reklama

styczeń

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2005' rozpoczęty przez theo, 2 Listopad 2004.

1. theo

theo Fanka BB :)

hehe a kto przywita maleństwo w styczniu???? zgłaszać sie babeczki:) 8)

2. marta 26

marta 26 Gość

mam termin na 15 stycznia i juz sie nie moge doczekac! :D

3. reklama
  4. theo

theo Fanka BB :)

ja na 23 stycznia i też nie mogę usiedzieć. codzień coś dokupuję...mam już stanowczo za dużo ubranek dla małego. w połowie napewno nie zdąży 'chodzić' :lol:

5. Dosia

Dosia Gość

:D U mnie tez styczen:) 7.01.2005 i powitamy Amelke:))
    Pozdrowienia dla mamusiek!

6. Anonim

Anonim Gość

Czesc dziewczyny!
    Ja mam termin na 15 stycznia. Na tym forum jakos nas malo. Moze to tak na poczatek, ale na www.inetium.pl jest baaardzo rozwiniety watek styczen-luty 2005. Moze go odwiedzicie?

7. marta75

marta75 Początkująca w BB

A ja po raz drugi bede mama :) Termin mam na 28 stycznia. Pozdrawiam
    marta, bartus(25.08.01) i matylda.....

8. monikamar

monikamar Gość

Witam wszystkie mamuśki :D
    Ja mam termin na 20 stycznia 2005r. i troche sie boje, nie moge spac po nocach i ciągle mam przeczucia że za jakiś czas urodze a jestem w 32 tygodniu, lekarz zabronil mi i mężowi sie kochac a ja mam taka ogromna ochote na niego i nie potrafie sie powstrzymac, on wtedy stara sie byc delikatny zeby DZIDZI nic nie bylo :D
    Pozdrawiam wszystkie maleństwa ze stycznia i nie tylko :D

9. Anonim

Anonim Gość

Dzień, w którym Lilu przyjdzie na świat to prawdopodobnie 5 styczeń. Nazywam malęństwo Lilu, bo to w naszej rodzinie Piąty Element. Żołądek mam ściśnięty, ciągle cierpię na zgagi, przygotowalismy już łóżeczko i tylko dzidzi brak. Codziennie w nocy we snach przeżywam poród. Już mam dosyć.

10. reklama
  11. dragonfly

dragonfly Ewa-mama Kingi i...Adasia

cześć dziewczyny,ja także styczeń-23;sama niewiem czy juz bym chciała żeby dzidzia była juz "na zewnątrz".Teraz jest tylko moja :D i tak cudownie bryka w brzuszku.Najgorsze jest to że niemamy konkretnego iminia,coś tam sie kolobie,ale żadnego faworyta.mnie b. sie podoba imie Katarzyna,ale moja siostra i zarazem maka chrzestna ma tak na imie i choć mój mąż ją lubi, nie jestem pewna czy zgodzi sie na taki wybór.Drugie to Aleksandra i kolejny kłopot-bo to imie siostry męża-nieźle co :? Co do chłopca to myślałam o Rafale-kuzyn męża :x albo Grzegorzu-2 -i niebardzo lubiane przez niego-imię mojego mężczyzny.No i co :?: :!: jestem w kropce-moje propozycje niebardzo a sam niczego jeszcze niewymyślił,ah ci faceci.co do samopoczucia to jest prwaei idealne,troche zgagi,ale mozna przeżyć,szybciej sie męcze a od 2dni mam lekko spuchniete stopy-i to wszystko.Więc jestm szczęśliwa ze tak przechodze ten najpiękniejszy okres w moim zyciu,pozdrawiam, dużo zdrówka życze i czekam na wasze posty-styczniówki :)

12. Isena

Isena Gość

ja mam termin na 8.01.2005:) juz czekam z niecierpliwoscia lecz nie wiemy co bedziemy jeszcze miec ale juz w ta sride idziemy na usg wiec chyba dzidzia pokaze man jakiej płci jest:) :oops: :lol: :p

Poleć forum