reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Zjadło mi posta.
Indi ja uciekłam dwa razy od starszej. Tez się tak przez 3 msc darła, raz zostawiłam z mama na dwa dni jak miała z miesiąc a raz z teściowa jak miała dwa msc
 
Dziewczyny jakie nosidełko polecacie? Nie chustę, nosidełko. Coś żeby szybko szefa wsadzić i na chwilę wyjść. Jednak będę musiała kupić bo pieseł nam zachorował i muszę z nią częściej wychodzić...

Ale u nas leje....
 
Mysza, ja nawet nie mam dokad uciec :( mama daleko, na znajomych tez nie ma co liczyc bo wieksxosc pracuje, wiec jestesmy sami.

Mommy, my mamy Babasling, u nas sie super sprawdza. To jest cos pomiedzy chusta a nosidelkiem, przekladasz przez ramie jak torbe I w droge. Moj potwor nawet jak jest w najbardziej podlym nastroju z zamierzeniem ogluszenia matki placzem, to na sam widok cieszy jape, bo wie, ze zaraz bedzie noszony.
 
Mysza ja bym była z£a na meża a nie na dziecko.zadzwoniłabym ze ma wracac i tyle.ja wczoraj mia£am jakieś żołądkowe problemy,tak mnie skrecało że masakra,ledwo co małą umiałam podnieść.Jagoda mia£a pierwszą rehabilitacje z moją koleżanką,było super.Indi musis sobie czasami zrobić wolne bo zwariujesz.Niech facet z nim zostaniw lub niania.
 
Udanego weekendu :-) pogoda zapowiada się piękna
Jutro mamy zamiar jechać na jakąś wycieczkę z okazji Dnia dziecka (nie kupujemy naszym dzieciom prezentów tylko gdzieś jeździmy)

Mommy ja kupiłam nosidełko Hauck 3way carrier i jestem bardzo zadowolona ,jest do 13 kg ,dziecko możesz nosić przodem i tyłem do siebie a jak podrośnie to i na plecach :) kupiłam używane są na olx i na allegro się zdarzają, byliśmy w zeszłą niedziele na wycieczce w górach i G nawet w nim nie zamarudził (oczywiście:-) przodem do świata )
Po domu i do sklepu też się bardzo przydaje
 
Ostatnia edycja:
Mommy zdecydowanie tula, manduca, masupi, bondolino, ergobaby nie wiem jakiwe tam jeszcze fajne ergo są... Babybjorn nie wart swojej ceny! Ale dziewczyny, chyba Nulini, kupowały też jakieś ciekawe nosidło, nie pamietam nazwy, może napiszą :-) z dobrym nosidłem jest jak z chustą - nie będzie chciał być noszony, to łatwo sprzedasz za taką samą cenę.

Aaaa jak dobrze mieć łóżeczko na kółkach - młody śpi :-)

Edit Ergonomiczne nosidło dla niemowląt 3-30 m.do 20kg (5314785879) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. to jest podobno całkiem ok jak na tą cenę :-)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam takie nosidło Womar - serce przy sercu. Produkty - Nosidełko BUTTERFLY N14 ZAFFIRO bardzo fajne i wygodne w zakładaniu :-)
Chusta u nas jakoś się jednak nie sprawdziła, długo zajmuje mi wiązanie, cały czas mam wrażenie, że za słabo go wiąże i Piotruś jest ciekawski więc ciężko go tak w bezruchu motać ;-) Także, chyba sprzedam.. a może spróbuję tej chusty takiej ala nosidło na ramię.
 
reklama
Do góry