reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
No właśnie chodzi mi o to, że za często, więc mało :-D
Ignaś czasem jęczy wcześniej, ale wtedy go przeciągam, idę do ogródka albo na górę, byle uwagę odwrócić od jęczenia :-D
 
Na noc królewna wypiła 120 ml z czego 60 po godzinie na śpiocha. Daje co 4, bo gdybym dała co 5 to tez by tyle samo zjadła. Mam nadzieje, ze jest to przejściowe. Ma tak od zeszłego piątku, kiedy to miała szczepienie. A owe szczepienie przeszła strasznie, bo temp i do 39.2 była.
 
To moja by jadła co chwilę. Ale skubana zamiast dobrze się najeść to mam wrażenie, że tylko podjada, ale nawet nie idzie jej dopchnąć...do tego teraz gryzie jak coś tam jej nie przypasuje czy chce się odbić. Mówię, że nie wolno ale nic sobie z tego nie robi :-p

Nulini,
moja ostatnio jęczy całe dnie...nie wiem co się z nią stało
 
Hej dziewczyny, nie jestem w stanie wszystkiego nadrobić.. akurat czytałam od strony wymiany "zdań" z karpanną i miałam małe deja vu.. no ale cóż.
Współczuję jeszcze nieprzespanych nocy, marudnych dzieci, problemów z jedzeniem..
U nas właściwie bez zmian ;-) Czyli pozytywnie.. Noce śpi, rwie się do siadania z moją pomocą, podciągając się na łapkach. Rozszerzyłam dietę, rano dodaję do mleka kaszkę mannę, w południe dostaje pół słoiczka warzywek, a na noc mleko z kleikiem ryżowym o smaku bananowym, czyli szaleństwo :-)
Jestem ciekawa ile waży, bo już jakoś dawno nie miałam okazji sprawdzić. Za dwa tygodnie idziemy do szczepienia, to wtedy się okaże. ;-)
Mam nadzieję zaglądać częściej..

IMG_1092.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0984.jpg
    IMG_0984.jpg
    20,1 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_1092.jpg
    IMG_1092.jpg
    28,3 KB · Wyświetleń: 47
reklama
Megami niezle, co prawda ziemniaka tak zgniotl ze ciezko zjesc bylo, ale daje rade ;)

Doggi ja tez to osobiscie odebralam bo to ze syn moglby w cos grac nie znaczy ze bede zmuszac do tego
Kabarety rwczej tez mnie nie smiesza, albo ja glupia i nie kumam :p


Haha jak milo zagoscic po ciezkim dniu i sie posmiac :)
I'm lovin it, parapapapa baby boom ;)


Indi i Ty smiesz narzekac na synka?!


Robson ma marude przez zeby
Nie wiem ile je bo my na cycu i dzis np nic nowego nie dostal bo dzien wariacki
Wrocilismy od rodzicow i wzielosmy na tydzien mojego brata
Chyba zadowolony bo gral z chlopakami przed blokiem w pilke :)

Dzis obnizylismu lozeczko, mlody nie soada sam ale jak go posadzilam w lozeczku to z 10min siedzial i sie bawil
Poza tym poznoej polozylsm go nw podlodze na kocu i wyszlam do innego pokoju, slysze wali reka, patrze a on w progu juz. Prpbuje raczkowac i jest mega smiesznie bo odpycha sie tylko jedna noga ciagle ;)
 
Do góry