reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
Kasia - mnie pediatra mowila, ze mozna, a nawet warto, bo w mieszkaniach jest sucho. Dopiero jak jest goraczka to nie mozna.

Siva - ankieta wypelniona :)

Sabatowe ;) - musze porozmawiac z moim M. 0 dla mnie to 500km wyprawy ;) ale nigdy nie bylam w Toruniu, a to niedaleko :) I baardzo bym chciala na taki zlot :)
 
Hej dziewczyny.
Nie było mnie tu chyba aż dwa miesiące. Moja Miśka od trzeciego tygodnia do niedawna miała ciągle kolki i właściwie nic nie pomagało. Żeby było ciekawiej niedawno zaczęła ząbkować... Strasznie wcześnie. Czy którejś z was maleństwo też w trzecim miesiącu zaczęło? Dobrze że nie jest tak źle jak przy kolkach, przynajmniej na razie.

Strasznie się za Wami stęskniłam i jakoś głupio, że nie mam pojęcia co u Was :( postaram się teraz zaglądać w miarę regularnie.

Co do zlotu to chyba tym razem nie dam rady, chyba że gdzieś bliżej jednak będzie.
 
Cały czas was podczytuję, ciesze się z waszych sukcesów i współczuje choróbsk.

U nas luzik , ale weny do pisania brak.

Co do zlotu Może wolicie morze:-p
Ja cóz jak cosik ustalicie to sie okreslę, na pewno bez mężocha bo on aspołeczy jest. Mam nadzieje że się zlocik uuda i jak najwięcej nas się spotka.

Buziaki maluchom i siły mamom
 
Kasia mnie lekarz tez pozwala jak katar jest a co do kaszlu to tez ale unikać zbyt dużego przewiewu czyli osłaniac dziecko coby nie lykalo za dużo powietrza zwłaszcza jesli przez wiatr jest chłodno !! Szybko o zapalenie oskrzeli lub płuc !

Inomama jesteś wielkia :) pomysł cudowny ja pisze sie w przyszłym wcieleniu i żal mi du.... Ściska ze lipiec i sierpień odpadają powody ??? R oczywiscie tzn jego praca :( :( :( ja jak zwykle w czarnej d..... !!!!!!

em-ka witaj na pokładzie ząbkujacych !!!! U nas tez górne 2 prawie sa !!!dolne w trakcie !!! Oliwia od 3 dni szaleje i to dosłownie :(
 
Vinga, ja z Łodzi,a właściwie spod. Te ząbki u nas na razie powoli, ale widać, że dziąsełka się zmieniły, łapka ląduje w buzi nawet zaraz po karmieniu no i ślini się mocno.

Teraz jest komedia, Miśka po mega długim karmieniu nagle się rozbudziła i stwierdziła że dobra pora żeby pogadać i się porozglądać :) nie mogę nawet być zła bo jest tak urocza i tak się słodko wdzięczy :-) zaczepia tatę i mimo że to jego pora snu też się nie potrafi oprzeć :D
 
Akuku - ja wczoraj w nocy tak samo z mężem wszystkie filmy oglądaliśmy ;)

Sadzicie rzeżuche???? ja wlasnie posialam całkiem zapomniałam !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Witam Witam.
Jak tam po nocce,wyspane??

Pustisz ja się wczoraj zorientowałam,że zawsze sadziłam i to już ten czas,ja co roku się staram sadzić,uwielbiam rzeżuchę :tak:może jeszcze ud mi się wybyć do sklepu i zakupić :)
 
Do góry