reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń

Martyna ale ty nie masz żadnych oznaków??? nic cie nie boli??? byłas dziś u lekarza? napisz co ci powiedział!!
mnie to cały dzień brzuch pobolewa dziś.
dragonfly a ty jak sie czujesz???
nie wiecie od którego dnia po terminie kładą na patologię???
ja sie zastanawiam nad usg bo boję się o wody płodowe. za dużo sie naczytałam o zatruciu wód płodowychi teraz wariuję.
 
reklama
oj Martyna ty napewno jutro idź do tego lekarza bo ja słyszałam że czasem jest faza utajniona porodu :!: idź i żeby wszystko było ok :!: napisz jak wrócisz :!:
 
Martynanapisz prosze kiedy sie urodziłaś- pełna data-(jeśli niemasz nic przeciwko)chciałabym coś sprawdzić w biorytmach,ja stosuje obliczenia książkowe,zobacze kiedy masz dni zerowe i może coś sie wyjaśni.
Theo (ty też napisz date ur.)czuje sie bardzo dobrze jakby nie brzuszek to niewiedziałbym ze w ciąży jestem,oststnio juz nawet nogi niepuchną;co prawda niemam tylke bieganiny co wcześniej-może dlatego.
Aha wczoraj miałam termin oststniego USG,w tą śnieżyce jechałam do lekarza(mąż w pracy i niestety musiałam busem)na 14.Przychodze a tam jeszcze 2 ciążarówki czekają,no i tak siedzimy czekamy,czekamy,czekamy,aż o 14.35 ide do rejestr. pytać czy pan doktor juz jest,a recepcjonistka zdziwiona :roll: :?: Mówi że wczoraj dr robił USG,a dziś od12 go niema juz w przychodni :evil: :!: Potem próbowała nam wmówić że pomyliłyśmy termin :? (wszystkie 3)no ale jak jej skierowanie pokazałyśmy to umilkła.W sumie nie jej wina,wiec nie robiłam afery,ale lekarz usłyszy sowje :x Niestety jak sie niepłaci za wszystko to tak to wygląda.termin mam za 2 dni a niewiem jak położona jest Dizidzia i czy to na 100%dziewczynka :cry: Teraz i tak niema juz co robić USG bo niczego ono nie zmieni,ale jestem :evil: wsciekła.No ale sie rozpisałam,musiałam to wyrzucić z siebie.

co do urodzin możecie daty posłać na PW,pozdrawiam
 
Martynko26stycznia masz 0 w cyklu psychicznym a 27w fizycznym i moim zdaniem jeśli poród bedzie przebiegał zgodnie z siłami natury to powinnaś spodziewać sie Dzidzi w tych dniach.+/- oczywiście bo jeszcze ważna jest godzina urodzenia(twoja)a takie obliczenia to juz wyższa szkoła jazdy :cry: i niestety tu niepomoge,ale między 26a28powinno sie wszystko rozstrzygnąć.Jeśli znajdziesz troche czasu poczytaj na temat dni zerowych,napewno cos na neci znajdziesz,a jak nie,to troche ci nappisze o tym,uszy do góry.Żadnych komp[likacji niemasz a Maluch sam wie kiedy ma sie pojawić,natura o to zadba.
 
aha i potem po tych dniach masz b.dobre biorytmy,szczególnie psychiczny i fizyczny a to one są najważniejsze,wieć szybko wyjdziesz ze wszystkich ew.dołków po porodzie i bedziesz wracac do formy,to naprawde dobre dni dla ciebie :p
 
dragonfly a TY kiedy wg biorytmów możesz zacząć rodzić?? ale by było jakbysmy w jednym dniu urodziły wszystkie :D
Martyna a ty byłas u lekarza???
 
osh ty :evil: to do szpitala jedź jutro :!: mi powiedzieli nawet jak nic nie bedzie sie działo to żebym w dniu porodu przyjechała :!:
 
Martynkowszystko jest napewno OK.i termin który wyliczyłaś i wyszedł z biorytmów jest poprawny.Mnie niby wyszło na 23 z daty miesiączki,ale okresy miałam tak nieregularne że hej :twisted:

Theo wg. biorytmów mam na 01.02-dwa zera w I i P,i mam nadzieje że nastąpi to wtedy; a co do twoich urodzin to wg. biorytmów masz na24(ale jak bedzie 25 to też ok.bo -jeśli przeczytasz coś o biorytmach ze str.która podałam chodzi o godzine twoich ur.)także niemartw sie przedłużeniem o te kilka chwil,jak jest dobrze wszystko,to dzidzia sama bedzie wiedział kiedy chce "wyjść".Aha a 24,25 i26 masz wyż w cyklu Psychicznym-a to bardzo dobrze.Pozdrawiam i czekamy nadal :wink: :p
 
reklama
haloo Martyna gdzie jesteś :?: :!: co sie dzieje? czyżbyś była druga?!odpisz jak bedziesz mogła,chyba że już cie niema w domku :wink: ja jeszcze czekam,zobaczymy jak będzie :)
 
Do góry