reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

Jenn tabletki mają duże znaczenie.
Jeżeli bierzesz tabletki jednoskładnikowe to w ciągu pierwszych kilku opakowań mogą występować plamienia. U mnie to są wręcz krwawienia. od mnej więcej 3 tygodni właściwie bez przerwy.
 
reklama
Kiedy ja stosowałam antykoncepcję, to zawsze plamilam do następnego okresu.
@ dostałam 16 kwietnia. Równo po roku. Trwała 5 dni i była bardzo skąpa. Mogłabym nazwać ją plamieniem.
Jenn, ja bardzo przeżywam fakt że Werczita tak szybko rośnie. Przecież całkiem niedawno była taka malusia, z podkurczonymi nożkami. A teraz majta nimi i uderza piętkami o leżaczek, przewijak, łóżeczko. Do tego gada. Ciagle gada.
 
Lay to tak jak moja Jagoda,nie miesci sie już w wanience,gondola też już przyciasna.wygląda na 5 miesiecznw dziecko,zwłaszcza w porównaniu ze starsza siistrą która była bardzo drobna.i też ciągle gada...
 
Cześć :happy: :happy: ja też mam wrażenie,że czas za szybko leci :sorry: z jednej strony fajnie,bo G jest mądrzejszy ,łatwiej go uspokoić czymś zainteresować,a z drugiej strony szkoda,że nie jest juz taki tyci :-(a w sobotę stuknie mu 4 m

@ dostałam równo po roku (po każdej ciąży tak miałam) i była raczej obfita,ale bez żadnego bólu podbrzusza itp.

Suseł u nas też G w wanience się nie mieści,jak rozprostuje nogi to uderza głową i się krzywi,a gondola to tak najdalej posłuży nam jeszcze miesiąc
 
Ostatnia edycja:
Ja jeszcze nie mialam okresu. Nie karmie cycem juz chyba 2 TYG, nie wiem, czy to normalne czy nie.

Jenn, ja bym sie chyba przeszla do gin na Twoim miejscu, tak dla swietego spokoju.

Dziewczyny, ja tez jestem w szoju, kiedy maly tak urosl, ale moj chyba jest fajniejszy, jak jest starszy. Nie Moge sie doczekac, kiedy bedziemy mogli razem cos robic :)
 
reklama
Do góry