Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
femme ja juz zapomnialam ze sniadanko jadlam swiezy chlebe, szyneczka i pomidorek mniami
poniewaz siedze w domu nie mam takiej presji na golenie. na uda zawsze stosuje krem, okolice intymne kiedys krem do depilacji, od jakiegos czasu jednak golenie. najgorzej lydki bo wlosy tak silne ze nie wiem czy krem by podolal. teraz i tak juz planuje na krem przejsc, z wygody bo jednak kilka dni zaoszczedzone bedzie swoja droga moze macie jakis dobry sprawdzony krem?
Na mnie zadnego kremy nie dzoalaja, poza tym obilo mi sie o uszy, ze w ciazy die nie powinno ich uzywac. Po depikacji woskiem wlisy wrastaja mi w skore, wiec poki co jedynie golenie pozostaje, a brzuch zostawie tak jak jest, w sumie nikt poza mezem ho nie wuduje wiec nie strasze otoczenia
Agulqa - ja od zawsze do okolic intymnych używam veet niebieskiego. Nie wyobrażam sobie używać tam golarki, cała we krwi bym była Do tego mam strasznego, odstającego bliznowca po cesarce więc nie da się tam ogolić :/ W pierwszej ciąży w ogóle nie miałam bonusowego owłosienia, nawet na brzuchu, mam nadzieje, ze teraz będzie tak samo. Nawet tej takiej czarnej kreski od pępka w dół nie miałam