reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Na ratunek, to powodzenia w starankach, obyś dołączyła do Styczniówek :tak: Zapraszam do staraczek wiosenno/letnich :)
Dziekuje i za ciebie tez kciukasy! Do wątku zajrze napewno :)

Szarka pisze:
Na_Ratunek powodzenia !
Dziekuję :)


Dla mnie będzie to pierwsze dziecko. Staramy się od poczatku roku ale poki co siś nie udało, od początku roku sprzawdzam tempke i wiem juz kiedy mam mniej więcej owulacje. Sprawdzam tez szyjke i śluz :tak:

Bierzecie cos na poprawe śluzu? Ja piję siemie lniane rano....
 
Ostatnia edycja:
reklama
a u mnie dziś negatyw... może to za wcześnie? coś czuję, że się jednak z Wami pożegnam :-( poczekam jeszcze do okresu, jak nie dostanę @ to zrobię test żeby znów się nie rozczarować.
za Was oczywiście kciuki ciągle zaciśnięte!
juliana, rób teścik i nie trzymaj nas w niepewności!:-D
 
hehe wiem, że za wcześnie :-p. tak jak pisałam jestem w gorącej wodzie kąpana. zrobię w następnym tygodniu, wtedy chyba będę mieć jasną sytuację
a tak z innej beczki. ciekawe kiedy pojawi się "pod forum" styczniowe 2014?
 
reklama
i ja chcialabym sie przywitac choc bardzo niesmialo.....jestem juz po czterech poronieniach i niewiem jak ta ciaza sie zakonczy ale trzeba wierzyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a termin mam na 18 stycznia.
 
Do góry