reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Dziewczyny potrzebuje rady - zbijanie gorączki. Jeśli podaję na zmianę ibum i paracetamol oba w czopkach 80 mg to w jakich odstępach mogę podawać? Chyba przerabiamy trzydniowke :(
 
Siva nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale wydaje mi sie ze jezeli lek jest co 8 godzin to w polowie mozesz podac ten drugi lek przeciwgoraczkowy jezeli goraczka nie spada, u nas ostatnio paracetamol ostatnio nie pomogł dopiero nurofen ale w syropie miala zadzialal, powodzenia w zbijaniu
 
Siva mi lekarz mowila ze jak nie dziala paracetamol moge podac po 2 godzinach nurofen i wtedy minimum 4 odczekac do nastepnego.. ale ja daje syropy i je mozna co 4 godziny.
 
Napiszcie laski co słychać u naszych małych styczniowych solenizantów Laurki - choć pewnie odkąd maż wrócił to Marika nie ma czasu i co u Filipka?

Siva współczuje choróbska:( sama walczę z jednym a u dziecka to dużo gorzej. Ja się martwię żeby młodego nie zarazić, ale nie ma nikogo kto mógłby się nim zająć więc jest duże ryzyko:((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry