reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

dona - spóźnione 100 latek dla Antosia!!

akuku- GRATULACJE!!!!

ikasia - oby mdłości Cię opuściły, zdrówka dla okruszka i pogody ducha dla ciebie
 
reklama
IKASIA gratulacje jeszcze raz. Kg się nie martw. Przy dwójce szybko spadnie :) wiem coś o tym. Ją mam - 6kg albo i więcej
a u mnie dużą różnica wieku
AKUKU o widzisz od początku już zachcianki ;)
VERITA kciuki

Aż wam trochę zazdroszczę, ale na dwójce poprzestane ;) A ciaża ten magiczny czas
 
Ikasia ja przy Vikim takie mdlosci miałam ze bylam pewna ze to dziewczynka... przy starszakach nie mogłam patrzeć wachac ani jesc miesa.. z emilkiem jadlam normalnie a teraz to mieszanki jak nic...przed chwila zjadłam bagietki z lososiem i zapijalam cola :D hahaha

tak wiec zobaczymy co będzie :D
Ja się zastanawiam czy będę pytac jaka plec, może zostawię niespodzianke :D


Ikasia a będziesz kupować podwojny wozek ? ja dla starszaków miałam britax b dual i sprawdzal się super, teraz tez chyba taki kupie, no chyba ze znajde cos podobnegoz pompowanymi oponami. mimo wszystko latwo się pchalo super dojście do wszystkiego :) no i teraz dokupię fotelik samochodowy ( wtedy nie jezdzilam )
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny gratulację!!! Dużo zdrówka dla Was i Waszych Fasolek :*:*:*:*:-):-):-)



Ja przy moim łobuzie, który ma wstręt do jedzenia nie odważyłabym się teraz na drugie dziecko, za dużo się denerwuję przy każdym jego posiłku. Wszystko jest niedobre od mleka po mięsa, warzywa, owoce.
 
Akuku podziwiam Cię...Mamy tyle samo dzieci,w podobnym wieku i wielki szacun że zdecydowałaś się tak szybko na czwarte!:tak:Ja to na razie pasuję...(chyba że "się zdarzy" :-D )Muszę trochę odchować i "odpocząć",pójść do pracy i ogólnie życia towarzyskiego potrzebuję...Ja uwielbiam być wśród ludzi...A teraz rozrywka to zakupy:-D chodź takie życie też kocham:sorry: Ale jak wybudujemy dom,będę miała stałą pracę to być może za jakies 10lat coś pomyślimy...Tylko ja to się boje że wpadną blixniaki i wyjdzie 5tka:-D


Ikasia super wieści,oby tylko zdrowe,no i życzę dziewczynki-tak dla równowagi :-) aczkolwiek ja przy chłopcach miałam okropne mdłości,a przy Zosi nie,czułam się supr-wiec chyba nie ma żadnych reguł :eek:
 
reklama
Gratuluje wszystkim mamusiom i dbajcie o siebie i wasze fasoleczki :*

Ja z takim zapytaniem do was bo nie mam zielonego pojecia ... Kacperkowi na roczek i pod choinke kupiliśmy samochodzik jezdzik , Myśle ze sie sprawdzi... a co do pozostałej 2 nie mam pojecia co im kupic... pod choinke.. Najstarsza córka ma 5 lat (27 grudnia) a młodsza 3 latka i nie wiem co im kupic moze jakies propozycje ..?
 
Do góry