reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Milusia, jeśli się nie mylę to siedlisko a działka budowlana to dwie różne sprawy. Radzę Ci dobrze sprawdzić w gminie czy będziesz mogła tam dom wybudować. Szkoda później nerwów.
 
reklama
Jezuuuu dziewczyny zaraz sie pozygam :/
Zjadlam wladnie pake chipsow serowych i te lody cusstkowe bo tyle z urodzin zostslo ze ehh...zal wyzucac;/ ale juz ich nie ma wiec w koncu moge zaczac dietkowanie ..w sensie nie jesc slodyczy ;)
 
Akuku gratuluje drugiego zabka.
JA pisalam niedawno, ze mojemu Dawidowi rusza sie jego pierwszy zabek to wczoraj wlasnie wypadl jak jadl jablko:)
Siva zdrowka Wam zycze.
Donka Twojej starszej tez zdrowka.
Milusia gratuluje działki.

Nam dzisiaj minal szybko dzien, pomimo, ze pogoda beznadziejna i w domu przesiedzielismy. I normanie jesc nie moge przy Wiktorku bo ten za kazdym razem jak ja chce wlozyc cos do swojej buzi to ten odrazu otwiera i czeka a jak nic nie dostaje to sie denerwuje..az mi go zal ..bo dziecko az sie trzesie zeby mu dac do buziolka a przeciez nie moge dac tego co jem:) SMiesznie to wyglada.
 
Sylka wrozka zebuszka odwiedzila starszaka ?
Moj Emil tez chce juz jsk my jemy wuec ba dniach distanie marchewke ;)
Wczoraj dalam mu polizac kurczaka gotowanego na parze ;) ewidentnie mu smakowal ;)

Siva 2 hity hihi ci to jest w porownaniu do chipsow i 3 cach z piankami haha

Mam 3 dzieci a zachowuje sie jak dzircko... dzueciom nie wolno za duzo bo nie zdrowe...a ja sama pokryjomu szamam... heh

Milusia gratuluje dzialki
 
reklama
Cześć wszystkim! Pisałam wcześniej ale post zaginął.

Wojtek od wczoraj nie chce butli zwłaszcza wieczorem. Zostało mi jedno opakowanie Nan maż mówi daj mu no i próbowałam ale też nie- tylko cyc i już. A jak nie leci to się wścieka gryzie, szczypie itd. Jak go odłoże to krzyczy bo głodny aż w końcu usnął. Masakra. Jestem bezradna nie wiem co zrobić.

Druga rzecz to od południa bez prądu dziś byłam, jeszcze coś się w bezpiecznikach jarało i elektryka trzeba było szukać.

Milusia gratulacje! Cieszę się razem z tobą:)

Elama szkoda że nie poszło. Mam nadzieję że uda się wam to jakoś rozwiązać.

Siva, Dona zdrówka życzę &&&

Pusiszi co u Ciebie? Mam nadzieję że wszystko dobrze?
 
Do góry