reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dziewczyny ktoras z was pisala kiedys przepis na omlet z warzywami i serem ? Czy ktoras moze zapisala sobie ? Bo mam chec i chciałbym taki mega dobry ;)
 
to chyba ja,:-) robię ciasto naleśnikowe do tego ser żółty i warzywa(brokuł jest super),ewentualnie jakaś szynka:-) i smacznego
 
Cześć dziewczyny!

Akuku widzę że zachcianki są. Mam nadzieję że mdłości cię zbytnio nie męczą?

Filipku dużo zdrówka! 100 latek! :)

A ja się dziś rozłożyłam gardło boli, wszystkie mięśnie też no i katar trochę jest a uciążliwy jest gdy leżałam bo spływa do gardła, a teraz Wojtuś chce się ruszać bawić więc nie mogę się położyć bo młody by sobie głowę rozbił - ma coraz lepsze pomysły i tylko patrzy jak tu coś zbroić.
 
reklama
Do góry