reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Ja tez jak będę miała chwilkę to ponadrabiam bo widzę produkcja pełna para ;))) co do kremów to ja używam tyle emolientow ze nic więcej już mi się nie chciało nigdy a jednak też chyba zainwestuje w xos na piersi bo wczoraj na basenie przy sxhylaniu mało nie wypadły ze stanika ;p
Siva idziesz mała uspac a moja jeszcze nawet nie wstała
Skrobne coś za jakiś czas jak będę miała chwile miłego dnia!!;))
 
reklama
Hej:-)
Arek spi, obiad zrobilam to mam chwile zeby zajrzeć:-) wczoraj mieliśmy maraton po babciach, Areczek wysciskany, wybawiony. Spal dzis dobrze:-) a wczoraj ogladalismy madagaskar! Tak zaciekawiony (tak dlugo!!) Arek jeszcze nie byl:-)
 
Zdj robione podczas filmu:-) p.s.sory ale nie moge odytowac posta:-)
 

Załączniki

  • 1424686840543.jpg
    1424686840543.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 40
Witam poniedziałkowo. Moja złośnica właśnie śpi.

Weekend szybko minął. Wczoraj pół dnia "zwiedzaliśmy" rzeszowskie galerie... Najpierw byliśmy zarezerwować starszej urodziny w centrum zabaw dla dzieci. 8 marca obchodzi swoje 7 urodziny, więc obiecaliśmy jej takie wypasione w centrum zabaw dla dzieci... potem chodziliśmy w poszukiwaniu wiosennej garderoby dla niej, a na końcu za prezentem dla taty.
POMÓŻCIE! za 2 tygodnie mój tata obchodzi 60 urodziny. Chcemy się złożyć z siostrami tak do 500 zł (razem) i kupić mu jakiś porządny prezent... ale kompletnie nie mamy pomysłów, bo tata to "ciężki" przypadek... od razu zaznaczam, nie nosi zegarka, jest pracoholikiem (pracuje jako elektryk), w wolnym czasie siedzi przy komputerze i śledzi wiadomości z całego świata. Nie jest sentymentalny ani uczuciowy. Nie cierpi zakupów ubraniowych ani prezentów tego typu. chodzi od 20 lat w tych samych ubraniach a jak dostaje coś nowego to wpycha do szafy...co takiemu sprezentowac?????

no i jeszcze jeden dylemat... ja teraz nie pracuje, siedzę w domu i nie zarabiam, nie mam żadnej umowy o prace... Kasa dodatkowa by się przydała. Zarabia na nas 4 tylko mąż a jak wspominałam zaczynamy budowę... Spotkałam dziś "koleżankę" która też ma synka ze stycznia 2014 no i ona szuka dla niego niańki na kilka godzin dziennie, bo ma swój interes i chciałaby już wrócić i też zacząć zarabiać... Nic jej nie mówiłam, ale potem tak pomyślałam...gdybym ja na te kilka godzin dziennie zajęła się zamiast tylko swoim dzieckiem to i jeszcze jej Sebusiem? zawsze pare groszy by mi wpadło... chociażby na podstawowe wydatki... jak myślicie... czy to dobry pomysł taka opieka nad 2 dzieci?
 
Elama mam taką samą sytuacje...Koleżanka wraca do pracy i też zaproponowała mi żebym pilnowała jej córki(starsza o 6mies od naszych),też najpierw se pomyślałam fajnie-dodatkowa kasa,ale po przeanalizowania wszystkiego stwierdziłam że wole skromniej a mieć święty spokój!!!:-DTeraz z jedną Zosią(jak bliźniaki w przedszkolu) jeździmy i załatwiamy wszystko co nam w miescie trzeba,a z 2ką już to nie jest takie proste...Spanie itd...Ja :no: pamiętam jak to jest z 2ką na ram-miałam bliźniaki malutkie i uwierz nie jest to łatwe zadanie...Więc przemyśl to naprawdę dokładnie....A co do taty to jak bym czytała o moim:szok: (tylko mój ogrodnik i rolnik i nie używa komputera ani tel:-D) a działkę jakąś ma???


Kasia
Arek słodziak,a Ty jak zwykle uszcześliwiona :-) Pięknie polecam Krainę Lodu do obejrzenia :-)


Mąż w pracy,chłopcy w przedszkolu,Zosia spi,4pralka się szczęśliwie pierze:-D Zupa się gotuje więc luzik:-D Za godzinkę zabieram chłopaki z przedszkola (a w zasadzie mój brat) i jedziemy do logopedy:confused::eek:
 
Elama- to chyba zalezy jakie dzieci sa. Ja znajac swojego Arka wiem,ze ciezko jego samego ogarnac,a teraz dwojke dzieci?? Ja bym sie nie podjela czegos takiego.
A prezent dla taty..hmm... Skoro komputerem sie posluguje i wiadomosc lubi to jakis tablet moze? Albo jakas rzecz zwiazana z jego zawodem?

Milusia- widze,ze tez masz ogarniety dom i luz...och jak ja uwielbiam takie dni gdy nie trzeba sie spieszyc:)

P.s. rozliczalyscie juz swoj pit? Ja wczoraj i bardzo ladny zwrot dostniemy :) ciesze sie,ze juz papiery mam z glowy :)
 
Elama mój tata też podobny typ, z tym że jeszcze wszelkie pachnidła odpadają a ubrania wybiera mu mama;)
Z pracą kurczę sama nie wiem, w sumie masz doświadczenie w opiece nad dziećmi więc może by spróbować?


Kasia fajnie wyglądacie - Julka ma taką minę jak jej włączę reklamy;) A wczoraj wieczorem tak się wpatrywała jak m włączył na yt niedzielny koncert Queen - pierwszy raz tak ją wieczorem wciągnęło że zasnęła;)
A pity jeszcze czekają bo mąż nie dostał z pracy, ale cieszę się na ten zwrot bo kasa się przyda:)


Milusia widzę że logistyka świetnie opanowana;)


Chyba też spróbuję z tym kozim mlekiem - mam jeszcze opcję kupowania świeżego mleka z automatu (jakiś gospodarz zainwestował w mlekomaty i dostarcza tam mleko prosto od krowy), więc pewnie też będę z tego korzystać;)
My już kolejny dzień po żłobku - było trochę lepiej, więc chyba powoli idzie wszystko w dobrym kierunku:) Obudziłam się dziś i dopiero do mnie dotarło że nadchodzi koniec wolnego, jeszcze kilka dni i zacznie się wstawanie na 7 i kursowanie między pracą, żłobkiem a domem... Ciekawe jak to się wszystko ułoży;)
 
Ostatnia edycja:
Jaguś - będzie dobrze, tak jak ze żłobkiem ;) Potrzeba kilka dni na wdrożenie :)
Milusia - ja też lubię takie poukładane dni ;) już dwie i pół godziny leżę sobie z Lenką hehe
U nas wczoraj news dnia - idziemy w tym roku na dwa wesela! Z jednej strony super, bo się wybawimy ale z drugiej znów wydatki. Pocieszam się, że nie są w tej samej rodzinie, to ja i dziewczynki obskoczymy dwie imprezy w tych samych kieckach a mąż i tak musi kupić nowy garnitur, bo bardzo schudł przez to bieganie (za rok Julka ma Komunię to się przyda). Ciekawe czy zagrają się imprezy w jednym miesiącu ;)
 
Haha Siva a u nas urodzaj jeszcze większy, bo ostatnie wesele w rodzinie to było nasze (prawie 3 lata temu), a teraz aż 3 - dwóch kuzynów i brat męża;)
 
reklama
Dzień dobry :)

Tina muszę przyznać w szoku jestem ,że mała tak długo Ci śpi:) Fajnie miec poranek tylko dla siebie :)

Kasia , ale masz przystojniaka!

No i jestem zszokowana ,że wasze dzieci juz oglądają bajki:tak: Dla Filipa bajki mogą nie istnieć , reklamę lubi jedną ... Muzyka za to to coś co uwielbia i od razu tanczy... a tanczy przezabawnie:) zaczął tanczyć do muzyki mając ok 9miesiecy :tak:Teraz tylko co i rusz ulepsza ten taniec :-)

Elama takie urodziny w centrum zabaw to rewelacja dla dzieci i rodziców:) My takie urodziny wyprawiamy Natanielowi:) On zawsze przeszczęsliwy a i dzieciaki zachwycone ! Dokupujemy tylko owoce tort i szampany, reszta jest w cenie :) I mamy panią animatorkę która dzieci zabawia konkursy , zwierzatka z balonow itd:)

W prezencie dla taty nie pomoge, ja sama zawsze w tej kwestii mam problemy...

Z ta opieką nad dziecmi myslę podobnie jak Milusia... Nie podjęła bym się tego... U nas, juz samo połozenie Filipa spac byloby problemem przy drugim dzieciątku. ja zdecydowanie na nie w tym temacie :)
 
Do góry