reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Hej,
Ja nie nadążam z produkcja i odciaganiem mleka. Mała je po 120ml co 2,5h. Cyca dzis w ogole nie chciała ssac. Musiałam dac jej mm. Mam z tego powodu wyrzuty, ale mówi sie trudno. Zjadła zaledwie 80ml i poszła spać.
Zastanawiam sie nad tym, czy ba dzien lub dwa nie wprowadzić karmienia tylko mm. Chodzi o jej baki z kleksami. Każdy pierdzik kończy sie wlasnie brudna pielucha. Czy Wasze dzieci tez tak maja? I dziwić sie, ze Weronika ma odparzony tyłek.

Ja nie obchodzę żadnych Walentynek i nic mężowi nie kupiłam ani on mi. Ale miło ze strony waszych mężów, ze kupili Wam kwiatki :-) Chyba każda kobieta lubi je dostawać :-)
Ja dostałam piękny bukiet po wyjściu ze szpitala z córcią :-)
 
reklama
Lay ale przecież u noworodka może tak właśnie być i zazwyczaj jest, że bączki są kleksowe. Czy jej coś poza tym dolega?

Młody nadal nie śpi, wykończę się, samo podnoszenie go na ramię by odbiło mu się to jak dźwiganie ciężarów... :confused:
 
LayDeeK te mokre bąki to norma, Stachu ma tak coraz mniej i rzadziej ale zdarza się wciąż. To całkiem normalne, narządy muszą się dobrze wyrobić, zwieracze muszą zacząć działać jak należy. Spokojnie niedługo mokre bąki miną a za 4 miesiące zaczną się takie kupy czasem i raz dziennie ale za to wielkie o śmierdzące jak u dorosłego (rozszerzenie diety temu posłuży) o zatesknisz za tymi małymi żółtymi kupkami :p
Co do walentynek i kwiatów jakoś mnie to nie rusza, ha w ogóle mało sentymentalna i w ogóle wrażliwa jestem i T twierdzi ze kobietą to ja jestem tylko fizycznie tak jak on facetem :p u nas role się pozamieniały :p


Wiecie kocham strasznie mocno moje dzieci ale czasem mam.ochotę spalić ich na stosie, i zawsze jak mają jakieś potrzeby to równocześnie jakby blizniakami byli.
 
Doggi, nasz starszy dzieć czasami ma takie odchyły, że zabić to za mało...

Ja już się zastanawiam, czy przypadkiem okresu nie dostałam...:-( mała je tak nierównomiernie, dłużej często niż co 3 godziny i nie zdziwiłabym się gdyby to było to. Idę do gina 24
 
Ja wciąż nie wiem co z tym karmienie zrobić, dzisiaj już chciałam doprowadzić do zatrzymania laktacji, ale może jednak jeszcze się pomęczę.. sama nie wiem.
Mały miał dzień przytulania dzisiaj, praktycznie ciągle na mnie wisiał, z przerwą na spacer i spanie w gondoli po przyjściu. Teraz odłożyłam go po jedzeniu do łóżeczka i walczy ze sobą od jakiś 25 minut żeby zasnąć. Jak się kąpałam to płakał, teraz się uspokoił a ja twardo brać go nie będę. Muszę go nauczyć zasypiać samemu, bo inaczej się wykończę.
Zaczęłam czytać "Blackout" bo dostałam od mojego A na walentynki, bo bardzo chciałam przeczytać tę książkę.. fajna ;-)
 
Ja dostałam książki a ja kupiłam gre na konsole i płyte.na spacerze byliśmy 2 razy do teho spała nabalkonie dodatkowo.w ogóle śpi dzisiaj cały dzień,ciekawe jak bedzie w nocy.u nas kupek coraz mniej,nie przebieram też po kazdym kleksie...
 
reklama
Kasiek- a od ilu jest norma?
Tak jak piszesz, najważniejsze że spada :)

Franek dopiero usnął po kąpieli. Zobaczymy może za to w nocy nie będzie miał dwugodzinnej przerwy.
 
Do góry