reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Aha rozumiem. U nas młody ma swój pokój i tak jak patrzę to on zaczyna męczyć się w takim łóżeczku. W sumie mierzy już 90 cm to duży chłopak dlatego chciała bym już mu zmienić łóżko. A wybrałam takie podwojne w razie drugiego dziecka :sorry2:
 
reklama
Andżelika, u nas Jagoda już w swoim pokoju ale dalej w łóżeczku ze szczebelkami. Wymienić na normalne planuję w przyszłoroczne wakacje.
Starszej wymieniałam jak miała 2 latka, dostała wtedy takie normalne otwarte ale z regulowaną długością, miało wówczas 130 cm długości. I była to odpowiednia wielkość. Wydaje mi się, że nasze dzieci są jeszcze za małe na pełnowymiarowe łóżko. Pomijając już kwestię wypadnięcia w nocy (moje dziewczyny są bardzo "aktywne" w nocy) to może się najnormalniej w świecie go bać.
 
M od dawna na swoim materacu na podłodze ;) Nie mam jeszcze wizji jego pokoju, jest mały, więc łóżka jeszcze nie ma :p
 
M od dawna na swoim materacu na podłodze ;) Nie mam jeszcze wizji jego pokoju, jest mały, więc łóżka jeszcze nie ma :p
A ja już swojemu łóżko zamowilam:biggrin2:niech postoi w pokoiku i niech się oswaja z widokiem, a może bedzie chętny spac w nim:rolleyes2:

Ps. jest w sumie 5 kolorów miałam wziąść niebieski ale bez przesady. Cena579 zl z materacem stelazem szufladami i z barierka ochronna.
 

Załączniki

  • meble-ribes-lozko-dzieciece-milky-01[5] (1).jpg
    meble-ribes-lozko-dzieciece-milky-01[5] (1).jpg
    139 KB · Wyświetleń: 99
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bardzo ładne ;)

M śpi u siebie sam od kilku tygodni, chyba, że są gorsze noce jak np. dziś to śpię z nim. Ja myślę, by już tak przyszlościowo pokój urządzić, żeby nie zmieniać co kilka lat. Jak wejdzie łóżko, biurko, szafa jakaś to już ciaśniutko, trzeba przemyśleć różne rozwiązania.

Okropna wichura dziś! Strach wychodzić...
 
No ja swojemu jakieś tam mebelki wcześniej kupiłam a lozeczko jest pod meble nic więcej wymyśleć nie mogę bo mieszkamy pod dachem i są skosy w każdym pokoju i niestety nie są ustawne
 
Hej wam. Mam kolejne pytanie. Tak dzisiaj sobie popatrzylam na stopki dziecka i trochę mnie dziwi dlaczego widoczne są bardziej zewnętrzne kostki, czy to tak ma być ? Czy to wymaga konsultacji z lekarzem, młody zaczął chodzic w wieku 18 m.a może zle buty mu kupuję :-( :(
 

Załączniki

  • 14811143529791536766309.jpg
    14811143529791536766309.jpg
    954,2 KB · Wyświetleń: 115
  • 1481114394282343187664.jpg
    1481114394282343187664.jpg
    939,7 KB · Wyświetleń: 101
reklama
Skoro dopiero niedawno zaczął chodzić to pewnie też inna sprawa, bo w sumie nie bardzo jestem sobie w stanie te kostki wyobrazić :D . Byliście pod opieką jakiegoś fizjo w związku z tym późnym chodzeniem? Może się go poradzić? ;)
 
Do góry