reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczeń 2015

reklama
Najserdeczniejsze życzenia urodzinowe dla dzisiejszych jubilatów, a jest ich sporo:happy:
Sto lat dla Lili,Natalki, Olgi, Celinki i Nikodema :-) :)

U nas też urodziny ,ale całkiem dorosłego mojego męża :happy:uczcimy je szarlotką na ciepło z lodami (jak ją upiekę oczywiście :-p)
 
Sto lat dla naszych dzisiejszych roczniaków!!!!!!
Bada
dla Twojego męża też ;)
Jeżyk spoko ja też nie mam zmywarki (jeszcze :p )

Bada ja mam ochotę średnio co drugi dzień skakać :p

Dzisiaj mam w domu całą 3.
Zaczyna mi się mini szpital w domu...Najpierw coś złapało Tymka, dzisiaj rano Nikola miała stan podgorączkowy...Lili jeszcze się trzyma ;)
 
Najlepszego dla roczniaków!
I dla męża Bada :)

urodziny-tort-swieczki-na-torcie_22467887.jpg
 
Sto lat wszystkim jubilatom :)
U nas na szczęście na razie w miarę zdrowo. Wszystkim chorowitkom dużo zdrówka.
Młodej skóra jakby się polepszyła. Kurcze, skaza białkowa? Będzie szczepienie to będę się pytać. Już mnie trzęsie na samą myśl, strasznie nie lubię szczepień.

Mieliśmy wczoraj jechać z M do kina na Kosogłosa, ale moja mamusia stwierdziła, że ona się nie będzie martwiła o to czy dojedziemy do domu bo ślisko. Dzisiaj dzwoni, że możemy pojechać ale oboje stwierdziliśmy, że szkoda słuchać znowu jaka to zła pogoda bo nie wiem jakiej prognozy ona słuchała, ale w necie nie zapowiadają nic lepiej niż wczoraj. Także może pojedziemy na walentynki...jak dobrze pójdzie, bo M ma teraz studia 2 weekendy pod rząd. Ale za to może dziś łyżwy...
 
alecka, zazdraszczam ;)
Moja matka trzęsi.dupa to po pierwsze. A po drugie podejrzewam, że tu przede wszystkim o nią chodziło, nie o to że nam się może coś stać, tylko o to że ona będzie się martwiła...dzwoniła byśmy pojechali dizsiaj ale M powiedział, że nie ma sensu bo i tak będzie biadolić. Poszlibyśmy na łyżwy ale za dużo dzisiaj padało. Może w piątek bo jutro dzień babci i dziadka u Miko w szkole. A od pon ferie.

Przyjechał kuzyn do Miko i oczywiście po 15 min bo im się nudzi. Wiem co chcą, grać na kompie. Inne zabawki im brzydną jak mama nie pozwala grać ;) co za dzieciaki ;)
 
reklama
wszystkiego najlepszego dla wszystkich roczniaczków :)
Tymon jakiś tydzień temu zrobił pierwsze kroczki ale i tak narazie woli śmigać na czworaka (bądź przy meblach).
Mycie zębów to też dramat - nie mogę mu umyć zębów Tymon 'sam myje' nawet sie zawsze upomina o szczoteczkę (generalnie zjada paste i gryzie) prawdziwe mycie zębów to tylko jak mąż trzyma mu ręcę i główkę bo inaczej się nie da - patrząc z boku to jak byśmy młodemu niewiadomo co w tej buzi robili.
Nocki u nas to też dramat - budzi się standardowo 2 razy, ale ostatni tydzień coś częściej i niespojny jest - wierze ze mu zaraz minie.

Udało mi się wreszcie wyeliminować nocne karmienie.
Parę dni temu spadł u nas śnieg więc porzuciliśmy wózek na rzecz sanek ;)

w ogóle dojrzeliśmy z mężem do decyzji o drugim bejbiątku - czy któraś z was też ma takie myśli?
 
Do góry