reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Kochane wszystkiego naj naj naj w dniu naszego święta:) Spełnienia marzeń i duuużo radości z każdego dnia spędzonego ze swoimi skarbami:)

Monia dla Ciebie najlepsze życzenia również z okazji urodzin:) Mój tata też dziś ma;)

U mnie podobnie jak u Dony, córcia dała mi dłużej pospać (do 8), ale zbytnio tego nie wykorzystałam, bo już się przyzwyczaiłam, że budzi mnie o 6;-)


Milusia super, że Zosia ma już skok za sobą:) My chyba jesteśmy w trakcie, bo mała cały czas by była na rączkach a każda próba położenia spać to taki ryk, że chyba w całej okolicy nas słychać, a wcześniej było lajtowo...
Miałam pytać, jak tam u Was ten refluks? Malutka dalej tak ulewa czy jest poprawa?
I gratuluję zakupu - lubię takie urządzenia dzięki którym można zrobić coś zdrowego, ale chyba nie będę dłużej na tą frytkownicę patrzeć bo jeszcze się nakręcę że też chcę:-D
A jeśli chodzi o te zdjęcia na płótnie to też gorąco polecam - mamy takie ze ślubu i jest świetną pamiątką, wygląda faktycznie jak obraz:)
 
reklama
Wszystkim mamusiom życzę grzecznych i zdrowych maluszków!!

Ale zrobiłyście mi smaka na truskawki. W tym roku jeszcze nie jadłam!
 
Monika wszystkiego najlepszego w dniu utodzin ;);)

Wszystkim mamusiom zycze duuuzo radosci z bycia mama ;)

Dona mojego Alexa sypalo w zeszlym roku ale dziwnie bo tylko na poczatku ;) potem juz nie ;)
 
Laura dziś rano też kilka razy ulala. Pewnie jeszcze dzisiaj będzie się"oczyszczac".
A była grzeczna. Na sali gorąco. Trochę piszczala. Panie ją nosiły, żebym mogła udział w konkurencjach wziąć.
Poczęstunek smakowity. Jednak ją nic nie mogłam bo nawet woda była z cytryna, limonka i mieta
 
kurna noga swędzi-komar dziabnął bo się zaczytałam:eek:

Uroczystość cudowna:-) bliźniaki razem mówiły "a my naszej mamie rysujemy kwiatek żyj mamusiu w zdrowiu więcej niż sto latek" słodko:-):-D moje malutkie dzidziusie już wierszyki mi mówią...aż łezka się kręci:sorry2:
W między czasie jak nikt nie mówił to Zosia coś tam pomróczała :-D
no i mamy ze starym laurki *2:-)


hej,
Dziewczyny probowalyscie truskawek?Ja kilka dni temu wypilam pol kubka zblendowanych i zaraz malego wysypalo taka kaszka po cialku. Musialam sprobowac tak pachnialy:)

My dzisiaj zaliczylismy grila urodzinowego, fajnie bylo sie tak dotlenic, i zjesc cos dobrego.
Wszyscy sie zachwycali, ze maly taki grzeczny:-)
Teraz juz spia.

Milusia ja tez lubie upały pod warunkiem , ze jestem u rodzicow , ktorzy mieszkaja w domu, u nas w mieszkaniu na 4 pietrze upaly to prawdziwa udreka, U nas bylo 25 i piekna sloneczna pogoda.
My tez mamy zaproszenie 02.06 na Dzien Mamy i Taty do Dawida. Powodzenia na jutrzejszej uroczystosci.:-)
A co Twoi rodzice maja tak duzo kwiatow?
JA troszkę truskawki spróbowałam jako mus do makaronu.A rodzice mają mnóstwo kwiatów(3szklarnie)-bo je sprzedają:-) więc roboty od...i jeszcze trochę,do tego mają gospodarstwo,które powiększyli bo dostawiali chlewnie nową. A jak po grilu mały nie zareagował? Bo moja zareagowała niestety:-p
Witam wszystkie mamiusie. super pogodę mamy na to nasze święto, moje dziecko dalo mi kwiatuszka takiego z ogródka, tzn bukiecik z tych kwiatuszkow. tzn to starsze dziecko bo to malutkie to dalo mi dzisiaj pospac i to cudowny prezent od niego.

dziwczyny czy któreś z waszych dzieci jak pochodzi po podworku gdy jest slonce ma uczulenie. ktorcze moja cora mimo ze wysmarowana kremem i to Ziajka z filtrem 50 wczoraj byla totalnie obsypana czerwonymi kropkami na twarzy i dekoldzie tutaj gdzie slonce dotarło, dalam jej Alertec wczoraj wieczorem i dzisaj rano bo mialam w domu i chce zobaczyc czy cos pomoze aha i Calcium jeszcze podalam. ale bede musiala w środe (wtedy mam pediatre) isc do lekarza, no chyba ze jakos sie to zaostrzy to szybciej poszukac pomocy

co do truskawek to jadłam kilka razy po kilka sztuk i w sumie nie zauwazylam wiekszych problemow. ostatno malemu dalam tez gruszke i wydaje mi sie ze tez dobrze zniosl , chociaz wczoraj mocniej ulal. pamietam ze przy pomocztkowym podawaniu jabłuszka tez ulewal.

milego dnia
U Kuby to samo wczoraj było i dzisiaj też jest,kupiłam już calcium, na spróbuj wykąpać w krochmalu,albo emolium? ja dziś będę tak czynić:tak: (on też smarowany był kremem) a te krostki to nawet na plecach i brzuchu-gdzie koszulka przecież była:eek:

Kochane wszystkiego naj naj naj w dniu naszego święta:) Spełnienia marzeń i duuużo radości z każdego dnia spędzonego ze swoimi skarbami:)

Monia dla Ciebie najlepsze życzenia również z okazji urodzin:) Mój tata też dziś ma;)

U mnie podobnie jak u Dony, córcia dała mi dłużej pospać (do 8), ale zbytnio tego nie wykorzystałam, bo już się przyzwyczaiłam, że budzi mnie o 6;-)


Milusia super, że Zosia ma już skok za sobą:) My chyba jesteśmy w trakcie, bo mała cały czas by była na rączkach a każda próba położenia spać to taki ryk, że chyba w całej okolicy nas słychać, a wcześniej było lajtowo...
Miałam pytać, jak tam u Was ten refluks? Malutka dalej tak ulewa czy jest poprawa?
I gratuluję zakupu - lubię takie urządzenia dzięki którym można zrobić coś zdrowego, ale chyba nie będę dłużej na tą frytkownicę patrzeć bo jeszcze się nakręcę że też chcę:-D
A jeśli chodzi o te zdjęcia na płótnie to też gorąco polecam - mamy takie ze ślubu i jest świetną pamiątką, wygląda faktycznie jak obraz:)
My slubne też mamy:-) ja ogólnie jestem za wywowyłanie zdjęć i robieniem albumów,a takie na płutnie to w ogóle miodzio:-) Co do refluksu to jak za głęboko paluchy włoży to się schawtuje,ale ogólnie jest dużo lepiej:-) ale potwierdzam teorię że jak często wisi na cycu to jest gorzej... A co do zakupu to odkładaj se co miesiąc w słoiczek jakąś kwote i uzbierasz;-) ja obecnie mam 2słoiczki-jeden na wyjazd nad morze, drugi na opony zimowe już zbieram:-D


Monia sto lat:*****
Wszystkie mamusinki Wam dużo cierpliwości do tych naszych Kochanym Maluszków:-)


Dobra zmykam na obiad,pomóc rodzicom przy kwiatach i fruuuu do kochanej teściowej ze storczykiem:-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej babeczki!
Wszystkiego najlepszego z okazji dnia mamy!!!
Mnie niestety minelo bo Emma wiadomo :) a Kuba tez mi nic nie narysuje hihi. No ale coz ;)

Monika dla ciebie podwojne zyczenia :)

Ja tez myslalam ze juz zabka zobacze bo slina szła litrami I raczki non stop w buzi byly ale jakos tak przestalo I na razie nic nie widac.

I kurka kiedy juz sie zmobilizowalam I zaczelam biegac w domu to mi sie wczoraj bieżnia posypała no....Zlosliwosc rzeczy marywych :) No nie chce lis zebym schudla bo na dworze w tym deszczu to mi sie jakos nie usmiecha... :) bede gruba ;)
 
Do góry