reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kasiu zazdroszcze nocek ;) u nas zabki nie daja spac..jak na zlosc od polnocy do rana co chwila...ale granulki na zabki pomahaja choc troche ;)

Fifka u nas wczoraj tez wszyscy sie kapali ;) cala 3 ;);)

Malinka moj tez mial wysypke na truskawki ale probowalam co jakis czas i juz go nie sypie ;) wiec moze sprobuj tak ;)
 
reklama
jeszcze jakis czas temu tez Arek spal z nami bo co godz- dwie cyc...a od jakiegos tygodnia juz jedna pobudka albo wcale:-) mam nadzieje ze do przyszlej niedzieli nic sie nie zmieni,bo mam egzaminy i troche pouczyc sie wypada:-p
 
Vinga gratulacje wielkie ze juz na swoim jestescie :) Ale to zlecialo dopiero co o jredytach myslalas a tu juz po przeprowadzce :) Super !

Kasia no to powodzenia za egzaminy! Wielkie kciuki trzymam &&&& Mnie to sie egzaminy tylko w koszmarach juz zdarzaja ale do dzis sie budze mokra hihiho. Ze czegoś tam nie douczylam albo co gorsza ze na obronie w indeks zagladam a on pusty bez zaliczen :)

Akuku jak tam lepienie figurek poszlo? :)

Kurcze u was sie pogoda robi a u nas konczy ehhh. Piatek byl boski- calu dzien na dworze. Sobota tez cudna a od niedzieli juz znow irlandzkie klimaty...ehhh nie lubie tej pogody.
 
Jak dobrze wychodzić z domu. Byłam w rossmanie, w końcu mam mleko ryzowego. Miesiąc na nie czekałam
SYLKA na razie mała ma podwyższone enzymy watrobowe. Jak zbadała i będzie ok to wtedy będę coś kombinować. Tylko ona może ulewa, wręcz wymiotowac takie ilości mleka
KASIA super rocki oby tak dalej
MALINKA te z hippp ponoć są dobre ale ją muszę emolienty bo ma AZS.
Ja to o jakichkolwiek owocach mogę pomarzyć. A prawda jabłka mogę ;)
VINGA super że już na swoim. Gratki
KASIEŃKA mam ten nutrition właśnie kupiony. Nie wiem za bardzo jak podawać. Miałam do odciagnietego ale nie da się ściągać. Wątpię że bez leków się obejdzie. Obstawiła i szpital :(

U mnie jest chyba utrudniony wypływ mleka. Z butli tak fajnie je i wesoła najedzona. No i kleik tam jest
 
Anbas zrobilam wiezyczki i mi sie rozpadly ;( dzis bede znowu robic . Az mi sie nie chce ;( czego nie dotkne to mi sie lamie ..psuje... jeszcE wyjdzie ze kupie tort gotowy w tesco !
 
Vinga no właśnie moja pediatra mowila to samo i choć widze ze za szczepieniami nie jest to mowila ze jak szczepic to tylko ta skojarzona. Idziemy na szczepienie za tydzien...

Marika to moze i butla to dobre rozwiązanie u was... bo wykonczysz sie kobieto...


Akuku Powodzenia przy tym torcie! Ja cie podziwiam skad ty masz czas...


Malinka fajnie tak wyjsc ale nie ukrywam ze serce boli..


Sylka polecam taka kapiel :-) ubaw po pachy!


Kasia zazdroszcze nocek :)


My dzisiaj mieliśmy dzień szwendow :-) caaaly dzien poza domem. Kupilam Adrianowi ciamkotka -》 http://gordianidesign.shoparena.pl/userdata/gfx/a282cf88bee238a30c1b55ad63bed8dd.jpg

Super rzecz :-) Adrian ciagle z nia w buzi i tarmosi metki :-D

A teraz chlopcy spia, maz w pracy wiec ide się wylegiwac!
 
Ostatnia edycja:
Heeej! Nie było mnie troszkę ale pogoda wróciła! Cały dzień na dworze, idealnie!
Aż z radości marchewka mi kiełkuje :p

Marika mój P. w tamtym roku pracował w chwilówkach i o ile wypłata była fajna to wychodził o 8 a wracał 23-24 więc gdy okazało się że jestem w ciąży zmienił ją, zarabia teraz mniej ale jest w domu. Może twój mąż też miałby możliwość zmiany?
Hmm noooo cuda są w tych chusteczkach! Ale szczerze gdzie ich teraz nie ma? :(
To świetnie że syn taki samodzielny, postaraj się kiedyś dać Laurkę do kogoś bliskiego i zabrać młodego do kina, na basen i spędzić z nim choć kilka godzin żeby czuł że wciąż ma mamę :*

Anbas może przewrażliwiona ta twoja gin? Oby wszytsko okazało się dobrze :*

Nisiao mój tato miał oba te leki Berodual i Pulmicort i wymagali 2h przerwy między nimi i to u dorosłego mężczyzny! Może stąd ten duszności...
U nas ciemiączko od urodzenia było nie wielkie i teraz już prawie nie widać więc nie poradzę nic :(


Milusia u nas śliniaczek zmieniany co godzinę tak ślini :p

Jagus Zocha też tak z dnia na dzień zaczęła gadać jak radyjko :) Słodziak taki się zrobił że aż miło :)

Vinga więc spotykamy się u Ciebie na parapetówie!

Akuku z niecierpliwością oczekujemy zdjęc z 1 ząbkiem jak tylko się pojawi :) A to u Ciebie pełna wanna nie wody a dzieci :p :)

Fifka kurczę musieli mieć świetną zabawę ! :)My mamy siedzonko do wanny i nie mogę się już doczekać aż zacznie siadać i będzie mogła się pluskać do woli :) Kocyk boski! Zosiak ma też coś podobnego i narazie nie wie jeszcze jak to ciągnąć bo ma metki na środku a nie na około :)

Malinka ja bym się nie wahała i kupowała dom! Co Twoje to Twoje za kilka lat zapomnisz o ewentualnych problemach z wykończeniem a radość z własnego ogródka zostanie :)


Zazdroszczę wam chrztów ! My mieliśmy w planie sierpień i ślub i chrzest ale teraz żałoba więc przekładam zamążpójście na przyszłoroczne wakacje a chrzest miał być w lipcu ale mamie chrzestnej nie pasuje, sierpień też nie :/ ma dać odp czy uda jej się na 24 sierpnia a dlaczego? Zakochała się i rzuciła pracę wszystko i wyjechała do Irlandii no fajnie, gratulację i w ogóle bardzo się cieszę że jej się układa ale każda próba dogadania się o datę zbywa słowami "Nie wiem" nooo a kiedy będziesz wiedzieć? "w kwietniu, maju, czerwcu..." Kurczę ale jakoś to też tzreba zaplanować, iść do księdza itp. Skończy się tak że wyślę jej zaproszenie jak będzie chciała to przyjedzie nie to nie :( Bo co ja mam zrobić w takiej sytuacji?
 
monika9- kurcze...z z tym chrztem to faktycznie kiepsko...kto jak kto,ale matka chrzestna powinna dac konkretna odpowiedz...
a pogody zazdroszcze bo u nas dzis dopiero pod wieczor sie rozjasnilo niebo
 
hej.nie wiem dlaczego te moje posty wyswietlaja sie w jednej calosci, pomimo ze oddzielam odpowiedzi personalnie,zeby bylo lepiej czytelne. przepraszam. u nas tez piekna pogoda, dzisiaj juz trzeba na letnio sie wystroic, mam plan posprzatac i isc do parku z małym.
 
reklama
U nas leje... :-( A wczoraj był dosłownie upał... chciałam Konradowi basenik wystawić na dwór a tak musimy siedzieć w domu - choć jest bardzo ciepło.
 
Do góry