reklama

Styczeń 2014

Temat na forum 'Zielona Góra' rozpoczęty przez Ewuniek85, 15 Maj 2013.

1. Ewuniek85

Ewuniek85 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam serdecznie, są tu mamy mające termin na styczeń 2014? Ja robiłam test 5 maja i wyszła cieniutka kreseczka, ale przedwczoraj byłam u gina i już mam zdjęcie mojej fasolki. Jestem bardzo szczęśliwa:) Mam termin na 13 stycznia.

Pozdrawiam cieplutko i mam nadzieję, że wkrótce jakaś mama 2014 do mnie dołączy:) :-)

2. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Gratuluje :-) Ewuniek

3. reklama
  4. Beti1986

Beti1986 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    heja! postanowilam sie odezwac choc sama na razie nie wiem jak to jest ze mna:) tzn jestem juz 4 dni po terminie okresu. w niedziele wieczorem test po 5 min pokazal blada jasna druga kreske. dzis rano zrobilam inny i juz drugiej kreski nie bylo. tak wiec czekam dalej, za dwa tyg umowilam sie do lekarza bo u mnie w pierwszej ciazy jak bylam w 6 tyg to jeszcze nic nie bylo widac!

5. Ewuniek85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Beti1986 ja robiłam test przed terminem miesiączki i wyszła mi bada kreseczka, normalnie cień który widziałam pod kątem:) w dodatku pojawił się po kilkunastu minutach i zauważył go mój maż, gdyż zostawiłam test na pralce (zapomniałam go wyrzucić) także najlepiej isć do lekarza, ja poszłam do 2 na NFZ i żaden nic nie widział, ale do mojego Labera jak poszłam to od razu zobaczył:)to był koniec 4 tygodnia.
    Życzę powodzenia:) może zrób jeszcze inny test? Mi kreska pokazała się dosyć późno i z każdym dniem była odrobinę ciemniejsza, łącznie zrobiłam 5 testów - tyle miałam w opakowaniu:)
    Wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że wkrótce będziesz taka szczęśliwa jak ja:) do tej pory jeszcze ciężko mi uwierzyć, ze się udało:-) Pozdrawiam i trzymam kciuki

6. Beti1986

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    no niestety dostalam okres wczoraj wieczorem:(

7. Ewuniek85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    To w takim razie trzymam kciuki za miesiąc. Na pewno się uda. Ja starałam się w sumie od marca i udało się już w kwietniu. W marcu najprawdopodobniej źle wyliczyłam owulację sugerując się tylko kalendarzykiem. W kwietniu zakupiłam testy owulacyjne i powiedziałam sobie, że teraz musi się udać i udało się. Wg testów owulację miałam 5 dni później niż wykazywał kalendarzyk. Polecam Ci testy owulacyjne, są bardzo tanie i jest ich dużo w opakowaniu, a w gratisie dostałam 5 testów ciążowych!;) Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie będziesz długo czekać na "drugą kreseczkę":D:-)

8. Beti1986

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    tylko, ze my sie wcale nie staralismy w tym miesiacu:) samo wyszlo i juz po pierwszym zaskoczeniu zaczelam sie cieszyc i juz nawet w myslach przemeblowywalam pokoj dzieci hehe, do lekarza tez sie zdarzylam umowic no ale nic. wynik tego jest taki, ze obgadalismy i stwierdzilismy, ze w tym miesiacu sprobujemy tak na serio. to tak pierwszy raz w zyciu bo pierwszy synek tez sie tak pojawil z nienacka :)

9. Ewuniek85

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moje pierwsze dziecko też z nienacka:) Taka niespodzianka od losu:-) Za to teraz świadomie, bardzo chciałam mieć drugie dziecko przed 30, zresztą jak ma się już jedno to z drugim jest już łatwiej. Nie wiem co będzie za kilka lat, czy będę mieć pracę czy nie i stwierdziłam, że to dobry moment, bo za kilka może bym się nie zdecydowała. A tak będę mieć 2 bąble:) Coś pięknego. Życzę powodzenia

10. reklama
  11. Beti1986

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    zalozylam watek MAMY 2014 takze zapraszam!!!

Poleć forum