


Monika, to tym bardziej jestem pod wrażeniem - ja myślałam, że te mięsa na ciepło to właśnie w ramach obiadu:) Też lubię gotować, ale chyba jednak na trochę mniejszą skalę;-)
A jeśli chodzi o ząbki to Julce na początku października prawie równocześnie wyszły 2 dolne jedynki i od tego czasu cisza, ale co ma jakiegoś focha to obstawiamy że kolejny idzie;-)


Siva mam nadzieję że wrzucisz jakąś fotkę w sukieneczkach - ja chyba poszukam jakiejś krawcowej która się takiego zadania podejmie, żebym miała ją na miejscu:) Na roczek nie zdążę, ale kilka wesel w przyszłym roku się szykuje więc będzie okazja założyć:)
Moja Julka tak samo świętowała Sylwestra - to ja nie spałam i sprawdzałam, czy się nie obudzi:-D


Akuku gratuluję zakupu fury - a jak się czujesz? Przeszły Ci już te zastoje pokarmu?


Cleo ja myślę, że to 15 minut starczyło - w sumie chodzi o to, by białko się ścięło więc to dość czasu:) Też chyba zrobię na niedzielę to ciacho, bo rodzinka przyjeżdża na kawę:)


Sylka, Bandytka - dołączam się do życzeń dla Waszych roczniaków:)
Sylka moja też jeszcze nie ruszyła i chociaż do urodzin ponad 2 tygodnie to wątpię by do tego czasu wystartowała:) Ale po co się ma spieszyć, jeszcze się nalata;) I wszystkiego najlepszego dla Dawidka:*


Kasia takie same mam przemyślenia o Wigilii - mnóstwo roboty, ale liczy się że udana i fajnie się spędziło czas z rodzinką:) I gratuluję stypendium - dodatkowe pieniążki zawsze są mile widziane:)



A my wczoraj wróciliśmy od moich rodziców, bo m dziś szedł na 6 do pracy:) Zawsze jak od nich jedziemy to się śmiejemy że trzeba dobrze sprawdzić czy jest Julka, bo babcia by ją chętnie "przygarnęła";-) I trzeba to przyznać, że moja mama kompletnie zbzikowała na punkcie wnusi;-)
Ech i coraz szybciej zbliża się koniec dobrego - za 2 tygodnie jadę do pracy wypisać wniosek o urlop wypoczynkowy (około miesiąca), a potem znowu zacznie się wstawanie na 7 i do tego jeszcze kurs na klub malucha z małą... I chyba trudniej ja zniosę rozłąkę niż ona;) Jedyne co mnie pociesza to fakt że i tak jestem w super sytuacji, bo aż rok mogłam z nią spędzić w domu:)


A to uśmiech, którym Julka rozkłada mnie na łopatki:)
 

Załączniki

  • P1010058.jpg
    P1010058.jpg
    26,1 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Hej babki!!! Styczeń styczeń piękny wspaniały styczeń od prawie roku czasu kocham ten miesiąc! Stał się moim.ulubionym :))) wszystkiego dobrego w Nowym roku dla mam i maluszków!!! siva ile czekałas na sukieneczki?? Cudne są!!! Masz.juz je w domu? Jak jakościowo wyglądają? Laura 100 lat noworoczny szkrabie!! My sylwestra spędziliśmy cześć w domu cześć i koleżanki obok w bloku także było ok!! Dzień przed sylwestrem postanowiliśmy Zakończyć z Wiktoria nasza drogę mleczna, wyszło to zupełnie spontanicznie nie planowane ale of 2 dni juz jej nie karmie... Myślałam że będzie krzyk pisk ale o dziwo malutka bardzo dobrze sovie radzi!!! Ja chyba gorzej bo brakuje mi cytowania ale musze pomyśleć o wyłączeniu swojego azs bo ivtak długo się z tym już bujam :( powiedzcir mi co zrobić z tym pokarmem w piersiach... Są nabrzmiale i bolą odpadam.z.dnia na dzień wiec o wyciszeniu laktacji. Ie ma mowy dajcie znać!
 
Tina, i mała bez problemu pije mm??? My cycamy cały czas tak często jak na początku i tylko powrotu do pracy w kwietniu się boję, bo chcę dalej Lenke karmić, tylko w dzień będę jej pewnie od lutego zastępować karmienia innymi posiłkami a zostawię karmienie rano, wieczorem i w nocy. Taki mam plan ;) a sukienki odbieram jutro - jak będą ok, to na Julki urodziny też coś zamówię dla niej i dla mnie ;)
 
reklama
Do góry