reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Femme wlasnie ja dzis dopiero spojrzalam na liscie ze Ty taka mlodziutka i taka duza cora :-) fajnie, mlodych rodzicow ma :-) chociaz wszysyko ma + i -
 
reklama
Aza ja tez wlasnie mysle co u niej ale chyba niestety miala zabieg... jakby bylo ok to pewnie by wpadla do nas szybciutko :-(

Za mna mega gowniany dzien. Przez to niskie cisnienie ciagle robilo mi sie slabo i jeszcze doszla zgaga na przemian z mdlosciami :/ No poprostu zyc nie umierac... A jeszcze maz musial mnie dobic i wkurzyc konretnie wrrrr...

Swoja droga slyszalyscie o tym zestrzelonym samolocie? Co za masakra! Podobno na pokladzie bylo 80 dzieci :-(...
 
Ja tez o niej mysle. Przykro mi ze tak sie dzieje. Mam nadaieje ze zadna z nas nie bedzie miala juz zadnych problemow

Gosiane faceci chyba sa stworzeni po to by nas wkurzac ;-) o samolocie cos mi sie obilo, ale nie czytalam dokladnie. Zaraz znajde jakies info
 
Kurcze chciałam trochę się dziś rozpisać, a tu jak zaczęłam to goście przyszli i jeszcze na plaże mnie wyciągnęli:-) teraz wróciłam dopiero i padam.. plecki bolą :-(

agulqa_b to kiedy powiedzą płeć to też chyba dużo od lekarza zależy, bo niektórzy chcą być pewni..
Doggi ja po cichu też liczę na chłopca i na to, że chętnie pokaże co ma :-D

tak czytam i myślę sobie, że nie mam źle, bo ja nie czuję się jakbym była w ciąży, siedzę na L4 i nawet pogoda mi sprzyja.. póki co idę spać, bo jedyne co mnie dopada to senność zawsze i wszędzie ;-)
 
aob ja tam laseczke chciałam drugą co by stworzyć żeńską armię przeciwko staremu :)


Wiecie, jest jedno bardzo mądre zdanie, które pięknie opisuje moją osobę "stare to a głupie"...
Jutro przyjeżdża mój tata z kuzynkami i postanowiłam zrobić na jutro na obiad gołąbki bo chyba wszyscy je kochają a za mną chodzą od 2 miesięcy, no.. I głupia jestem i tyle zrobiłam około 35 golabkow z 2 kg mięsa zaczęłam o 18 skończyłam (prawie) pół godziny temu (lekko podgotowalam a na fest ugotuje jutro), ponadto żeby nie mieć za mało roboty zrobiłam ciasto murzynek przełożony powidlami sliwkowymi, krem bydyniowy domowej roboty oczywiście murzynek, krem i na to wiśnie całe bez pestek i paćki polewy czekoladowej.... Mam dość boli mnie wszystko idę zdychac
 
martusia trzyman kciuki za malucha, będzie dobrze!
Doggi mi się dziewczynka marzy do kompletu, ale kto będzie to będzie- byle zdrowe:-) to się nasiedzialas przy garach :-D ze też Ci się chciało hihi
Qrcze mi też caly czas agus w głowie siedzi...

Ja dzisiaj lecę na cytologie i z młodym na na kontrolę-waga, wzrost itd..
Co do żłobka już się jakoś mniej stresuje..31 lipca jest zebranie także wszystkiego się dowiem !:-) jeszcze muszę wyprawke skompletować żłobkową :-)
Już odliczam dni do wyjazdu...dokładnie 3tyg zostały, jednak morze;-)
Miłego dzionka!
 
reklama
Hej dziewczyny.
Ja od 6 na nogach. Filip nawet chwilki nie dał doleżeć. Akurat dziś męża gdzieś poniosło nad ranem i nie miał kto zabrać ode mnie tego małego budzika. Mam nadzieję, że w weekend nadrobię, bo snu to ja ostatnio potrzebuję jak powietrza.

Mi od paru dni puchną nogi. Tzn. nie fizycznie, tylko mam takie uczucie. Jak M. jest w domu to mizia mnie po stópkach i kostkach, ale z zasypianiem mam przez to kłopoty. Co za męczące uczucie.

Zapowiada się kolejny dzień upałów, trzeba by chyba pomyśleć o jakimś jeziorze;)
 
Do góry