reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

styczeń

reklama
ja na 23 stycznia i też nie mogę usiedzieć. codzień coś dokupuję...mam już stanowczo za dużo ubranek dla małego. w połowie napewno nie zdąży 'chodzić' :lol:
 
Czesc dziewczyny!
Ja mam termin na 15 stycznia. Na tym forum jakos nas malo. Moze to tak na poczatek, ale na www.inetium.pl jest baaardzo rozwiniety watek styczen-luty 2005. Moze go odwiedzicie?
 
Witam wszystkie mamuśki :D
Ja mam termin na 20 stycznia 2005r. i troche sie boje, nie moge spac po nocach i ciągle mam przeczucia że za jakiś czas urodze a jestem w 32 tygodniu, lekarz zabronil mi i mężowi sie kochac a ja mam taka ogromna ochote na niego i nie potrafie sie powstrzymac, on wtedy stara sie byc delikatny zeby DZIDZI nic nie bylo :D
Pozdrawiam wszystkie maleństwa ze stycznia i nie tylko :D
 
Dzień, w którym Lilu przyjdzie na świat to prawdopodobnie 5 styczeń. Nazywam malęństwo Lilu, bo to w naszej rodzinie Piąty Element. Żołądek mam ściśnięty, ciągle cierpię na zgagi, przygotowalismy już łóżeczko i tylko dzidzi brak. Codziennie w nocy we snach przeżywam poród. Już mam dosyć.
 
cześć dziewczyny,ja także styczeń-23;sama niewiem czy juz bym chciała żeby dzidzia była juz "na zewnątrz".Teraz jest tylko moja :D i tak cudownie bryka w brzuszku.Najgorsze jest to że niemamy konkretnego iminia,coś tam sie kolobie,ale żadnego faworyta.mnie b. sie podoba imie Katarzyna,ale moja siostra i zarazem maka chrzestna ma tak na imie i choć mój mąż ją lubi, nie jestem pewna czy zgodzi sie na taki wybór.Drugie to Aleksandra i kolejny kłopot-bo to imie siostry męża-nieźle co :? Co do chłopca to myślałam o Rafale-kuzyn męża :x albo Grzegorzu-2 -i niebardzo lubiane przez niego-imię mojego mężczyzny.No i co :?: :!: jestem w kropce-moje propozycje niebardzo a sam niczego jeszcze niewymyślił,ah ci faceci.co do samopoczucia to jest prwaei idealne,troche zgagi,ale mozna przeżyć,szybciej sie męcze a od 2dni mam lekko spuchniete stopy-i to wszystko.Więc jestm szczęśliwa ze tak przechodze ten najpiękniejszy okres w moim zyciu,pozdrawiam, dużo zdrówka życze i czekam na wasze posty-styczniówki :)
 
reklama
ja mam termin na 8.01.2005:) juz czekam z niecierpliwoscia lecz nie wiemy co bedziemy jeszcze miec ale juz w ta sride idziemy na usg wiec chyba dzidzia pokaze man jakiej płci jest:) :oops: :lol: :p
 
Do góry