reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

reklama
miał jechać 5 stycznia ale nie jedzie. Jest wyjazd w marcu, na ten prawdopodobnie nie pojedzie. Jak coś to dopiero na jesień 2015. On jak wraca ma normalnie tu pracę. Tam w Norwegii jest w delegacji tylko. Jak tu jest musi brać urlopy, wolne, zwolnienia bo by musiał tu pracować
 
Marika super we dwoje zawsze inaczej zwłaszcza przy dwójce urwisów. W sumie i tak już sama odchowałaś ich :) teraz będzie się trzeba na nowo dotrzeć a potem już z górki. Życzę wam dużo radosnych wspólnych chwil:)
 
Akuku ja nie będę kupowala podwójnego wózka. Teraz mam quinny buzz xtra w wersji spacerowej dla Tymka,dokupię gondole i będzie dla nowego dzidzi,a dla Tymka kupie juz lekka spacerowo,prawdopodobnie x-lander x-fit. U mnie podwójny wózek nie wchodzi w grę,ze względu na to,ze Tymek od stycznia idzie do niani na kilka godzin,wiec niania musi moec wozek,no a potem jak sie drugie urodzi to ja tez musze miec wózek...Zmieniamy teraz mieszkanie,bo tu soe nie pomieścimy,i to na takie dużym ogródkiem,wiec jak Tymus bedzie wracam od niani to jest ogródek,a drugie dziecko chce tez od poczatku przyzwyczajać do chusty i tal będę chodzić jak sie zdąży jiz spacer z dwojka naraz;) no i pewnie tez dokupoe dostawke zo wózka.
Najśmieszniejsze ze ja sie większości rzeczy po Tymku pozbylam bo nie planowałam drugiego..a tu prosze..od nowa wyprawke..ale teraz człowiek dużo mądrzejszy i polowa rzeczy nie będzie mi potrzebna;)
 
Jejku Dziewczyny, ale fajnie! Znowu te emocje związane z ciążą. .. aż się rozmarzyłam ;)
Ja po wizycie u kosmetyczki - stópki zrobione (oczywiście klasyczna czerwień), brwi też. Teraz w sobotę fryzjer i we wtorek dłonie (również nieśmiertelna czerwień na pazurkach) I jestem ready na święta ;)
A poważnie zostało mi wysprzatanie kuchni I łazienki, podłogi (no ale to na istatni moment) no I pichcenie przed samą Wigilia.
Wigilię spędzamy we czwórkę u nas, po wieczerzy jedziemy z opłatkiem do moich rodziców, gdzie spotykamy się z moim bratem I jego rodziną.
Pierwszy dzień świąt u moich rodziców, a drugi u naszych przyjaciół. Także plany są ;)
Uwielbiam ten czas przygotowań ostatnich - w niedzielę biegniemy jeszcze z m (o ile moje nadwyrezone kolano pozwoli) w trzecim już biegu z cyklu GP, a po południu ubieramy choinkę.
Prezenty czekają na spakowanie. Magia :)
 
reklama
CLEO oj tak odchowałam, najgorsze już za mną. Mąż wróci na gotowe ;) Nie wiem czy uda mi się, żeby nie wypominac
IKASIA oj tak, zdecydowanie przy drugim dziecku rozsądniej podchodzi się do zakupów. Jeszcze każde dziecko czego innego potrzebuje. Moja np nie potrzebuje lozeczka ani elektronicznej niani bo i tak beze mnie nie śpi ;)
SIVA super że zadowolona jesteś z zabiegów kosmetycznych
 
Do góry