reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Mam znajoma, dwójka dzieci - 7 i 4 lata, NIGDY nie była z nimi na wakacjach i w tym roku jedzie... Sama z koleżanką... Dla mnie masakra...

Jest mi z Młodym ciężko, ale jakoś dajemy radę, Tosia pomaga, idzie przeżyć. A za miesiąc chyba znowu pojedziemy nad morze, tym razem z moimi rodzicami :-)
 
Kasia, gratulacje,!
Nasz chyba tylko raz w zyciu dostal calpol po szczepieniu bo mial goraczke, na zeby jak juz widze, ze jest zle i sie wkurza to smarujemy tylko proszkiem Ashton & Parsons I poki co daje rade.
 
Dziękuję dziewczyny ;-) okazało się, że W. pojechał do apteki kupił jakiś paracetamol i coś jeszcze, ale gorączka spadła, za to ma już obok dziaslo spuchnięte i idzie drugi ząbek... Co za pech, będę musiała dwa prezenty kupić :-D ale od dziadków już 100 mały zgarnął za ząbka B-)
 
Kasia gratulacje :-D

U nas dalej ząbków nie ma, mały się wkurza, gryzie, slini a zębasów ni widu ni słychu ;-)

W domu remont i na wygnaniu jesteśmy, nowe miejsce i mały już ma problemy z zasypianiem, coś mu się tu nie podoba. Ale na weekend w domu już będziemy :tak:
 
reklama
U nas też ślinienie, gryzienie ale zębów póki co nie widać.. ;-)
Za to umieramy z gorąca :-)
Zazdroszczę Wam, że niektóre nasze forumowe dzieci tak pięknie zaczynają raczkować.. U nas jeszcze chyba kawał czasu, Piotruś nie kapuje, że aby się podnieść na czworaka to trzeba równocześnie głowę do góry i tyłek do góry. U niego działa zasada, że albo jedno w górze albo drugie :-D Hm zastanawiam się jak mu pomóc..
 
Do góry