reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Mój Piotruś przewrócił się z brzuszka na plecy trzy razy do tej pory, także szału nie ma.. Główkę ładnie trzyma, ćwiczy sobie na macie także unoszenie na przedramionach i na prawie wyprostowanych rączkach ma opanowane ;-) Jedynie, że ma tendencję do zaciskania rączek. Dzisiaj była u mnie położna środowiskowa z przychodni i mówiła, żeby ćwiczyć z nim. Czy znacie jakieś fajne ćwiczenia wspomagające rozwój dzieci? Jakoś mnie nastraszyła.. :-(
 
Jenn - jeśli coś Cię nie pokoi podejdź do pediatry i zapytaj. Jeśli lekarz uzna że coś jest nie tak to skieruje Was do lekarza rehabilitanta i tam dostaniesz instrukcje jak ćwiczyć z synkiem albo zapiszą Was na zajęcia w przychodni. U nas tak to działa. Nie martw się na zapas. Pielęgniarka taka mądra że Ciebie zdenerwowała a ćwiczeń Ci nie dała.
 
Bada wow, co za wynik ząbkowy :-D U nas widać 2 dolne jedynki już od dawna ale jeszcze daleko im do wybicia się-tak mi się wydaje.
Nulini ćwiczymy w sensie , że kładę go na brzuszku tak jak wcześniej pisałam i czymś zabawiam. Podręczników nawet nie mam kiedy czytać ;-)
Jutro wizyta u rehabilitanta i rozwieje albo potwierdzi moje wątpliwości , ja tam wolę sprawdzić dla swojego świętego spokoju i czystego sumienia, chociaż lekarki nic nie stweirdziły nieprawidłowego podczas badania, tylko tyle , że mamy kłaść na brzuszku... No robimy to :-D
 
INDI ja myślę że taka karuzela dłużej posłuży ;-) ale to można kupić taką bardziej na wypasie co starsze dziecko może się bawić ;-)


Nulini no to super wieści! ;-) oby tak zostało :-)

LAYDEEK nie pomogę nigdy nie używałam :p mam nadzieję że teraz też nie będzie potrzeby


Mommy powodzenia na wizycie :-):-)


Dzień dobry! :-)
 
reklama
My mamy karuzelę Fisher Price Rainforest. Jest ładna i funkcjonalna bo teraz mały słucha muzyczki albo odgłosów dżungli i patrzy jak obracają się zwierzątka a jak skończy 6 m to zostanie mu sam panel z muzyczką. Jest tam też lampka. Póki co mały ją lubi.

Jeżyk - pewnie jesteś teraz mega zalatana. Masz cały etat? A kto opiekuje się małym podczas Twojej nieobecności?

Bada m - synkowi podoba się krzesełko do karmienia ? mój Oskarek powoli wyrasta z leżaczka :szok: a dla mnie to taka pomocna rzecz i szukam czegoś w zamian. Cena jak dla mnie wysoka i jestem ciekawa Twojej opinii na jego temat.
 
Do góry