reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

My za miesiąc mamy trzecią rocznicę ślubu więc planujemy zrobić sobie identyczne zdjęcie jak 3 lata temu tylko z drobną różnica... czyli z 2 dzieci :D

Nulini, jakoś ciężko mi sobie Ciebie wyobrazić w takim rozmiarze, patrząc na Fb jak wyglądasz teraz:)
 
reklama
Waga wagą a figura figurą..... U mnie brzuch bardzo nieciekawy..... Jak byłam na konsultacji ale w klinice medycyny estetycznej to doktor stwierdził, że skóra z czasem mi się wciągnie a na brzuch lasery... Machną mi przy okazji blizne po cc laserem a na rozstepy na razie najmocniejszy retinol zapisał.... Eh.. :-(
 
Alecta ja rycze codziennie patrząc na siebie :/


Nulini jaki ty teraz nosisz rozmiar? Jak zobaczyłam fotkę na fb to jeb.łam na glebę! Gimbaza z dzieckiem w rozmiarze XS! I oczywiście wpadłam e depresję bo ja robie masę cały czas jak z Olą, w ciąży dużo nie przytyłam ale po ciąży zamiast chudnąć ja tyłam :(


Mommy ja od miesiąca biegam 3razy w tyg plus 2raxy mel b i dupa... 5kg na plusie :/ z tym ze u mnie też zbędny balast cyckow... Dziś zmierzylam 115cm!!!! A pod biustem niecałe 70! Dolly kur.wa Parton


Sylwi ja nienawidzę orsaya, kilka razy spodnie kupiłam i za każdym razem obuecywalam sobie ze to ostatni raz, bo kupując rozm 36 po pierwszym noszeniu robił się rozmiar 44 jsk nie więcej i spodnie fo kosza :/
 
Stokrotka sliczne corcie :-)


Jezyk u mnie tez w n9cy co 2h :-\


Stokrotka zazdr9szcze nocek


Goeek ja tez ciagle chodze cos kupic sobie a laduje w dzidciecym :-\


Nulini srednio rozumiem z tym bydlakiem???
Oooo juz widze...
Feeee :-\



Nulini ja kupilam stanik, buty wezme ł bo rozmiar ten sam a on i tak nie biega
A na silke sie nie zapisuje, poki co nie moge sobie pozwolic na dojazd w jecna strone 15km
Tym bRDZOEJ ze po tygodniu u mamy wiemze karmie mlodego przed wyjsciema on po godzinie umie zjesc 100ml mleka,,,
Zarlok po ojcu...


Ja mam nadal 4kg na plus i fyczec mi sie chce juz
 
Doggi ale Ty piersią karmisz? Ja przed ciążą 114 w biuście i teraz tyle samo. Ale cycki tez mi się popsuły.... ehhh.... Co robisz z melB?

Jak ten mój pierdzioch śpi :-D jedna noga wyprostowana, druga zgieta i postawiona :-D

Oglądam sposób na teściową i karmienie za godzinkę.
 
Mi 12 kg zlecialo lekko, a teraz stanelo na 50 I stoi kamorem. Do wagi sprzed ciazy zostalo do zrzucenia 3-4 kg. Niby nie duzo a to sa chyba 2 rozmiary. Masakra. Przed ciaza nosilam spodnie w rozmiarze 6 (34 chyba) a teraz 10 ledwo mi na dupe wychodzi. Nie kumam jak to jest mozliwe :( a co do cyckow to nic nie mowcie, lewy mi sie zrobil wiekszy od prawego. Jak nie karmie przez kilka godzin to jak sie mleka nazbiera to przez ta roznice wyglada to komicznie. Chyba bede musiala prawego cycka skarpetkami wypychac :D
 
Hey, przepraszam, że się nie odzywam ale nie mam kiedy na spokojnie zajrzeć bo siedzimy do późna. Teraz się rozbudziłam po karmieniu stworka :) Dziś wracamy do domu i wpadamy na kawkę do Jeżyk, już się nie mogę doczekać. Dobrze, że teściowej wreszcie z nami nie ma :) Jak wrócę do domku to ciut Was nadrobię...
 
U nas noc jak zwykle... Młoda jak wstała o 2 tak marudzila do 5. :/ Dorwalam w domu książkę Tracy Hogg- zaklinaczka dzieci. Nie wiem czy któraś z Was czytała, mi dużo pomogła ze snem Antka (samodzielne zasypianie i nawykowe budzenie się). Od dzisiaj mam zamiar wprowadzić stały plan dnia wg tej książki i zobaczymy czy to zmieni nasze noce. Przy Antku działało.. :)

Od wczoraj podaję nutriton- mniej niż piszą na opakowaniu, bo 1 miarka na 120ml a nie ją 90. I Olga nie ulewa:D zdarza się, ze minimalną ilość ale to już nie jest chlustanie co chwilę:D
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a ja mam wagę jak przed ciąża :) ale co z tego jak to była nadwaga :))) a brzuchol mi dalej sterczy :( ja mam silke przy nich nie mam części ciała która mnie nie boli :))) a ze mam zabytkowy wózek to nie mam skrętnych przednich kół :) a z dziewczynami myśle ze wazy ze 30 kg :))) a w ogóle stara dupa ze mnie sypie sie :)
 
reklama
Ja mam wagę już poniżej tej sprzed ciąży i ani trochę mi się to nie podoba. .znowu robi się ze mnie wieszak :-(
Nieobecna ta książka to moja "domowa Biblia", często do niej zaglądam :-) poza tym mam jeszcze Język niemowląt i w tum tygodniu kupuje Język rodziny- niedawno wyszło.
 
Do góry