reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Dziewczyny czy wasze dzieci rozprostowują już palce czy dalej piąstki?bo Jagoda dalej paluszki zwiniete i pediatra ostatnio już coś przebąkiwala o rehabilitacji...a prostują już rączki w łokciach jak leżą na brzyszku?
 
reklama
Dzisiaj mały przewrócił się z pleców na brzuch pierwszy raz.. ;-) Chyba nie ma się co martwić, każde dziecko rozwija się w indywidualnym tempie :-)
Ja to się najbardziej cieszę z tych przespanych nocy..
Teraz to ten czas tak szybko leci.;-)
 
Martuś w takim razie życzonka dla rówieśniczki mojego syna :-) tak nam zlecą te miesiące,że niedługo prawdziwe 1 urodzinowe życzenia będziemy składać

Aqula G zabawki chwyta gdzieś ok. 2 tyg zdzarza mu się nawet samemu sobie grzechotać a jak nie to pcha do buzi wszystko

Suseł tak rozprostowuje palce ,ale Twoja córcia młodsza więc ma czas (zrób proszę suwaczek bo nie pamiętam ile ma :sorry2:)

Jeżyk &&&&&

Dobrej nocy
 
Witam się i ja :) Też mnie jakoś dawno nie było.
Maja też już prostuje paluszki. Od wczoraj przewraca się z brzuszka na plecy mała cwaniara. A nie lubi na brzuszku leżeć :tak:
Grzechotkę chwyta ale jeszcze tak nieświadomie i najczęściej uderza się w czółko :-)
 
Nulini, stwarzaja pozory, zeby nikt sie nie domyslil :)

Nie przyglafalam sie zbytnio czy rozprostowuje paluszki, czasami tak, ale glownie trzyma w piastki chyba. Nawet nie pomyslalam czy to jest jakis etap rozwoju.

Yggam, moj od jakiegos czasu lapie rzeczy takie np jak pueluszka tetrowa, nic poza tym. Inne rzeczy tylko maca albo do nich wyciaga raczki. Najlepsze jak sie czasami sam po japie piesciami oklada albo sobie strzela plaskacze :)
 
Dziewczyny tak czytam o waszych maluchach i bardzo szybko sie przewracaja. Moj synek robil przewrotki dopiero jak mial pol roku. Emilka tez raczej nie chce, ostatnio na brzuchu jest ryk. W niedziele mamy chrzeat wiec jest duzo roboty.
 
Marko też rączki otwiera ale i tak najbardziej lubi figę pokazywać :-). Łokci nie prostuje na brzuchu. Za to pcha się nogami ryjąc buźką jednocześnie ech. Nie ma co się stresować, to że większość coś robi nie znaczy że wszystkie muszą.
 
reklama
Moja Alicja ani się nie przewraca ani nie łapie nic rączkami co najwyżej próbuje dotykać wiszących zabawek a jak wydaje jej się że chwyciła ito od razu piąstka do buzi :-D paluszki często prostuje ale nadal głównie trzyma piąstki.
 
Do góry