reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej my już po lekarzu :-)


Nie jest tak źle jak myślałam... powiedziała ze te nasze katary to ewidentnie jakieś pyłki (mieszkamy miedzy łąkami a lasem) No i gardła troche czerwone ale bez fajerwerków. Tak więc dostaliśmy coś do psikania gardła (znaczy ja z Konradem) I leki na alergię (też ja z Konradem bo Adrian dostanie wraz z moim mlekiem) :-)

Rozmawiałam też o tym ulewaniu Adriana... no i dostał Debribat. Ale też jakoś spokojnie do tego podchodzi... Pytała o pokarmy jakie mu daje to mówiła ze wszytko w porządku. Z mięskiem mam poczekać do 7-8 miesiąca. Ale zupki na masełku jak najbardziej mogę gotować. (podrzuciła mi pomysł z buraczkami i brokułem więc już wiem jakie zupki pójdą w ruch!)

No i... kupiłam arbuza! Już nie mogę się doczekać aż Adrian się w niego wgryzie :-D Ale na razie obaj chłopcy śpią.


Inomama hahaha ,usiałabym nagrać i pościć w zwiększonym tempie :-D Ale postaram się załatwić :-)


Akuku a no... ten skok separacyjny się najgorszy ze wszystkich... lada moment i wasze maluchy w nie wejdą...


Cleopatra Akuku bo nie ma co się śpieszyć... Ja usilnie chciałam czekać do końca 6 miesiąca no ale takie sceny odwalał że przykro było nie dać. Jakbym dziecko głodziła tak wpatrywał się w jedzenie i ciamkał :-D A to pierwszysygnał ze dziecko jest gotowe :-)



Pustiszi
łączę się w bólu... teraz mały przeziębiony to tylko z cycką w buzi śpi a ja ledwo żywa jestem...


Milusia hahaha dobre... jakbym o Adrianie czytała :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Inomama, ja też imprezki dziecięce bez alko...
A do pracy wracam za rok, ale miejsca w żłobku nie dostanę w połowie roku i o to się wszystko rozchodzi :(
 
szlag normalnie!

nawet się wyżyć nie mogłam! bo "jutro na grilla pożegnalnego idę do kolegi - nie mówiłem Ci?" noż k@#%@@$%!!!!!!! super po prostu, super!

Akuku - a to zupełnie insza inszość:) dasz radę - jesteś niezniszczalna !

Fifka - super, ze u lekarza bosko:) ja arbuza już jadłam i najeść sie nie mogłam:)
 
heja moj maluch dzisiaj jadl pierwszy razugotowana przezemnie zupke, zjadl wszysciutko, troche sie stresowalam ze moze nie bedzie taka dobra jak ta ze sloiczka. No i pierwsze proby picia z kubeczka wyszly calkiem fajnie. Zrobiłam fotke, pozniej wrzuce jak bede miala laptopa. Akuku a korzystalas cos z tej stronki co Ci wysyłalam przy organizacji urodzin. Na pewno wszystko sie uda , zobaczysz dzieci mozna wszystkim zaintersesowac, trzeba tylko wyluzowac :-)
 
Blanka - ani bo o tak jest jak tych zaprosze to nie wypada nie zaprosić tych i tak sie zbiera małe wesele ;)

Ale tak to jest bo mi wystarczy sam chrzest w kościele i juz ... nie potrzebuje imprez ale no dla rodziny robimy tak naprawdę widzimy sie 2 razy w roku z rodzicami a z reszta rodziny hmmm to jeszcze nas nikt nie widział tak naprawdę babcie ciotki wujki siostry bracia cioteczni nikt :/ a ze dzien bedzie wyjątkowy dla Niklaska to jest okazja (tylko szkoda ze pochłonie to wszystkie € za sprzedany samochod!!! Wrrr)

Akuku - ja & zaciskam zeby gładko wszystko bezstresowo na spokojnie sie odbyło :)

Inomama - kutfa! To nie to ze kontuzja byle jaka! Trzeba jakos to wyleczyć! A moj tez odwalil w grudniu ubiegłego roku dostał te kurde kupony na wychodzę itd teraz tu w czw. Jest święto a ten mi wyciąga: talon na czwartek wypad z kumplami a w pt pewnie da mi talon na dzien bez focha i kuzwa pewnie masaż jeszcze :/ jak osa ja!

Fifka - super ze nie jest to jakies poważniejsze przeziębienie!

I ja wlasnie zaserwowalam dzisiaj cos nowego zjadło dziecko dynię ale jak ????? Ja nie wiem jak on to zjadł ale zjad 4 łyżki i zasnął ooookrrroooopne ! Ale jeszcze ze 2 tyg i dam zupki i mięsko bo widze ze chyba pora
 
Jesteśmy po szczepieniu. Mały waży 6150 g. Nie było naszej lekarki, był inny lekarz i stwierdził że drobny i za 2 tyg do ważenia. Przez mc przybrał 650 g a więc myślę że ok. Mówił że jak karmię naturalnie to dopajanie w upały, ale najlepiej częściej pierś. Z wprowadzaniem pokarmów mówił żeby się nie spieszyć ( tak samo mówiła moja lekarka) i poczekać do 5 mca. Ja też nie pędzę jakoś z tym karmieniem ... A więc i ja się dopisuję do Cleopatry i Akuku. Choć przyznam że już mam kilka słoiczków no i kupiłam blender nowy i sokwirówkę z myślą o maluszku.
U nas nadal ciepło ... Tylo wiatr spory się zrobił. Zaraz uciekam do przedszkola na występ.
Siva ja też wracam do pracy ale do żłobka zapisałam i się dostał :)
Macie pomysł na upierdliwe dziecko zza płotu. Ciągle się do nas wprasza, jest młodszy niż moja 2, chłopacy go nie lubią, a rodzice się chętnie by go pozbyli... Masakra... Aż boję się wychodzić na ogród bo on ciągle podbiega do naszego płotu i wrzeszczy że chce do nas.... Kurde nie będę się chować i siedzieć całe lato w domu z dzieciakami...
 
Helol.

Ja tez sie musze wziąść zs organizowanie chrzcin w polsce... az mnie muli na sama mysl bo nienawidzę się prosic o cokolwiek a chyba bez tego ani rusz... Ale u nas bedzie w sumie tylko 17 doroslych I 7 malych dzieci wiec nie tak zle. A wielkiej imprezy nie planuje.

Pustiszi a co bedzie 3 czerwca? I kiedy do polski śmigacie?

Inomama kurcze az operacja potrzebna??? Rany to zes sie niezle pocharatala :)

Akuku to kuz teraz w weekend ta impreza? Na pewno wszystko wypadnie super!!! W końcu komu jak komu ale tobie mialoby sie nie udac?!

Fifka zdrowka dla was!!!

Wczoraj zagonilam m zeby looknal mi do tej biezni bo mi szkoda mojej motywacji bylo :) Rozkręcil ja I sie okazalo ze pod paskiem klinowym jest resorak :) poprostu bez komentarza hihihi. Bieznia tym samym naprawiona I przy okazji zakonserwowana I gotowa do uzycia :) Zatem dzis wieczorem wracam do biegania :D

Kaczuszka ja mam podobny problem z corka sasiadow... Tylko u nas jest problem taki ze dzieciaki przez plot to najlepsi przyjaciele a jak juz sa razem na podworku to kazde sobie :/ I za nic sie zgodzic nie potrafią :/

Piekna pogoda dzis u mnie :) w koncu :)
 
Anbas - jeeee spodziewałam sie ze bieżnia gdzies sie bardziej naturalnie rozjechała a tu psikus ! & za bieganie !
A my jedziemy do pl 18/19 lipca w nocy Bo ksiądz nas chce zobaczyc o 9 rano w sobotę !! I wracamy po 2 tyg !!!!! A ja tam biore małego i jade na działkę jezioro kocyk szkoda ze kupa kleszczy ale az jak pomyśle to mne nosi tak juz chce !! :) a z tym zapałem ja gdyby nie fakt ze trzeba sale wczesniej to o no hoho bym nic nie ruszyła jeszcze :))
 
3 razy pisałam odp! Ani razu nie udało mi się jej wstawić, nosz.... :wściekła/y:

Fifka dobrze że nic powaznego, zdrowiejcie :**

Inomama dobra Ty jesteś że nic nie czułaś, mam nadzieję że będzie dobrze :)

Sylka jak u Ciebie? Moj dzwoni z pracy i mówi że Wrocław pływa, mam nadzieję że Cię nie zalało :*

Milusia świetny opis :p Moja Zosia nie interesuje się nóżkami póki co :)

Akuku ciężkie dni przed Tobą, ale dasz radę, jak zawsze!

Nisiao zdrówka dla Twojej perełki! Niech już te choróbska wszelkie od Was sobie idą! :***
Więcej nie pamiętam przepraszam.

My dziś pierwsze podejście do takiego ustrojstwa :) Banan wyciamkany :p

10371466_648938591851716_3760197690301955217_n.jpg
 

Załączniki

  • 10371466_648938591851716_3760197690301955217_n.jpg
    10371466_648938591851716_3760197690301955217_n.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 43
reklama
Akuku ja popieram bez alkoholu, u nas na chrzcinach też nie było zwłaszcza że my do kościoła po imprezie. Tylko nie wiem po co mi w restauracji kieliszki na stole postawili. No fakt że nic im wcześniej nie mówiłam że nie

Akuku powodzenia! Oby się udało i startuj zarobkowo

Inomama i to wszystko od tańczenia na stole? Mam nadzieję że choć się wybawiłaś za wszystkie czasy. No i trzymam kciuki żeby to się dobrze skończyło.

Fifka zdrówka dla całej rodzinki:)

A jeszcze miałam wam napisać że moje dziecko ssie paluszki. Usiłuje wcisnąć mu smoka a on patrzy na mnie jakbym chciała go otruć i kwasi się jakby to cytryna była. No nie wiem już jak to zrobić
 
Ostatnia edycja:
Do góry