reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

To znowu ja. Melduję tylko, że efekty prowokacji narazie zerowe. Bez żadnego odzewu. Właśnie wyszła do pracy a od rana mnie unikała. Nie zeszła na śniadanie gdy ja byłam w kuchni a potem jak odkurzałam przedpokój to siedziała w łazience. A ja specjalnie z 30 minut odkurzałam, żeby sprawdzić czy będzie miała odwagę się ze mną spotkać. Wyszła zaraz po tym jak ja weszłam do pokoju. Dodam jeszcze, że ona pracuje na ochronie w sklepie. Mogę jeszcze ją postraszyć, że pokażę te nagrania jej pracodawcy... Chyba złodziejki nie zechce zatrudniać.

Akuku- gratki zębolka!

Pustiszi - zrób test ciążowy. Jak wyjdzie negatyw, to się uspokoisz. No a jeśli pozytywny to przynajmniej nie będziesz się zadręczać domysłami. Ja tak tydzień się zastanawiałam i wiem jak to męczy.
 
reklama
Pustiszi I jak tam dzisiaj sie czujesz? Bedziesz robic test?

No mi sie jednak rozkrecila @ chociaz jest zupelnie inaczej niz przed ciaza. Bo gdyby nie fakt ze krwawie troche to nie mam zadnych innych dolegliwosci. Co jest dla mnie nowoscia bo zawsze mnie krecilo I kulo w jajcorach a tym razem nic... no ale moze to dlatego ze to pierwsza...

Elama z tego co piszesz wnioskowac by mozna ze ma cos nie rowno pod deklem szwagierka...Skoro nawet nie skomentowala tego. Poza tym to wg mnie ewidentne przyznanie sie do winy. Bo gdyby byla niewinna to by tego przeciez tak nie zostawila. Tylko co z tego skoro puscila to mimo uszu... No co za typ..ehh
 
Przepraszam że nie odp wczoraj wszystkim ale mi się zamieszanie w domu zrobiło, Zosia w płacz i nie wiadomo o co chodzi nie chce do taty na ręce, no masakra jakaś cały czas musi mnie widzieć bo inaczej histeria, o co chodzi ?

Elama jakaś dziwna dziewczyna, może zacznij podbierać jej rzeczy? Nie noś ich tylko przetrzymuj może zrozumie :) Oooo poszedł sms i bardzo dobrze! To teraz czekamy na konfrontację :)

Akuku ja chcę przepisy! Gratki z 2 ząbka :)

Kasia Zosia pokasłuje od urodzenia a płucka czyste zawsze :) Ja też czasami muszę odkaszlnąć więc tak to tłumacze :)

Pustiszi ja teraz tak okres przechodzę na tydzień przed zaczyna mnie mdlić, i boleć brzuch :/ Przed ciążą nie miałam tak, teraz kilka dni temu włanie przy tych objawach schizowałam że ciąża że kolejne styczniówki są moje :p A tu pach i okres :)



Idę sprzątać coś bo u mnie ja i u was :p Brudno wszędzie aż się odechciewa :)
Ale wzięłam z was przykład i Zosia dostała na Dzień Dziecka butlę


10178082_651718781573697_98112546815314516_n.jpg10426739_651718798240362_4035766427619086294_n.jpg10313809_651718818240360_216417094562260186_n.jpg
Taka radość że aż miło :)
 

Załączniki

  • 10178082_651718781573697_98112546815314516_n.jpg
    10178082_651718781573697_98112546815314516_n.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 45
  • 10426739_651718798240362_4035766427619086294_n.jpg
    10426739_651718798240362_4035766427619086294_n.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 42
  • 10313809_651718818240360_216417094562260186_n.jpg
    10313809_651718818240360_216417094562260186_n.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 41
Hej !

Dzisiaj na 16 ide sie badać kłuje mnie nadal w nocy takie skurcze jak mrowienie przelewanie ja nie wiem co to ale ból stanowczo nie na okres miałam juz 3x i rozpoznać go juz moge @ bez boleści dzieki Bogu ze te plotki o bezboleśnie przechodzącym @ to nie fikcja ;))) testować nie chce juz 2 raz bo wyjdzie ze nie albo tak i nic mi to nie da wiec do 16 czekam ...

Elama - to jakies kpiny z ta szwagierka ja miałam raz z siostra ciotecNa jazdę brała mi podkład a do tonikow nalewala wody zeby nie było widac :/ kupiłam jej identyczny zestaw dałam i powiedziałam ze jak jej sie tak podobają te kosmetyki to proszzzz a wychodząc powiedziałam ze jakbyś chciała podpaski tampony moze majtki jakies to mów albo ja powiem cioci zeby Ci zrobiła zapasy i przywiozła ja sie wstydzisz (mieszkała z nami miesiac szukała stancji i dodam ze w kosmetyczne kosmetyki z najwyższej polki)
 
Witam po małej przerwie. U nas noce coraz gorsze.... kurde teraz to ciezko zeby 2 godz snu było ciągiem. albo co godzina albo co pól pobudka i od dwóch dni jakoś mocno stęka zanim sie obudzi, chyba brzuch ja boli. od tygodnia dostawała po pół łyżeczki marchewki ale moze za wcześnie? chyba poczekam jeszcze troche bo skąd te gazy skoro ja ciagle na diecie i jem to samo non stop:(


Akuku- z opisów wyinka że tort bajka :) szkoda zdjęć i pracy twojej.... Ja jestem antytalent plastyczno-artystyczny wieć bardzo podziwiam takie uzdolnione osoby bo technika robienia to jedno ale trzeba też wyobraźni.
Elama- wiem jakie to wk.....wiające jak ktos bierze twoje rzeczy, jak mieszkalam z rodzicami miałam taki problem z ... mamą. nie chodzi o to ze jej rzałowalam czegoś tylko zawsze brała wszystko z mojego pokoju a potem jak potrzebowałam to nie ma albo popsute bo nie raczyła poinformować. nie musiala mnie prosić tylko poinformować ze zuzyła np lakier do włosów a nie jak go potrzebowalam włosy zrobiłam a tu nie ma lakieru. i też cos chciałam ubrać byłam pewna ze mam w szafie a okazuje sie ze lezy w brudach bo mama nie miała co złaożyć na spotkanie jakies itd. dotyczyło to wszytskiego po prostu wiedziała ze ja lubie miec wszystko i być przygotowana wiec zamiast pomyslec i sobie kupic lepiej było isc i zuzyc mi. doszo do tego ze zamykałam pokoj jak wychodziłam z domu na klucz itd.


Monika - jakie śliczności na zdjęciu :) jak pieknie sama sobie pije. u nas prawie trzy tyg roznicy ale Paulinka na pewno by tak kubka nie utrzymała sama dłuzej ... troche mnie martwi tez ze sie nie chce podciagac jak podaje jej palce,wrecz sie wbija w ziemie za to czasami sama podciaga glowe jak lezy ale bardzo rzadko. no i jak lezy na brzuszku to tylko na łokciach jeszcze na dloniach sie nie podnosi a u was już chyba wszystkie maluchy takie bardziej ruchowe... pojutrze mamy szczepienie to podpytam pediatre bo w porównaniu z wami jakos mój pulpecik to leniuch.

Jak się troszkę noce poprawią zacznę przenosić małą do łózeczka.już sie tego boję :) Bo do tej pory usypiała tylko przy cycu lub bujana poprzez skakanie na piłce po walkach i krzykach. I w dzień chciała bym zeby usypiała w łozeczku. macie jaką maetodę ? :) czy powinnam uspakajać i odkładac do lożeczka aż do skutku?

aha i miałam zapytać czy była któraś z mam na basenie z maluchem? ja tak bardzo chce iść i nawet niedaleko jest basen ze specjana woda dla niemowlat i instruktorem ale dopóki nie poprawi sie skóra to nie ma co ryzykować...
 
Ostatnia edycja:
Hej:) Jak zwykle czytam regularnie, ale na odpisywanie czasu brak:sorry2:

Monika załapała bez problemu, a na dzień dziecka dałam jej banana to dopiero była radocha:-D Ale to było jednorazowo (niech czuje, że ma święto), a tak na codzień marchewka - jutro skończymy ostatni słoiczek i będzie ziemniak na tapecie:) Je bardzo ładnie, szybko zajarzyła że ma otwierać buzię jak się łyżeczka zbliża i prawie w ogóle się przy tym nie brudzi:) A kaszki kupiłam takie: orkiszowa, ryżowa, kleik kukurydziany i jedną mleczną ryżowo-kukurydzianą, tak że zapas zrobiony;-) Dziś przyjdą, więc będziemy powoli próbować i oby posmakowało:)
Z nockami póki co jest bez zmian, jedyny sposób na spokojną noc to spanie z nami w łóżku. Inaczej wystarczy, że wypluje smoka przy tym płaczu i dłuższą chwilę nie umie się uspokoić:no: Oby jej to przeszło bo aż żal patrzeć jak się tak denerwuje...
A z pokarmem na szczęście jest już trochę lepiej - nie ma jeszcze szału, ale wygląda na to, że faktycznie był to jakiś kryzys:)

Fifka Adrianek super się rozwija, jejku to taki nasz przodownik bo wszystko się u niego najpierw zaczyna:)


Elama
mam nadzieję, że szwagierka pójdzie po rozum do głowy i w końcu przestanie Ci grzebać w szafie, już o podkradaniu nie wspomnę... To co napisała Ania mi się podoba - kleptomanię się leczy;-)


Pustiszi powodzenia u lekarza - wiadomo co będzie to będzie, ale jeśli jednak nie chcesz kolejnego malucha (a ja bym na pewno już w tej chwili nie chciała) to oby tak było. Kciuki zaciśnięte&&&&&&&&&&&&&&


Siva spóźnione 100 latek dla Julki:)


Kasia słodki widok tak mężuś z synusiem:)
 
Pochmurne hej! ;-)

pogoda u nas straszna...zimno i szaro za oknem...wychodzic sie nie chce...

noce u nas super- z jedna pobudka tylko:-)

maz dostal dodatkowe zlecenie w drugim osrodku wypoczynkowym i prowadzi fitnessy...i szczerze przyznam,ze brakuje mi go w domu, bo wraca o 17 albo 21... ehh...obiady teraz jadam tylko z synkiem:-p

jagus- wspolczuje nocek...oby sie szybko poprawily.
elama- no brak slow na szwagierki zachowanie...jakas chora baba!
monika- jaka cudowna twoja Zosia jest! slodkosci!
milego dnia!
akuku- gratulujemy zabkow!
 
Ostatnia edycja:
Ja z szybkim pytaniem, potem się rozpisze.
Czy sól fizjologiczna może się przeterminowac? Taka do inhalacji.
 
reklama
Do góry