reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STYCZENI 2006

Magialenna, cieszę się, że humor Ci wrócił. A skąd wzięłaś ten film, z wypożyczalni? Też bym chciała go obejrzeć. Pozdrawiam!
 
reklama
Czesc Gosik ;)
Film nagrala mi kolezanka, niedawno byl nadawany na kanale NATIONAL GEOGRAPHIC, ale mysle, ze w wypozczalini tez mozesz go poszukac.
Przemek, za to podpowiada,ze mozna sprobowac sciagnac z internetu.Buziaczki
 
Nie bardzo wiem jak sie sciąga filmy z internetu. Może mi ktoś podpowie? Na ten tydzień też biorę zwolnienie, zaraz wybieram się do lekarza, bo nie mogę powiedzieć żebym się zupełnie wyleczyła. Teraz czuję się znacznie lepiej, ale wczoraj wieczorem to było fatalnie. Lepiej się doleczyć. Szef będzie wściekły, ale co tam, najważniejsze żeby mały miał sie dobrze. Czuję dzisiaj jak rośnie, naprawdę ;D Mam super apetyt, a mdłości znośniejsze. Pozdrawiam wszystkie mamuśki!
 
Hej hej!
Ja dzisaj optymistycznie :) pogoda piękna nic mi nie jest zaraz idę robić obiadek :) Naleśniczki mniam!
trzymajcie się cieplutko!!!!!!!!!!!!
 
Ja też czuję się jakoś lepij! Mdłości mam mniejsze - prawie wcale, a za to apetyt taki, że jem za troje przynajmniej! Humor też mam już lepszy, bo ostatnie cztery noce przespałam calutkie i do tego po kilka godzinek po południu! Za to nie mieszczę się już w większość ciuchów! Spodnie wszystkie ciasne, spódniczki aż dwie do wyboru, z czego jedna porzyczona od koleżanki... Ech! Jak już teraz tak mi się powiększył obwód bioder i pasa, to co będzie później? Ale cieszę się bo mój maluszek się dobrze rozwija!
 
A ja niestety muszę brać antybiotyk (Doumox). Zadzwoniłam do mojego ginekologa i on też powiedział żebym wzięła. No to biorę. Ale trochę się martwię. Ja też już mdłości mam prawie żadne, a apetyt wprost niesamowity. I tym się pocieszam. No i coraz mniej ciuchów na mnie wchodzi. Trzymajcie kciuki za mnie i mojego malucha. Uważajcie na infekcje :) Pozdrawiam!
 
reklama
Hej. Poproście Aletke, to moze Wam przeniesie ten wątek do stycznia 2006, który juz oficjalnie macie :) Bo teraz to juz sie 4 watki stycznia zrobily ;) pozdrawiam.
 
Do góry