reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Hej,
2 ostatnie dni nie miałam czasu nawet czytać, a co dopiero pisać :-( Nie wiem czy to zęby czy ten skok, ale jest bardzo ciężko. Szymuś i bez tego jest High Need Baby, teraz nawet na rękach popłakuje. W ciągu dnia cała masa marudzenia, a wieczorem płacz... Wreszcie zasnął biedaczyna, mam nadzieję, że pośpi do północy do karmienia.
Zasypia teraz ok. 22-23, pobudki na jedzenie co 2-3h i wstaje ok. 4.00.
Przepraszam, że tylko o sobie, ale nie doczytałam jeszcze. Może jutro się uda.
 
reklama
Moj wlasnie sie przebudzil na jedzenie ale oczek nie otworzyl przez sen dalam mu mleko przerzucilam na drugi bok i spi dalej.
ide sie polozyc z nim meza nie ma to moze spac ze mna bedzie mi razniej z chlopem przy boku hihihih:) jestem wykonczona jutro znow mnie czeka ciezki dzien ehh:/ musze raniutko wstac jeszcze przed dzieckiem by sciagnac mleko bo potem mi nie da :/
Dobranoc Kochane śpijcie słodko niech Wasze pociechy rowniez spia.
 
NISIAO ja pisałam że mierze pod pachą, małej raz tez mierzyłam ( na szczęscie nie mamy takiej potrzeby na razie), ja małą podciagam do siedzenia

CLEOPATRA ja daje warzywka i ze słoiczka i robie ze swoich działkowych, raz tak raz tak

DONA my buraczki juz zaliczyliśmy

KACZUSZKA ja małej dałam truskawki a borówki juz zaczynają dojrzewać dzisiaj pierwsza polizała, boskie zdjęcia

MALINKA paranoja

Pozdrawiamy, dziś już nie tak upalnie w końcu mozna pooddychać:)
 
To moja mloda serio "latwa w obsłudze" ;) w porownaniu z kuba. Wczoraj polozylam o 20tej i jedno i drugie i dzis mualam normalnie dzien matki bo mi dzieciorki wstaly o 8.30 !!! Obydwoje :) i to bez pobudek na karmienie :) wiec moge powiedziec ze sie wyspalam :)
 
Fifka Tobie szkoda mleczka w kawie, a ja od porodu ani jednej prawdziwej kawy się nie napilam...:/ tylko inke ciągle. Niestety Mati jest tak żywym dzieckiem, że nie chcę nawet sprawdzać co by robiła po kawie... Pewnie cały dzień by nie spała.
Fajnie że Adrianek dużo nawija, u nas też ciągle jakieś głosy, pokrzyki, nawet na ulicy potrafi sobie gadać :)

Nisiao myślę że nie przesadzasz, jak tylko sobie to wyobrażam to mi się ciśnienie podnosi, musisz jakoś się postawić teściowej.
My też trochę podnosimy do siedzenia czasem sama próbuje na leżaczku ciągnąc wiszące zabawki to trzeba pomóc ;)

Kaczuszka no cudne pozy przybiera Twój malec :D

Czarnooka u nas identycznie :) jeszcze niedawno na brzuszku było źle a teraz nie sposób jej na pleckach zatrzymać po jedzeniu ;) od kilku dni też się pcha do raczkowania

Anbas miło Cię widzieć :)


Kurcze jestem zła na m, przez niego młoda zasnęła dopiero po 22.30, przynajmniej 1,5h później więc męczyłyśmy się i ja i ona. Nie rozumie jak mu tłumaczę że przed snem trzeba dziecko wyciszać, a on przed kąpielą zabawiał ją, śpiewał. On nie usypia tylko ja przy cycu to co go to obchodzi... Ale zrobiłam mu później wykład i obiecał poprawę ;) Dobra idę spać bo kto wie kiedy będzie pobudka a trzeba będzie nadrobić zmarnowany wieczór.
 
Czarnooka torty jeszcze nie gotowe..jutro bede konczyc bo dzis juz nie mam sil ;) m w donu wiec sie dziecmi zajmie a ja pofokanczam co trzeba ;) ale juz tak duzo nie ma ;)

Anbas gratulacje zabko ;) milego urlopowania ;)

Dobranoc
 
Anbas- witaj. Boszszszsz jak cudownie sobie wyobrazic ze I moje dzieci takie slodkie:rolleyes2:
Amelka jak usnie przed 22 to jestem zadowolona, a Antos to juz nawet nie wiem ile razy sie budzi I tu mam pytanie do dziewczyn ktore stosowaly "Nystatyne" czy zauwazylyscie zeby dzieciaczki gorzej po niej spaly? dostalismy krople 4 x 1 ml I moze boli go po tym brzuszek?

Em-ka - u nas bylo dokladnie tak samo, wiecz\orami mezus ganial Amelke, chowanie sie w szafach itp. zrozumial dopiero jak musial sam ja usypiac I wyciszenie jej I uspienie zajmowalo mu 1,5 godz.

Kurcze Vinga sie nie odzywa , mam nadzieje ze z Gabrysiem wszystko dobrze I sa w domku:/

Milego weekndu, Akuku zajrze zeby obkukac zdjecia tortow! :)
 
emilly jak kazdy lek tak i nystatyna ma swoje dzialania niepozadane. ja mialam pacjentki ktore zglaszaly ze dziecko bardzo sie prezy czyli ewidentnie bolal brzuszek zdazaly sie wymioty oraz biegunka. niby to sa rzadkie objawy niepozadane ale niestety wystepuja. a to ze gorzej spi to tez moze byc jeden z objawow.
 
Emily my w szpitalu mieliśmy nystatyne i ja nie zauważyłam żeby od tego gorzej spał. Ma co prawda czasem gorsze parę dni ale związku z tym lekiem nie zauważyłam.
 
reklama
ale miałam dzisiaj ciężką noc masakra mały non stop się kręcił :( no i szukał tatusia bo zawsze wieczorem tatus go lula do snu a ja wtedy mam czas by sie ogarnac. jestem padnięta ledwo przytomna.gdyby nie to ze musze sciagnac mleko to bym sie z mlodym teraz polozyla bo udalo mi sie go ululac. ehhhh
 
Do góry