reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :)

reklama
Mój Marcinek, zwany Ropuszkiem lub Ropuchem czasem ma wenę i popełnia rózne ciekawe wierszyki.
Dziś dostałam dwa i od razu wyraził zgodę na umieszczenie na forum cobyście i Wy miały trochę uciechy :)

Pierwszy wierszyk objaśniam od razu. Ropuch, jak pisałam, to Marcin (jak się poznaliśmy stwierdziłam, że mnie otruł swoim jadem który wydziela przez skórę niczym ropucha afrykańska. I tak oto został pieszczotliwie zwany Ropuszkiem). Ja zwana jestem w domu Rosiczką (ot takie mięsożerne bydle roślinne które chętnie by taką Ropuchę wzięło i pożarło).
No i jeszcze jedno słówko nasze codziennie bucha=buźka, buziak
Wierszyk pierwszy który dostałam jak Marcin wziął i zanurzył się w wannie dziś wieczorem po pracy - zanim to zrobił, mieliśmy wesołą rozmowę.
Ja: zobacz jak mi dziś brzuch wywaliło. [zaprezentowałam bokiem pokaźny brzuchal]
Marcin: nic nowego. Od dwóch miesięcy co wieczór Ci go wywala.

To go chyba natchnęło bo 10 minut później dostałam wierszyk:

***

O Brzuchu

Co do Rosiczki mowi Ropucha
Kiedy na twarzy od ucha do ucha
Usmiech i para mu z pyszczka bucha

"Kocham Cie mocno i wielka bucha
Jedna dla Ciebie , druga dla brzucha
Na takim brzuchu nie siada mucha"


***

5 Minut później dostałam drugi wierszyk (ależ płodnego mam mena. W wannie mu przychodzą do głowy różne rzeczy...)
A brzmiał on tak:

***

Ploniesz ....
A twoje cieplo ogrzewa mnie, koi
Milionem iskierek i wesolych plomieni
Przynosisz ulge po ciezkim dniu

Ploniesz...
Szalonym tancem barw czarujesz
Sprawiasz ze mowie do ciebie
Jak zaklety twoim jestestwem :

Prosze, napelnij mi cala wanne, piecyku


***
Gwoli wyjaśnienia... mamy gazowe ogrzewanie wody i nad wanną wisi sobie piecyk...
 
Inomama - mam ale nie wiem czy dobrze:
1.
wysoko/czerwona/gruba/świeci/daje ciepło
2.
kupić 2 do kompletu/włożyć w podstawkę/odsłonić środeczek
3.
cieplutki/groźny/cudak
4.
skóra/wózek/lody
5.
spokojny/głęboki/zielony
bitte!! :-)
 
to teraz czytaj, między wierszami czasem, a czasem dosłownie:)

1. to jesteś Ty:)
2, to, co chciałabyś w sobie zmienić i jak zmienić:)
3. to, jak widzą Cię inni
4. to, jak widzisz sama siebie
5. to, jak wygląda Twoj seks:)

duuużo się o Tobie dowiedziałam kochana:):):)

najfajniej robić ten test na imprezce, gdy już popiją trochę ludziska:) i na głos czytają, co napisali, nie wiedząc jeszcze o czym tak naprawdę napisali
 
hahahahahahahaha co ??????????
byłam przekonana ze wyjdzie coś ze 1 to Twój mąż albo pragnienie drugie to coś tam ale że wszystko ja ????????? hahahahaaha fajowe!!
 
reklama
Hej dziewczyny szukam jakichś fajnych lekkich filmów na święta, komedie mile widziane ewentualnie jakieś fajne horrory, thrilery itp :)

Polecicie coś? Będę wdzięczna! :*
 
reklama

Podobne tematy

Do góry