reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

zdrowka wszystkim chorowitkom!

Fifka- wyglada ze u Konrada to legendarny bunt dwulatka! Sily kochana z wiekiem minie!!!!!

A my dzisiaj bylismy pobrac krew Amelce na poziom hemoglobiny I wyobrazcie sobie w labolatorium pracuje pani ktora nie ma lewej reki, tzn ma ale konczy sie w lokciu:confused:nie wiem kto wpadl na pomysl zeby to ona pobierala krew dzieciaczkom. Na wejscie Amelka juz struchlala ze strachu jak ja zobaczyla, nawet mi bylo glupio patrzec jak naklada jakos rekawiczke na ten kikut. nie mowie zeby izolowac osoby niepelnosprawne ale nie zatrudniac do pracy z dziecmi!

A ja nawet nie mysle o wielkanocy, bo u nas wciaz kiepsko z pogoda wiec mentalnie ciagle kraze gdzies w okolicach bozego narodzenia!
 
reklama
czesc, chyba przedswiateczny czas bo pustki:)

Ja po wczorajszych zakupach jestem zla obkupilam chlopakow a sobie nic, jak chcialm juz cos poszukac, to dzwoni maz i mowi wracaj bo odkad wyszlas to tak marudzi , ze juz nie wie co robic, i daje mi placzace dziecię do telefonu, wiec odrazu ruszyłam w droge powrotna. Wie jak mnie przywołac do domu!!

A my dzisiaj szczepienie 9.30, trzymajcie kciuki :)

A pozniej pakoooowaniee, musze pol domu spakowac bo nie wiem jaka bedzie pogoda, na wszystkie opcje musimy byc przygotowani.
 
Emily z tą niepełnosprawnością to ja myślę, że właśnie dzieci są nieraz bardziej wyrozumiałe i przyjmują to bardziej naturalnie niż dorośli. Ja podziwiam takich ludzi, że pomimo trudności chcą żyć normalnie.
Np może to nie porównanie, ale jak średniak miał mocno widocznego naczyniaka na buzi (teraz zanika) to w żłobku i przedszkolu z dziećmi nie było problemu. Dorośli w slepie, u lekarza potrafili być "nadgorliwi" np w kolekce jedna kobieta mi powiedziała że nie upilnowałam malucha i ma teraz takiego siniaka, inni npże musi być łobuzem jeśli ma takie sine itd
Dopiero jak mówilam że to nowotwór ńiezłośliwy to na nich działało....:(

U nas super nocka - jedzonko ok 6 i spanie do 8. :)
Dzisiaj ładna pogoda, w szkoe starszak ma już wolne, młodszyemu też zrobiłam wolne od przedszkola, a m wyjechał w delegację, więc walczę sama...
 
sylka
kciuki za szczepienie,żeby łagodnie to przeszło
Fifka z dwójka dzieci to już nie jest łatwa sprawa a jeszcze jak piszesz,że choroba tu wyjśc nie można,starszaka roznosi,nie miej wyrzutów sumienia,tez przemeczenie itp ale tez czasem moga puscić nerwy
 
Hello.

My nadal chorzy :( Juz jade na rezerwie bo tez mam juz leb jak sklep mowiac brzydko :( Dzieciaki zakatarzone, my to samo plus kaszel...ehhh szkoda gadki.
A jeszcze dzis nas czeka wielkie pakowanie bo lecimy jutro na tydzien na swieta...Az sie boje pomyslec ile rzeczy musze teraz zabrac dla dwojki maluchow.
Tak ze dziewczynki gdyby mi sie nie udalo wbic na neta to moze mnie nie byc tu widac przrz najbliższy tydzien. A wiec to juz z góry zycze wam spokojnych i radosnych swiat!!!!
 
cze!
odpajęczę tu trochę, bo widzę ze zajęte jesteście:)
dziś Lauruta się obudziło ino o 6! bossssko!:) jak u Was Kaczuszka:)

ale żeby za dobrze nie było, to Garsonizda głupi jeden mnie budził, bo miauczał pod drzwiami godzine chyba...
idę sobie dziś na echo serca...starość, oj starość...żeby nie powiedzieć SKS:)

Emilly - no kontrowersyjne trochę...rzeczywiście dzieci mogę się trochę przestraszyć, a może z drugiej strony zaciekawienie jest i nie zorientują się, kiedy po sprawie już jest?

Sylka - trzymam kciuki za szczepienie! i za pakowanie też, bo to niezły wyczyn bedzie...

Anbas - wesołych świąt dla Ciebie i rodzinki! i zdrówka!!!!i nos ładnie wydmu****, bo wiesz...zatoki...:)
 
inomama - sks :) u mnie to samo tylko objawia się bólem nie wiem do końca czego.... boli na dole po prawej stronie na plecach - nie wiem czy to nerka, czy kręgosłup od dźwigania małego i ciągnie przez biodro do kolana....
kurcze biorę się za sprzątanie przedświąteczne a tu tel że sis wleci na kawę zaraz bo jej się nudzi.... wrrrr ... nigdy nie odgruzuję a jutro mam wizytę u gin i testy alergiczne ze średniakiem więc dzień zleci...
 
Dziewczynki, proszę mi tu na wiek nie narzekać :)
Pamiętajcie, że może i starość nie radość, ale młodość nie wieczność :p
Każdego to czeka ;) Więc z uśmiechem proszę znosić te swoje 18 lat + doświadczenie :)
 
ej dajcie fajne przepisy na święta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ja mam 2 segregatory(samodzielnie wyszukane przepisy) ale wyjątkowo jakoś w tym roku weny mi brak:eek:
 
reklama
Milusia - ja to samo siedze i szukam sałatek i nic zero chce coś innego bo co świeta to samo ile można ?

a nic mi nie podchodzi w ciązy jestem czy co ?
 
Do góry