reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Dziewczyny, dużo ciepłych myśli...mnie na szczęście problem alkoholowy w najbliższej rodzinie nie dotyczy. Zawsze gdzieś dalej, lecz niestety nie jest mi obcy.
Mnie to czasami męczy jakiś lekki ból brzucha, ale niemocny. Właśnie skończyłam czytać "Położna 3550 cudów narodzin." Pochłonęłam ją w 1,5 dnia. Trochę czuję niedosyt ale warto było przeczytać. Chciałabym trafić na taką położną, jaką jest autorka książki.
 
U nas też mecz oczywiście. Kibicujemy Niemcom.

Ja wlewam w siebie litry płynów i na chwilę jest lepiej, ale zaraz ból głowy wraca :/

McPearl, o chyba też poszukam tej książki. Poluję też na I.Chołuj :)
 
Ostatnia edycja:
Jezyk obie drużyny w sumie są mi obojętne, ale jednak wolę Niemców ;-) oni tak się przykładają do wszystkiego widać ze są zorganizowani i potrafią grać wiec niech sobie wygrają :p

kurcze znowu zapomniałam książki oddać do biblioteki będzie kara :-/ juz tydzień zapominam :p
 
Zdecydowanie Holandia :-) ewentualnie Brazylia

Ale Nina kolegę dorwala :-D słucham co oni gadają to mi szczeka opada, on z dwa lata starszy i jakieś quizy sobie robią itp w końcu coś innego niż zabawa w koty kucyki czy inne wampiry :p
 
Starszy kolega czegoś nauczy:)
A Nina to raczej z tych dzieci towarzyskich co to sami pierwsi nawiązują kontakty czy ciężko jej z obcymi dziećmi?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Temat alkoholizmu to rzeczywiście ciężki i często spotykany temat :( nie zazdroszczę...

Co do ciast to mąż upiekł dzisiaj jabłecznik włoski i chyba zaraz się zacznę nim opychać :p

moje małe na szczęście już dzisiaj lepie, wysoka gorączka już nas opuściła mam nadzieję na dobre...taka pogoda a my w domu siedzimy...
 
Do góry