reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Ja pieke ciasto cytrynowe, jakos mnie naszlo.

Ja się zraziłam, raz robiłam i taki zakalec, że masakra...

Doggi, ja drugą połowę ciąży całą spałam z rękami w górze, bo tylko tak mogłam oddychać, ale u mnie nie ma to nic wspólnego z nerwami, bo np. leżę przed TV i nagle serce zaczyna walić, oddech płytki i szybki i muszę się wyprostować i kilka razy bardzo głęboko odetchnąć, żeby uspokoić sytuację. Póki co na szczęście jeden taki "atak"...


Ja ciekawa jestem, jak to będzie od września, jak Młoda wróci do przedszkola.
Ten pierwszy rok miała bardzo chorobowy, właściwie dopiero pod koniec kwietnia zaczęła normalnie, regularnie chodzić, a tak to 2 tygodnie w przedszkolu, 2 tygodnie w domu... Wiecznie zasmarkana... No ale ospę mamy z głowy :-D
 
reklama
Elutka nie wszysystkie dzieci tak chorują. Tymon to wyjatkowy zdechlak - po mamusi :p
Na zeby polecam Camillie u nas wprawdzie wiekszych dramatow nie bylo ale wlasnie przy klach pomogla.

Jezyk ja to sobie miejsca nie mogę znaleźć. Chodzę co Chwila do niego i macam i patrze i taka niespokojna jestem :(
 
Dziewczyny jak drugie pójdzie do przedszkola to tyle nie choruje, po prostu wychowuje się przed bo łapie od tego starszego no i dzięki niemu też się uodparnia:) bynajmniej u nas tak było.
 
Zelka u nas camillia się średnio sprawdziła...przy gorączce daje czopka. ..
Oby tak było z tym chorowaniem ;-)
 
Elutka na goraczke tak, czopal the best. Albo ibuprom bo to przeciwzapalne odrazu ;)
ale na marudzenie camillia super mlody taka smiechawe lapal jakby cos palil... nielegalnego ;)
 
Hahaha!!! To co oni tam dają? !
Czopka na przemian z syropem daje, ponoć tak się powinno robić. ..mam ibufen i uważam,że jest wstrętny..
 
A ja nie wiem, co to ta camillia, w ogóle o tym nie słyszałam i nie stosowałam

My używamy nurofen, najbardziej odpowiada moim chłopcom. Czopki były rzadko, jakoś nie było większej potrzeby.
 
Homeopatyczny taki plyn na zeby z rumiankiem i innymi kwiatkami ;)
Elutka tak ja jestem spec od zbijania trmpki. Tymol przy padaczce moze miec max 38 st pozniej robi sie niebezpiecznie. Mozna dawac na przemian co 3h paracetamol z ibupromem. Ale super dzialaja oklady na kark, uda, brzuszek.
 
Potwierdzam okłady działają cuda. Cyprian po tym wypadku goraczkowal 4-5 dni i okłady ratowały sytuację, bo mimo dawania naprzemiennie leków przeciwgoraczkowych temperatura niewiele spadała.
 
reklama
Jak mojemu robię oklad to od razu go ściąga...na spiocha też :-D teraz mi się budzi z kaszelkiem czasem..chyba mu katarek spływa i dlatego :-(
 
Do góry