reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Anbas moja z rana do godz 12 to prawie nie je nic.... potem wcisne z 90, dopiero jak karmienie o 15 po wielkich bojach zje czasem cala butle 180, czasem 120, 90 zależy, jedynie co to wygrzduli więcej jak idzie spać i jak w nocy karmię o 12.
A włosy oooo mamunicu! Moje piękne długie do pasa włosy chyba będę musiała obciąć bo są wszędzie nigdy mi tak nie wypadały :( nie wiesz co tu z witamin dobre do łykania na włosy?
 
reklama
Aniia no nie bardzo wiem bo na same wlosy nigdy nic tu nie kupowalam. A z tym jedzeniem to u nas wlasnie podobnie. Rano kolo 100 moze wypije po wielkich bojach. A przez dzien to raz 90 raz 110 wieczorem tez w sumie na e lepiej. A wczesniej na luzaka brala 180 czasem nawet 200 smignela choć rzadko.
 
Anbas moja rano jadła jeszcze z tydzień temu, teraz jak wstanie koło 9 to ni chu chu do 12 nie wcisnę bo płacz i żal do mnie taki jakbym jej krzywdę robiła, o 12 jak już pisałam pociągnie troszkę, potem o 15 pierwsza próba nic, po 15 minutach zje, o 18 tak samo, o 21 to weźmie smoka i się zastanawia czy jeść ale wkońcu zjada, o północy jak karmie to już z automatu ciągnie, ale wtedy to ona śpi i chyba nie wie, że trzeba walczyć z mamą :-D


Znowu mnie czerep napierpapier i po ścianach chodzę masakra :no:
 
Nisiao nie sprawdzam tak dokladnie ale mysle ze kolo 700 zjada.

Ania a o ktorej mala kladziesz juz na noc? I o ktorej po polnocy na pierwsxy posilek? To ten o 9?
 
Anbas Natalka na noc idzie spać o 21, o północy ją karmię a potem dopiero jak wstanie, próbuję ale właśnie od kilku dni nie chce z rana :-/
Ona budzi się koło 9 i wtedy robię mleko, ale nie chce pić, próby trwają cały czas ale nie wcisnę za nic...
 
Ostatnia edycja:
O kurcze to ja ostatni daję o 2giej w nocy lub 1:30 eby zmieścić osiem posiłków i zjadła 600 ml lub 700ml

Może powinnam była wprowadzic jej jedzenie o dłużych jeszcze przerwach,generalnie powinna jeś 150 ml 6x dziennie,ale nie zje mi tyle po 110 lub 100 ml czy 90 mi zjada czasem mniej i muszę tak co 3 godziny jej podawać.
\pobutka o 6tej już :) już oczka otwarte i kopie w karuzele :tak: i zaglada-mamo już?? w jej twarzyczce widać to zapytanie-wstajesz?? :-)
 
Nisiao u nas jest 6 karmień i zjada tak między 700-900 zależy od dnia, w sumie to tylko kilka razy zdarzyło się, że zjadła 900. Teraz to jest około 700-750 na dobe.
 
Witajcie :-)

pilnie poszukujemy pogodnego, spokojnego maluszka z mamusią ( właściwie z rączkami mamusi) do filmu na nasz portal czyli babyboom - film jest spotkaniem z panią logopedą. Będzie ona pokazywała w jaki sposób można wspomóc rozwój mowy maleństwa poprzez masaż narządów artykulacyjnych czyli, np: języka, policzków, dziąsełek. Udział w filmiku jest płatny. Zdjęcia będą prawdopodobnie w najbliższą niedzielę w Warszawie. Kontakt z aniaslu .
https://www.babyboom.pl/forum/members/aniaslu-5520.htm
l
 
reklama
Przeleciała po lebkach po opisach.
Wyniki enzymów Laury nadal źle, pisałam o tym na wątku alergików.
Już nie wiem czego i kogo się łapać.
NISIAO z reguły zastrzyki trwają 10 dni choć zdarza się, że po 7 pomagają. Kaszel to w sumie dobrze, bo okazuje wydzielone w płucach
 
Do góry