reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

STYCZENI 2006

reklama
Witam, i jam w ciazy z dzidziusiem stczniowym. Dzis mialam pierwsze badanie, malutek urodzi sie okolo 5-10 stycznia. Jestem w szoku ale szczesliwa!!!! :laugh:
 
Hej,hej! Witam w klubie. Ja najprawdopodobniej będę rodzić pod koniec stycznia  :)
Sama tak sobie wyliczyłam, bo jeszcze nie byłam na badaniu. To dopiero trzy tygodnie, a od tygodnia wiem, że będę mamusią. Pozdrawiam!
 
czesc,
ja tez jestem w ciazy i jestem bardzo szczesliwa!!! Zaczelismy z mezem sie starac dopiero w kwietniu i od razu sie udalo!!!!! Obecnie to juz prawie czwarty tydzien :)))
Musze sie udac do lekarza na pierwsza wizyte,mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok!!!
Obecnie nie mam zadnych specjalnych dolegliwosci ciazowych : nie wymiotuje, nie jest mi nie dobrze i mam nadzieje, ze juz tak zostanie do konca ciazy ;)
A jak tam u was kochane z tymi doleglowosciami???

Trzymam kciuki za wszystkie przyszle mamusie!!

::)

 
Hej,hej Aga 29. Gratulacje! Cieszę sie, że nas przybywa. Ja jestem w czwartym tygodniu (połowa czwartego). Też chyba wybiorę się dzisiaj do lekarza. Idę prywatnie. Bo byłam tydzień temu w przychodni i ginekolog nawet mnie nie przyja, nie zbadał i powiedział, żebym przyszła pod koniec maja. Zero zainteresowania. Dziewczyny, a skąd jesteście? Ja z Białegostoku. Aga zdaj relację z dzisiejszej wizyty, ja też napiszę jak było. Pozdrawiam ;D
 
Acha, jeśli chodzi o dolegliwości to troche mnie mdli, ale nie mocno. Co chwila jestem głodna. No i włosy mi marnieją (a mam bardzo długie), ale po pierwszych trzech miesiącach to sie ma poprawić. wczoraj było mi słabo i kręciło mi sie trochę w głowie. Zrobiłam morfologię, ale jest prawidłowa. Idę coś zjeść ;D Pa!
 
Cześć,cześć! Byłam wczoraj u lekarza i było bardzo sympatycznie. Potwierdził ciążę. Przypisał mi kwas foliowy. W zasadzie każda z nas powinna to łykać profilaktycznie. Następna wizyta za miesiąc.
Aga a jak u Ciebie było?

Halo,halo jest tu kto???
 
Witam Wszystkich :)
Na poczatku chcialabym sie przedstawic.Mam na imie Magda i mieszkam w Gdyni.Tydzien temu zrobilam test-wynik, dwie kreski.Dzisiaj mialam pierwsze badanie, prawdopodobnie to 3,5 tygodniowe Ziarenko :) Jednak lekarzowi trudno bylo cos zobaczyc,poniewaz ma tylniozgiecie macicy, umowilismy sie  na usg w przyszlym tygodniu.Wiec w ciazy jestem, jak to powiedzial w 90% :laugh: Pozdrawim
 
Witam! Cieszę się, że nasze grono się powiększa i że ktoś sie w końcu odezwał :D Mój lekarz powiedział, że USG zrobi dopiero w 14 tygodniu ciąży. Ale ja i tak nie mam wątpliwości ;D A jak tam twoje samopoczucie Magdalenko?
 
reklama
Czesc Gosik ;)
Pytasz o samopoczucie...hmm moj nastroj ciagle sie zmienie,raz ciesze sie ;D ,za chwile rodzi sie we mnie pelno watpiliwosci :( zwiazanych z macierzynstwem, istna hustawka!!!
 
Do góry