reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń na wesoło, książki, filmy i wszystko co dobre na nudę :)

reklama
Vinga - dobra kniżka?

ja kończę III część "Greya"
Pięćdziesiąt twarzy Greya - James E L za 36,99 zł | Książki empik.com

I tom dziwnie się mi czytało, myślałam, że za II się nie wezmę. A jednak - okazał się lepszy niż pierwszy. Specyficzna książka, duuuużo erotyki, opisów aktów seksualnych, aż za dużo. Złapałam się na tym, że omijam, normalnie jak opisy przyrody:)
Ja mam w telefonie e-booka pierwszą część Greya przeczytałam 15 stron i jakoś dalej mnie nie ciągnie, a ksiżąki pochłaniam prawie jak jedzenie :-D
Ostatnia lekturka jaką przeczytałam to saga "Kwiaty na poddaszu" wstrząsająca książka o dzieciach więzionych przez własną matkę i babcię i ich późniejsze losy. Wciągająca na maksa. Polecam :)
 
dopiero zaczęłam czytać więc jeszcze nie powiem czy dobra
hehe jak czegoś jest za dużo w książce to się staje niesmaczne,
 
aniia - czytałam! ja też wciągam ilości nieograniczone książek . Ale II część "Kwiatów"...niewypał dla mnie. A tak podobała się mi pierwsza...

a macie sentyment do jakiegoś autora? książek? ja, pomimo starczego wieku, uwielbiam pasjami Jeżycjadę Musierowicz i czytam na nowo co jakichś czas:)
 
aniia - czytałam! ja też wciągam ilości nieograniczone książek . Ale II część "Kwiatów"...niewypał dla mnie. A tak podobała się mi pierwsza...

a macie sentyment do jakiegoś autora? książek? ja, pomimo starczego wieku, uwielbiam pasjami Jeżycjadę Musierowicz i czytam na nowo co jakichś czas:)
Ja stanęłam na książce, którą opowiadały dzieci bohaterki i to mi się jakoś tak nie wciągnęło, ale przy wolnej chwili dokończę bo ciekawość bierze górę :)
Ja uwielbiam Grocholę :)
 
a macie sentyment do jakiegoś autora? książek? ja, pomimo starczego wieku, uwielbiam pasjami Jeżycjadę Musierowicz i czytam na nowo co jakichś czas:)

hehe ja mam sentyment do Harrego Pottera, to dzięki niemu pokochałam czytać :) czytałam go jako dziecko ale i teraz czasem wracam do tej książki :)
poza tym lubie książki Dana Browna
ja nie mam jakiegoś jednego upatrzonego gatunku książek, bo czytam i jakieś romanse i fantasty i kryminalne. wszystko co się nawinie
 
Ja w ciągu swojej 7-letniej pracy w księgarni pochłonęłam miliony książek:)
Ale uwielbiam:
-Monikę Szwaję..szczeólnie "gosposia prawie do wszystkiego" i serie " klub mało używanych dziewic"
-Harry Potter całość, zawsze i wszędzie!!
-Trylogię o Greyu:)
-Szczególnie polecam "Alibi na szczęście" "Krok do szczęścia" i już w lipcu będzie "Zgoda na szczęście"!!
-Sagę "Zmierzch"--> 5 lat zajęło mi dojrzewanie żeby wogóle przeczytać i nie żałuję:) jest u mnie na półce:)
-Uwielbiam "Mikołajka", "Kubusia Puchatka", "Nie Kończącą się historię"
-Lubię Grocholę:) szczegolnie "Kryształowy Anioł" i "Trzepot skrzydeł"
-"Opowieści z Narnii"

Ja dziewczyny mogłabym pisać latami o książkach:) jestem na etapie tworzenia biblioteczki:) Kocham Książki!!!!
Jeśli bęziecie potrzebowały rady..pytajcie postaram się pomóc:)
 
reklama
Dominisia - to możemy sobie rękę podać:)

ostatnio zaczęłam czytać "Krok do szczęścia" nie wiedząc, ze jest to część druga...i nie podobało się mi wcale. No, ale nabyłam pierwszą, więc teraz inaczej pewnie będzie:)
 

Podobne tematy

Do góry