reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej babeczki.

Gadalam z Pustiszi byla wczoraj u lekarza ale netu nie ma I nie dala znac... Wszystko u niej ok. Dostala @ podczas usg... Może jej chwile nie byc bo nie wie co z tym netem...

Ania zdrowka dla Natali :*

Elama ja bym zrobila tak jak pisze Akuku. Nie wyjde z pokoju dopoki nie iddasz mi rzeczy! !! Tylko liste zrob co ci zginelo.

U nas nocka jak zwykle spokojna. Mala spi jak susel od 20 do 6.30 bez pobudek. Potem wstajemy (I to tez tylko przez starszaka)
Wlasnie zalarwilam mlodemu znow przedszkole. Bedzie chodzil kilka porankow w sierpniu I od wrzesnia caly tydzien. Juz sie boje co to bedzie bo przyniesie napewno wszystko do domu I bedzie ciagle chory. .. Tylko musze jeszcze znalesc kogos do domu dla emmy :( I tu bedzie duzo wiekszy problem :( a serce mi sie kraje ale muszr do pracy wracac :( chociaz chciałabym na pol etatu wrocic ale moze sie nie udac :(
 
reklama
Dziękuję wszystkim :*
Natalii śpi ja usnęłam na godzinkę ale co to za spanie, czuję się normalnie jakbym wróciła z jakiejś imprezy na kacu i taaak mi ciężko bosz :-( jeszcze ta pogoda dobijająca, jesienna...

Małą musi bardzo boleć to gardziołko bo przez sen pojękuje, albo robi tak jakby płakała...:-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Hej,
Nie dam rady odpisać wszystkim :-( choć czytałam na bieżąco.
Ania, zdrówka dla Natalii.
Anbas, gratuluję nocek. Trzymam kciuki, żeby się udało z pracą na 1/2 etatu.
Akuku, gratuluję ząbka.
Hope, super, że po szczepieniu bez problemów. U nas też waga zwolniła, jakieś 7200 wg łazienkowej wagi.
Marika, super, że odpoczywasz przy wsparciu m.
Fifka, jak ja Cię rozumiem. Szymo ma chyba podobny temperament. Sam nie poleży WCALE, czasem chwilę zabawiany może być w poziomie, ale generalnie tylko na rękach chce być. Fizycznie nie daję rady. Nie mówiąc o tym, żeby coś zrobić... Do tego je już właściwie co godzinę. Przerwa 3h poza nocą to marzenie. Nie dokarmiam go na razie, może to błąd? Poza tym ma jakieś ciężkie wieczory. Nie wiem co się dzieje, ale 3 wieczory z rzędu wpada w paniczny płacz, chce zasnąć, ale nie może, krzyczy okropnie, łzy mu płyną. Cierpi ewidentnie :-( I trwa to długo:-( Spotkałyście się z czymś takim?
 
Yoanna moj Emil tez oatatnio ciecko zasypia i tak placze tzn nie az tak mocno bo on wogle zadko kiedy placze on bardziej sie zali krzyczy zlosci. No ale teraz mu mega ciezko zasnac...od zawsze zasypial sam...a teraz musze go kolysac albo w lozeczkh albo na rekach..ale i to nie zawsze pomaga...
Mysle ze skok rozwojowy nie pozwala dzieciom usnac....bo jest jeszcE tyle do nauczenia sie..zobaczenia.

Jezu wlasnie bym sie udusila wlasna slina...gdzies mi wleciala i ledwo oddech zlapalam .. kaszle do tej ppry a sama w domu jestem...normalnie mozna sie przekrecic ;( masakra...
 
cze laski!

jestem mega niewyspana i na nic nie ma czasu. Poradzcie mi,please, co z Laurka mam zrobic:( 3 noc z rzedu, kiedy śpi niby, ale wierci sie jak szalona, kopie nogami, glowa raz w jedna raz w druga strone. Na plecach źle, na brzuchu źle - tak samo glowe rzeklada - 5 razy na 5 sekund. Tragedia jakas!!!!!!!!!!! Jestem nieprzytomna i az w głowie kreci sie mi.
O co chodzi??????????????
 
Inomama u nas to samo. Już ledwo żyjemy. Wyglada tak że po kąpieli karmienie i spi ponad godzine potem zaczyna sie rzucanie glowka na lewo i prawo i kopanie nóżkami a do tego stekanie jak by baki meczyly. Czasem pomoze przelozenie na brzuch ale na krotko i ogolnie po kilku minut krecenia zaczyna sie tarcie oczu przez sen potem placz i wrzask. Najczesciej pomaga tylko cyc. I już jest tak pozniej co pół godziny . Od cyca przez całą noc ok. 3 nadchodzieeeega kupa po uszy i rozbudzenie. I tak wlasnie 4 noc wyglądała. U nas trwa 19 tydzień więc mam nadzieję że to skok ....:(
 
Inomama, kamag dużo siły i cierpliwości. Myślę że to minie. U nas Wojtek jak skończył chyba miesiąc to przesypiał całą noc a 3 tyg temu zaczął się wiercić i budzić kilka razy w nocy, czasem na karmienie a czasem tylko pogłaskać wystarczyło, a teraz odpukać trzecia noc przespana. Za to teraz już trzeci dzień obraził się na butelkę. Aż się zastanawiam czy nie wprowadzić mu już kaszki, kleiku lub marchewki czy jabłka. Ale pytanie skąd będę wiedziała że jeszcze za wcześnie skoro wysypkę na buzi i ulewanie to on ma już bez tego.

Akuku trzymaj się tam kobieto!

Anbas współczuję tego musu powrotu do pracy, ja na razie sobie nie wyobrażam.

Yoanna może jednak coś byś musiała mu dać jak taki głodomorek. Nie wiem czy mm czy lepiej kleik, kaszka lub warzywka. Jak wyżej sama mam ten problem:(

Ania musisz choć trochę się zdrzemnąć bo padniesz i z kim malutka będzie. Dużo zdrówka i siły wam obu.

Pustiszi cieszę się że u Ciebie ok

Elama a może faktycznie zainwesuj w taką mini kamerkę i będziesz mieć czarno na białym. Nie wiem czy możesz sobie na to pozwolić ale jeśli czegoś nie zrobicie to się wykończysz psychicznie. I częściej pisz, będzie ci łatwiej.
 
Ostatnia edycja:
Elama ja myslalam o tym co kaczuszka pisze, zeby jeszcze tesciwoej powiedziec a nawet zaczac rozmowe przy szwagierce , zeby slyszala. A moze idz z mezem do niej wieczorem i pogadajcie jeszcze raz, mi to wyglada jak kleptomaniactwo , ona ewidentnie upatrzyla sobie Twoje ciuszki, ale zadnej skruchy, wstydu nic z jej strony.
 
reklama
hej :)
ja tylko przywitac sie, jestem z wami ostatnio raczej tylko duvhem, czyli czytam i sil pisac nie mam. Bo zabkujemy. Juz drugi tydzien zabkujemy na calego, a konca nie widac.


Wszystkie gryzaki sa be, tylko mamy kciuk mprzynosi ulge.
I tak sobie siedzimy, Leos u mnie na kolanach, moj kciuk zagryzany zelaznym usciskiem dziaselek ;)
kupilam gryzaka dr brown i czasem na 5 min zastepuje kciuka, ale szybko sie nudzi.. Nigdy nie mialam tak czystych rak, a konkretnie kciuka ;)


Mam nadzieje, ze odezwe sie niedlugo, caluski dla was i dzieciaczkow!
 
Do góry