reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

U nas dzis pobudka o 4.
Qrde, zauważyłam u młodej czerwone krostki na częściach intymnych. Obstawiam uczulenie na chusteczki pampers. Jakiś czas temu dostaliśmy ich bardzo duzo, wiec stwierdziliśmy z mężem ze czas zacząć je zużywać. Nie robiliśmy tego wcześniej, bo dla mnie te chusteczki tak capią, że nie mogłam zdzierżyć ich zapachu.
Wniosek: nie dosc że śmierdzą, to jeszcze uczulają!
 
reklama
Cześć dziewczyny, trochę Was nadrobiłam i współczuje wstawania w nocy, problemów z zasypianiem, jedzeniem i w ogóle..
Ja właściwie naprawdę nie mam na co narzekać, owszem Piotrek czasem pomarudzi ale ogólnie jest bardzo grzeczny i kochany. Śpi całe noce, jest pogodny i "niestety" wpatrzony we mnie jak w obrazek.. Jak mnie nie ma to wariuje. Nie wystarczy, że mnie widzi ale też muszę się na niego patrzeć bo inaczej jest zły, że zajmuje się innymi rzeczami zamiast nim.. ;-)
Kiedyś pewnie będzie mi brakowało tego całkowitego zainteresowania moją osobą :-)
 
U nas dzisiaj nocka OK, obudzil sie tylko OK 4, potem wstal o 6, bo kupa go obudzil, a potem jeszcze udalo nam sie pospac do 9.

Jenn, moj tez jest taki we mnie zapatrzony, az chyba za bardzo, bo sam nie chce sie soba zajac tylko caly czas albo ja albo stary.

Lay u nas chustecxki pampers byly najlepsze ze z wszystkich ktore testowalismy, ale uzywamy tych baby sensitive bezzapachowych. Tamte tez nie uczulaly, ale ten zapach wlasnie byl taki mdly I w polaczeniu z kupa wywolywal u mnie odruch wymiotny :)
 
Ja mam jakieś sensitive. I one tak śmierdzą. Mam cały szczesciopak plus reklamówkę próbek pakowanych po 12 sztuk chusteczek. Muszę się tego wyzbyć.
 
Pampers ma w sobie najwięcej syfu i konserwantów, my w ogóle ich nie używamy.

Eh piękny dzień.
Mąż właśnie robi obiad, starszaki się bawią, a Lila właśnie zasnęła.
Ja po obiedzie biorę się w końcu za skrzynkę na wino dla szwagierki na ślub, bo mam jeszcze 2 inne pudełka do zrobienia i muszę się do końca czerwca wyrobić :p
 
Dzień dobry , ledwo żyje, 4 h snu...niecierpie soboty, a zwłaszcza z taka kijowa pogoda ...pochmurno i zimno...ale i tak wyjdę koło bloku z dziecmy. Przyczyna nie spania Lili okazała się zielona i gęstą kupa...
Indi jeśli mogę zamoge zapytać, to w jakim języku mówicie do Waszego łobuziaka? Wybieracie się na wakacje do Polski?
A właśnie czy ktoś i gdzie wyjeżdża na wakacje z dziećmi? My jedziemy, lipev mamy zaplanowany cały, bo nie ma przedszkola wtedy. Tydzień Zakopane, tydzień Wierchomla, tydzień wieś u rodziny i tydzień działka nasza a w sierpniu wyjścia tylko weekendowe typu kino, anikino, zoo, czy basen.
Miłego
 
Lay oby małej szybko zeszło..
Pogoda nieciekawa. Nic mi się nie chce. Zrobiłam obiad, zakupy i najchetniej poszłabym spać. Młody je, śpi i się bawi, luzz blues. Za to starsze świrują...
 
Ja używam chusteczek z tesco firmy Gaga (to jest marka tesco) mają odpowiednie nawilżenie, zapach jest delikatny no i są tanie ;-)
 
reklama
Po pięciu dniach pobytu w szpitalu witam z powrotem.
Franek był z Piórkiem u...nauczył go zasypiac samemu w łóżeczku. Butla na noc. Spanie o 21 i pierwsza pobudka 4!!!! Żyć nie umierać.
Dziewczyny ja wam naprawdę wspolczuje bo wiem z doświadczenia jak to jest.

Cypek ma piasek w nerce. Na szczęście niewiele, więc odpowiednia dieta i leki pomogą.

Poza tym wyszło że ma za mało wit.D i mamy podawać. Ponoć to bardzo często występuje u polskich dzieci.
 
Do góry