reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2014 :)

Dona ona miala delikatnie ... takie do sprawdzenia po roczku a ze szwagerka logopedka jest to patrzyla i powiedziala ze obedzie sie prawdopodobnie bez ... ale to bylo na urodzinach po tym jak zobaczyla jak wyciaga ten jezor daleko za czerwien wargowa i ze nie robi sie juz serduszko z niego ... no i zdrowka dla Was ... u nas zaczyna sie na nowo :|:| chyba ida znowu zeby od razu leje sie z nosa :|

Blanka gdyby trwalo dluzej to nie wiem czy bylabym taka konsekwentna ... ale teraz jest fajnie jak ona tak zasypia ...

a co do wlosiskow to u nas dlugasne i duzo strasznie ma ... ale niech sie nie martwia te mamy ktorych dzieci lysiutkie ... taka lysiutka byla moja bratanica a teraz na 2 lata kitki ma juz :) przez rok jej tak urosly ze szoook ... a do tego platynowe wloski ma :D

DSCF0019.jpgDSCF0015.jpg

KAczuszka osz jakvym chciala zeby i mlodej sie krecily
 

Załączniki

  • DSCF0019.jpg
    DSCF0019.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 49
  • DSCF0015.jpg
    DSCF0015.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Kaczuszka no urocza ma fryzutke nie ma co:) ja na taka jeszcze musze poczekac:)

Siva , ze ile przebiegłaś???

Natas z Marcinem tez tak sobie kombinują z tą owsianką ja za to mam joba na punkcie platek cynamonowych,jablkowych,miodowych itd itd:)
Dona zakupie to serum,wypróbować można Eveline tania firma a lubię te kosmetyki :) uwielbiam krem na noc orchidea przciwzmarszczkowy z tej firmy, kto nie zna polecam:)
 
Blanka to ja musę tę orchideę sprawdzić

Kasieńka a to fachowiec sprawdził to na pewno jest wszystko dobrze, a skoro piszesz że serduszko sie nie robi przy wyciaganiu jezyczka to wogole powinno być dobrze, no i śliczna dziewczynka taka okragła buźka, moja corka tez taka miała a syn skolei ma taką drobniutką buzię

Akuku mówisz że kozie mleko lepsze niz mm? na razie mam kupione 2 opakowania mm ale moze tez pomysle o kozim pozniej
 
Ostatnia edycja:
Witam kochane.
A ja dalej nie mogę zalogować sie przez Tapatalk. Jutro ma pi pomóc jeden Pan, mama nadzieję, ze w końcu sie uda. Juz nawet telefon zmieniłam.
Trzymajcie się cieplutko
 
Kasieńka mala jest urocza:)

Dona wypróbuj polecam,ja stosuje regularnie plus do tego plyn micelarny tez orchidea i sobie chwale:) zaczelam teraz testować kremy , bo zawsze trzymałam się tylko tych sprawdzonych a jakiś juz czas szukam czegos nowego i musze wam powiedzieć ze Ziaja robi na mnie wrazenie:) tanioszki te kremy a mam juz 4 godne polecenia:) wcześnie uzywalam tylko aa Vichy i nivea soft:)
 
Ja uwielbiam też ziaję. Dla siebie serię z masła kakaowe, a odżywka do włosów tej serii jest mega. młodemu fajnie nawilża skóre balsam azs. A ceny mają mega niskie w porównaniu z innymi....
 
Dona mleko kozie zdrowsze i nie ma tych wszystkich cukrow... pamietam ze starszakow po odstawieniu od piersi dalam na mm i zaczeli sie budzic w nocy z mega energia i stwierdzilam zr to od cukru w mleku..zmienilam na kozie (najpierw robilam pol na pol z mm bo inaczej by nie tkneli) i problem minal.. codziennie dawalam wiecej koziego mniej mm az do samego koziego doszlismy. Emilkowi wciagu 2 dni z mm na kozie przeszlam. I zostalo mi sie troszke mm.
Ale Emil sie i tak czesto w nocy budzi. Tzn dostaje mleko ok 19 i ok 23-00
A pozniej dostaje wode odrobina syropu klonowego.. na dnoach juz woda sama bedzie.
Zostanie nauka spania w wlasnym lozeczku ;)
 
Kaczuszka to wypróbuj liscie zielonej oliwki :) taki krem w tubce i koniecznie krem na dzien i na noc z olejkiem arganowym :)

Akuku ja wychowana na kozim mleku bo od małego azs i takie zalecenia mialam :)
 
reklama
Dzień dobry :)
Widzę, że od wczoraj nie mam za dużo do nadrobienie ;)
Pisałyście o kremach i mleku. Ja bardzo lubię Ziaje, ale jakiś czas temu przedstawiłam się na L'Oréal a ;)
Co do mleka, to ja też zamierzam zrobić próbę z kozim, bo nie jestem w stanie odciągnąć tyle, żeby zostawić Lence mleko na dwa-trzy karmienia pod moją nieobecność. Ser kozi jej nie uczula, więc mam nadzieję, że będzie ok.
Miłego dnia - uciekam uspać gwiazdkę :)
 
Do góry