reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń

reklama
hej mam coreczke z 19.01'05, ale widze ze tu nikogo nie ma :-( szkoda, bo mam duzo pytan i chcialabym ja porownac do innych dzieciaczkow. Moja Julka jest mala i chudziutka, a do tego niejadek :sorry2: ale morfologie ma idealna ;-) no nic, moze jakas mama sie odezwie ;-)
 
dziunka 24 mam coreczke, ktora urodzila sie 4 stycznia 2005 roku. Moja coreczka jest szczupla, ale nie dlatego, ze z niej jest niejadek, lecz dlatego, ze nie chce byc gruba jak mamusia czyli ja. Mimo, ze minelo prawie 5 lat od porodu, do formy idealnej nie wrocilam. Za przyklad daje coreczce sama siebie i mowie, nie jedz duzo slodyczy, bo beda chorowaly zabki i bedziesz gruba jak mamusia. Umowilysmy sie, ze slodycze bedzie jadla w weekend, wiec wyczekuje z utesknieniem soboty, czasami tatus rozpiesci coreczke w tygodniu czyms slodkim, ale ja nie jestem zadowolona, nie okazuje tego jednak na zewnatrz, poniewaz tatus wraca pozno do domu po pracy, ma malo kontaktu z coreczka, niech wiec rozpiesci od czasu do czasu. Z jedzeniem kazdego dnia nie mam problemu jesli chodzi o ilosc, poniewaz zawsze mowie do coreczki zjedz tyle na ile bedziesz miala ochote. Zapamietuje jednak ile zjadla coreczka na dany posilek, jezeli moim zdaniem malutko, to nastepny podaje troszke wczesniej i bardziej tresciwy. Problem mamy jedynie z tym, ze coreczka nie lubi wszystkich owocow i warzyw. Owoce tylko w placuszkach, racuszkach i koktajlach, warzywa jako dodatek do drugiego dania odpadaja, natomiast w kilku zupkach ulubionych tak, zje. Ponadto jest wesola, pogodna dziewczynka, pelna fantazji. Milego dnia zycze.
 
reklama
Do góry