reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Bellaa witaj :happy:
Jezyk mogłaś podesłać tą burzę do mnie,bo mam dosyć,a po burzy jest takie przyjemne powietrze:-D
Znam przykry-trudny przypadek podtrzymywania ciąży na siłę,koleżanka z podstawówki od początku w szpitalu,na lekach urodziła o miesiąc za wcześnie i ta dziewczyneczka jest chora,nie znam szczegółów,ale jeżdżą z nią po neurologach i innych lekarzach i nie jest za dobrze,tak więc teraz naprawdę jest ciężko to jakieś zmiany cywilizacyjne,
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny za przyjęcie.
Indi to jest moja 4 ciąża, mam 2 dzieci, dwóch chłopców, ciąże bez problemowe, w zeszłym roku zaszłam w ciążę i poroniłam 16.01.2014, wszystko było w porządku lekarz kazał się starac, udało się, a z tymi lekarzami to faktycznie co jeden to inny, może faktycznie nie ma co panikowac, co ma byc to i tak będzie, wiadomo trzeba się oszczędzac, skoro nie dał L4 może uznał,że to i tak nic nie da. Na razie walczę z mdłościami, a u was jak tam, macie mdłości, jak sobie radzicie.
 
Indi, no to trzymam kciuki za prezent :-D

jezyk, przepraszam, ja nieobeznana w temacie, więc nawet nie wiem czemu służą te wszystkie leki przepisywane kobietom w ciąży :-( A TIRÓWKĄ już jestem, tylko nie mogę jeździć z załadunkiem (po kursie już będę mogła :-D)

Żelka, no właśnie mąż mi dzisiaj powiedział o tym genialnym kretynie!!! I tak dyskutowałam z rodzicami, że gdybym zobaczyła dziecko zamknięte w samochodzie, to bym odczekała 10 minut (pod warunkiem, że dziecko by nie płakało) i bez zawahania tłukłabym szyby, żeby kretyn/kretynka chociaż straty finansowe poniósł za swój debilizm!!! :wściekła/y:
 
dziewczyny co do zagrożeń, problemów i poronień... w 8tc przez krwawienie byłam w szpitalu. tam to dopiero się naoglądałam i nasłuchałam. razem z dziewczynami w szpitalu śmiałyśmy się, że babki i prababki rodziły po 13-ro dzieci i to za przeproszeniem w polu. Jakoś nie słyszało się o takich problemach. Druga sprawa, kilka osób co ma dzieci w wieku ok 10lat mówi mi, że takie plamienia jak ja mam miały przez całą ciąże, krwiaka nie było, dziecko urodzone zdrowe. Na moje pytanie ile razy miały robione USG, każda odpowiada, że dwa. Na początku by stwierdzić ciąże i w zasadzie na końcu czy dziecko jest dobrze ułożone. Moje wnioski? Kobiety te, pewnie tak samo jak i my mamy krwiaki, tylko o nich po prostu nie wiedziały, bo niby skąd jak nikt im usg nie robił? A i może dobrze, oszczędzać się oszczędzały bo ciąża, a chociaż stresu miały mniej. Może moja teoria nie jest trafna, ale jakoś pocieszać się trzeba :)

Mysle ze masz racje, ludzie mieli mniejszy dostep do diagnostyki i tez swiadomosc byla mniejsza

Słyszałyście dziewczyny Rybnik: Ojciec zapomniał o dziecku. 3-latka zmarła w zamkniętym samochodzie - GazetaPrawna.pl - biznes, podatki, prawo, finanse, wiadomości, praca ???

A sama przecież w sobote byłam świadkiem podobnej sytuacji, tylko ja mogłam zareagować :cool:

Nie wiem co się z tymi ludźmi dzieje, durnota postępująca!!

Witam wszystkie nowe styczniówki ;-)

Jakas masakra...

hej laski, dostałam skierowanie na oddział do szpitala - mam się stawić jutro. :( co i jak napiszę później jak Młody pójdzie spać.

O kurcze, moze lekarz chce zebys poprostu lezala plackiem? Wiadomo ze w domu z drugim dzieckiem.to sie nie da.

Moj starszak dzisiaj jest taki niedobry ze masakra. Chory jest ale nie przeszkadza mu to w rozrabianiu. A i spal az 10 min dzisiaj a normqlnie spi do 1,5 godz.
 
Ostatnia edycja:
słyszałam, że po 12 (bądź też po 16- różne szkoły) tc spada ryzyko poronienia w przypadku krwiiaka bo łożysko już super działa i potrafi zadbać o maleństwo. staram się więc jak najwięcej leżeć i dotrwać do tych tygodni a później odliczać dni do porodu ;) mam nadzieję, szczęśliwego. jak wspominłam problem mam od 8tc, mam nadzieję, że najgorsze za mną, tzn tłumaczę sobie że gdyby miało być coś nie tak, to może by już było tym bardziej, że w jeden dzień był również poważny krwotok.

dziewczyny może warto udostępniać w każdym mozliwym miejscu ten filmik:

https://www.facebook.com/photo.php?v=10201930732451401

może pobudzi wyobraźnie co niektórych bezmózgowców i zaczną choć trochę myśleć. eh... włos się jeży na głowie jak słyszy się o takich przypadkach.
 
reklama
Dziewvzyny kiedy Wy tyle produkujecie.
Ja tylko na chwilkę, bo jutro z rana wyjeżdżamy.
Nie mogę się już doczekać wizyty u rodzinki :-)
Nie dam rady wszystkiego nadrobić, ale jutro w samochodzie będę miała na to jakieś 7 godzin hehe.

Napisze Wam tylko o mojej dzisiejszej rozmowie z szefem...
Myślałam, że mądrzejszy z niego facet, ale cóż...w tym temacie nie pierwszy raz się pomyliłam.
Poprosił mnie dzisiaj o rozmowę i "zaproponował" żebym na lipiec, sierpień i wrzesień przeszła na pół etatu, a od pazdziernika znowu na cały.
No myślałam, że go śmiechem zabije.
Oczywiście się nie zgodzilam i powiedziałam mu, że jedynie moge sie z nim tak umówić, że jak znajdzie kogoś na moje miejsce i nowa osoba sie trochę podszkoli to ja pójdę od razu na L4 i wtedy ulzy sobie na portfelu, bo on szuka kogos na staż.
Tak na prawdę to nie jestem na L4 tylko ze względu na to, że chce byc w porządku w stosunku do mojej ekipy, bo musieliby zmienić plany urlopowe.
No, ale normalnie przeżyć tego nie mogę.
Mi by było w ogóle wstyd z taką propozycja wyskoczyć.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry